Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa TARNOWSKIE GóRY


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wydaję mi się że jakoś zmniejszył się ruch na tym forum porównując do wcześniejszych lat a tyle ciekawych informacji można było zawsze tu pozyskać. Ja osobiście skozystałem z niejednej ekipy z polecenia i okazało sie to strzałem w 10 :) Buduje już swój domek od paru lat, wiem wiem po leku to idzie ale do przodu :), i z czytsym sumieniem moge polecić parę ekip. Z ostatniego roku napewno dobrze sie sparwdzili tynkarze i ekipa od wylewek (oba w miare tanio) super jest tez firma od co i cw (juz nie tak tanio ale solidnie i terminowo). Jesli ktos potrzebuje to moge podac namiary.

 

Obecnie poszukuje kogos od ocieplenie poddasza i K-G oraz elewacji zewnetrznej (tez ocieplenie i tynk) i moze jakby ktos jeszcze mial kogos od dachu, potrzebuje podmienic pare dachówek, obić zewnetrzne krokwie i podbitke

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Ruch mniejszy na grupie bo sie mniej buduje ostatnio. Jak rozmawialem z ludzmi z hurtownii to obroty spadly o ponad 50%. Nadzor budowlany tez momentalnie wykonuje prace.

 

Jednak do meritum:

 

Szukam ekipy do polozenia tynku na klej na elewacji, wykonania podbity, montazu rur spustowych oraz obudowania slupa drewnianego - mozliwe tez, ze pojawi sie troche drewna na elewacji.

 

Ktoś kogoś poleca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 5 months później...
  • 5 months później...
  • 4 weeks później...

Drodzy forumowicze,

 

szukam opinii o dwóch firmach, które biorę pod uwagę przy budowie domu.

 

Pierwsza z nich to Lat Bud ze Zbrosławic, jedyna opinia jaką o nich znalazłem pochodzi z 2009 roku.

 

Druga to firma należąca do p. Marka Gwiżdża z Połomii.

 

Czy ktoś może kogoś z powyższych zarekomendować lub przestrzec?

 

Innym pytaniem, które nie daje mi spokoju jest rodzaj fundamentów. Będziemy budować "na glinie" i naczytałem się, że to grunt wysadzinowy i wykonanie na nim płyty jest trudniejsze i droższe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Drodzy forumowicze,

 

szukam opinii o dwóch firmach, które biorę pod uwagę przy budowie domu.

 

Pierwsza z nich to Lat Bud ze Zbrosławic, jedyna opinia jaką o nich znalazłem pochodzi z 2009 roku.

 

Druga to firma należąca do p. Marka Gwiżdża z Połomii.

 

Czy ktoś może kogoś z powyższych zarekomendować lub przestrzec?

 

Innym pytaniem, które nie daje mi spokoju jest rodzaj fundamentów. Będziemy budować "na glinie" i naczytałem się, że to grunt wysadzinowy i wykonanie na nim płyty jest trudniejsze i droższe.

 

 

Mamy super ekipę do dachu mega szybko ( więźba w 2 dni idealnie prosta) najlepsza ekipa jak do tej pory. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 5 months później...
Witam budujących w Tarnowskich Górach.

Czy ktoś może polecić jakieś ekipy do wykończeniówki: kafelki, ocieplenie poddasza, płyty GK, gładzie, zabudowa kominka?

Buduję na Opatowicach.

 

 

Mam fachowca któ®ego ze spokojem moge polecic, nie jest tani i ma odległe terminy. Faceta zostawiasz na budowie i o nic sie nie martwisz a po skonczonej robocie jak sprawdzasz wykonanie to poprostu nie ma sie do czego doczepić. Jesli masz czas jeszcze i $ to napisz do mnie na priv to podam namiary

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...

Dzień Dobry - to mój pierwszy post na forum:)

 

Jestem własnie na etapie finalizacji zakupy ziemi i będę już wkrótce szukał architekta do dużej adaptacji projektu albo do projektu indywidualnego, ponieważ dość dużo zmian planujemy w projekcie typowym którym się inspirujemy, czy macie w okolicy kogoś godnego polecenia?

 

Drugi etap będzie szukanie firmy do SSZ lub pod klucz jeszcze zastanawiamy się nad logistyką przedsięwzięcia, ale jeśli znacie firmy godne uwagi, też prosiłbym o podzielenie się namiarami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...