Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa TARNOWSKIE GóRY


Recommended Posts

witaj Frochu :D napisz cos wiecej o tych odwieratach ile płasciłas i czy uważasz ze jest to potrzebne???

 

Ps. przyłacza prąd bede miec w maju a woda hmm znacie kogos kto kopie tanio studnie bo chce na okres budowy bo wode musze pociągnac z ulicy a to koszt ok 15tys wiec czekam na jakiegos jelenia co sie dorzuci :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gosiaczku w końcu pozytywne wieści i oby już tak do końca. Za to u nas trochę nerwowo, bo jeszcze nie mamy decyzji z banku. Ponieważ nasza sytuacja nie standardowa (na działce budynki które zostały zburzone) przerosło to kompetencje komisji regionalnej i dokumenty musiały iść do centrali. Kurcze już naprawdę moglibyśmy działać, ale bez kasy to my se możemy w piaskownicy babki robić a nie dom budować :evil: :evil: :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczku jak tam projekt i adaptacja robi sie, czy czekacie na warunki zabudowy? A może już dostałaś WZ.

 

My dzisiaj dostaliśmy decyzję z banku, że przyznali nam kredyt. Nareszcie, strasznie sie cieszę. Na umowę musimy poczekać tydzień czasu bo takie sa procedury, ale najważniejsze że kredyt przyznali. W końcu będziemy mogli zacząć budowę naszego domku :wink:

 

Katerina a co u ciebie jak tam postępy. Macie już pozwolenie na budowę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Basiu projekt sie adaptuje :D :D a podobno zagospdoarowanie terenu mam miec w przyszły m tygodniu w co jakos trudno mi uwierzyc ciekawe czemu?hahha no nic cos powolutku sie robi teraz potrzebuje namary na kogos kto niedrogo kopie studnie:)

ciesze sie ze dostaliscie kredyt kurcze ja tez bym musiałą zacząc biegac po bankach ale nie mam głowy w przyszłym tygodniu sprzedaje garaz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam Basiu projekt sie adaptuje :D :D a podobno zagospdoarowanie terenu mam miec w przyszły m tygodniu w co jakos trudno mi uwierzyc ciekawe czemu?hahha no nic cos powolutku sie robi teraz potrzebuje namary na kogos kto niedrogo kopie studnie:)

ciesze sie ze dostaliscie kredyt kurcze ja tez bym musiałą zacząc biegac po bankach ale nie mam głowy w przyszłym tygodniu sprzedaje garaz

 

Cześć Gosiaczku, trzymam za ciebie kciuki żebyś mogła sprzedać garaż i zacząć chdżby 8)

A czy mogę wiedzieć ile bierzesz za garaż - my tez nie długo bedziemy musieli sprzedać garaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu to nie chce zapeszac ale koresponduje z tym kolesiem co dałas mi namiary on wraca 16 kwirtnia wycenił mo robocizne na 31tys czyli jakies 50 tys mniej niz ten ciekawy koles wiem ze to smieszne meilowac ale koles odpowiada sumiennnie na moje pytania i jest konkretny a to lubie bo nie cierpie jak ktos mydli mi oczy wiec ciiiiicho .... :D ja i tak wczesniej nie mam co robic bo nie mam pozwolenia
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Basiu to nie chce zapeszac ale koresponduje z tym kolesiem co dałas mi namiary on wraca 16 kwirtnia wycenił mo robocizne na 31tys czyli jakies 50 tys mniej niz ten ciekawy koles wiem ze to smieszne meilowac ale koles odpowiada sumiennnie na moje pytania i jest konkretny a to lubie bo nie cierpie jak ktos mydli mi oczy wiec ciiiiicho .... :D ja i tak wczesniej nie mam co robic bo nie mam pozwolenia

 

31 tys to całkiem rozsądna cena no i ten termin czyli kwiecień to tez dobry termin na rozpoczęcie budowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybko :) starałaś się też wczesniej o wz? Ile to trwało od złożenia wniosku?

I jeszcze pytaie do wszystkich z tego forum: Mój znajomy chciał robic ostatnio adaptację projektu gotowego i miał duży problem ze znalezieniem architekta w TG który by sie tego podjął (nie z tytułu skomplikowania projektu czy duzych zmian ale z uwagi na rodzaj zlecenia). Czy architekcie w TG maja tyle duzych zleceń że indywidualny inwestor jest traktowany po macoszemu? Jak to było w Waszym przypadku? Możecie kogoś polecić?

 

Jestem początkującym jeśli chodzi o sprawy związane z budową domu stąd tyle pytań. Ale chetnie odwdzięczę się moja wiedzą na temat kredytów hipotecznych. Zajmuję się tym od 8-miu lat i w tym temacie mogę okreslić się mianem experta :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budujemy w gminie Tworóg. Tam jest plan zagospodarowania i nie potrzebowaliśmy decyzji o warunkach zabudowy. Pozwolenie na budowę było gotowe 2 tygodnie po złożeniu kompletu dokumentów. Trzeba zadzwonić i zapytać bo sami nie zawiadamiają.

 

My też robiliśmy adaptację projektu gotowego i nie mieliśmy żadnych problemów. Namiary na architekta wysyłam na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...