Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa TARNOWSKIE GóRY


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam.

Czy ktoś może polecić sprawdzonego majstra od hydrauliki i co. Może jeszcze jakby ktoś miał jakaś ekipę tynkarska z okolicy to tez z chęcią skorzystam

 

Z pełną odpowiedzialnością mogę polecić firmę JK Multisystem z Brynka. Jacek tel. 602312439

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam ekipy tynkarzy do położenia tynku dekoracyjnego na elewacji. Umówiona ekipa nas olała ani wyceny ani odmowy wykonania nic tylko głuchy telefon. Sytuacja jest wkurzajaca bo wstrzymuje nam dalsze prace tj położenie kostki i podbitki. Jesli ktos ma namiar na sprawną ekipę to proszę o podanie namiarów tu lub na priva. Dzięki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam Jacka 505185077. Proszę sie powołać na Gizelę ;)

 

 

U mnie wykonał również kafelkowanie. Jestem bardzo zadowolona. Kafelki cięte ładnie pod kątem. A miał co układać ;), gładzie itp również robi. Jest niesamowicie uprzejmy, solidny i terminowy.

 

Polecam również Pana Tomka elektryka, nie jedna instalację wyprowadził z opresji ;) tel 530309090

 

Resza ekip jakie miałam nigdy nie polecę masakra jakaś po nocach mi się do dziś śni ha ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jak to czasem bywa , w ostatniej chwili zmienił się pomysł na nawierzchnię tarasu w związku z tym posiadam do odstąpienia kostkę granitową szaro-rudą wymiar 7/9 (czyli popularna 8) ,produkt z okolic Strzegomia.

Ślicznie się prezentuje jako budulec do wykonywania ścieżek ,schodków ,podjazdów ,elementów ozdobnych w ogrodzie itp.

Pozostało mi 6 worków po 1,75 T czyli w sumie 10,5 T.

Z jednej tony można ułożyć około 6 m2 powierzchni czyli z całości ponad 60 m2.

Oraz jeden worek - około 2 ton kostki 9/11 (na przykład do wykonania obrzeży ) .

Materiał znajduje się w workach typu big-bag.

Za niewielką opłatą istnieje możliwość załadunku koparką .

Odbiór tylko osobisty w Piekarach Śląskich.

Cena to około 300 zł/T .

Zapraszam Jacek.

Proszę dzwonić 888-810-678 lub pisać na priva.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam.

 

ODRADZAM KORZYSTANIA Z USŁUG FIRMY AQUAINVEST - MARCIN BUJAK Z OPATOWA, ZAJMUJĄCEJ SIĘ MIN. SPRZEDAŻĄ I UKŁADANIEM KOSTKI BRUKOWEJ, ODWODNIENIA, WYNAJEM SPRZĘTU BUDOWLANEGO. FIRMA PO SPARTACZENIU ROBOTY OCZYWIŚCIE UNIKA ODPOWIEDZIALNOŚCI I WYKONANIA POPRAWEK. WŁAŚCICIEL NIE ODBIERA TELEFONÓW I UNIKA KONTAKTU.

 

Pozdrawiam forumowiczów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Został mi jeszcze Odpowietrznik instalacji sanitarnej do dachówki Opal kolor czerwony

Stosowana do odpowietrzania pionu sanitarnego. Komplet zapakowany nawet niewyjmowany idealny.

Cena w składzie ok 450 zł odstąpię za połowę ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

ODRADZAM KORZYSTANIA Z USŁUG FIRMY AQUAINVEST - MARCIN BUJAK Z OPATOWA, ZAJMUJĄCEJ SIĘ MIN. SPRZEDAŻĄ I UKŁADANIEM KOSTKI BRUKOWEJ, ODWODNIENIA, WYNAJEM SPRZĘTU BUDOWLANEGO. FIRMA PO SPARTACZENIU ROBOTY OCZYWIŚCIE UNIKA ODPOWIEDZIALNOŚCI I WYKONANIA POPRAWEK. WŁAŚCICIEL NIE ODBIERA TELEFONÓW I UNIKA KONTAKTU.

 

Pozdrawiam forumowiczów.

 

Nastepna księzniczka budowlana która obraziła się na inwestorów. U nas tez pare takich budowlanych księzniczek się niestety trafiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...