Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa TARNOWSKIE GóRY


Recommended Posts

nie ma problemu:)

 

a jak elektryka to 509743756 adas i paweł polecam

 

Desmont dzięki za namiar na tynkarza. :) Właśnie dziś skończyli nam tynki. Jesteśmy zadowoleni. :wiggle: Szybko sprawnie, dobrze i bez zdzierstwa. A tak po prawdzie to robia nie tylko elewacje ale budowy domów, wykończeniówkę i brukarstwo. Mogę z czystym sumieniem ich polecić nastepnym inwestorom. Oczywiście wypowiadam się na temat tynków elewacyjnych. Heej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Proszę o informację czy do wniosku o PnB jest konieczna opinia geotechniczna.Starostwo Tarnowskie Góry-czy ktoś składał w tym roku?

 

Witam, my skladalismy w tym roku, pod koniec lutego. PnB ostatecznie uprawomocnilo sie 2 maja!!!!

Potrzebna byla opinia geotechniczna, chociaz 2 nowych sasiadow nie musialo jej miec ( pozwolenie dostali w 2013). Wiadomo bylo ze grunty piaszczyste, z 1 czy ktoras tam kategoria, ale w pismie z lista do uzupelnienia bylo wymienione jako konieczne. ( 450,00 nie moje:( )

Slyszalam taka opinie, ze wszystko zalezy od urzednika ktory sie danym PnB zajmuje, nasza Pani byla bardzo rygorystyczna..... Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, my skladalismy w tym roku, pod koniec lutego. PnB ostatecznie uprawomocnilo sie 2 maja!!!!

Potrzebna byla opinia geotechniczna, chociaz 2 nowych sasiadow nie musialo jej miec ( pozwolenie dostali w 2013). Wiadomo bylo ze grunty piaszczyste, z 1 czy ktoras tam kategoria, ale w pismie z lista do uzupelnienia bylo wymienione jako konieczne. ( 450,00 nie moje:( )

Slyszalam taka opinie, ze wszystko zalezy od urzednika ktory sie danym PnB zajmuje, nasza Pani byla bardzo rygorystyczna..... Pozdrawiam

 

Dziekuję za odpowiedz.

 

W takim razie my też trafiliśmy na tą Panią "rygorystyczną".Sasiedzi w zeszłym roku też nie robili badań.

Ciekawe jak to wszystko przedłuży całą procedurę.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wykonał również kafelkowanie. Jestem bardzo zadowolona. Kafelki cięte ładnie pod kątem. A miał co układać ;), gładzie itp również robi. Jest niesamowicie uprzejmy, solidny i terminowy.

 

Polecam również Pana Tomka elektryka, nie jedna instalację wyprowadził z opresji ;) tel 530309090

 

Resza ekip jakie miałam nigdy nie polecę masakra jakaś po nocach mi się do dziś śni ha ha ha

 

W związku, że popełniłam błąd podając błedny nr telefonu do pana JACKA (wszyscy "meczą" innego mojego znajomego, pewno ma dość) PODAJĘ PRAWIDŁOWY 730-572-696. Pan Jacek napewno WAS super "wykończy" ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Jakby ktoś potrzebował to mam do opylenia zbiornik na wode 1000 l. U mnie dzielnie zniósł trudy całej budowy ale spokojnie wytrzyma jeszcze nie jedną :) Polecam wszystkim którzy chcą zacząć budować w niedługim czasie a nie mają jeszcze wody podłączonej ani sąsiada w pobliżu tak jak to było w moim przypadku. Zbiornik do odbioru na Opatowicach. Cena jakieś 100zl. Polecam.....

 

Bartosz tel 663660869

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...

Witam!

Mam zamiar w przyszłym roku rozpocząć budowę domu w Tarnowskich Górach. Szukam obecnie biura projektowego z okolic. Może mógłby ktoś polecić jakąś rozsądną firmę? Byliśmy póki co w jednej i cena za adaptację gotowego projektu bez wprowadzania żadnych zmian wynosi 2000 zł. Też tyle płaciliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam zamiar w przyszłym roku rozpocząć budowę domu w Tarnowskich Górach. Szukam obecnie biura projektowego z okolic. Może mógłby ktoś polecić jakąś rozsądną firmę? Byliśmy póki co w jednej i cena za adaptację gotowego projektu bez wprowadzania żadnych zmian wynosi 2000 zł. Też tyle płaciliście?

 

Do adaptacji polecam: Witek Ślązak 501-026-635

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...