Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa TARNOWSKIE GóRY


Recommended Posts

Tarnowskie Góry - Strzybnica, start lipiec przyszłego roku. Aktualnie czeka mnie jeszcze adaptacja projektu:

http://www.galeriadomow.pl/projekty-domow/projekt-dom-przy-malowniczej-3-nf40.html

Może ktoś już budował dom przy malowniczej 3 gdzieś w okolicy i ma jakieś cenne uwagi dotyczące zmian w projekcie?

 

Mam jeszcze pytanie o firmę budowlaną pana Bogdana Banacha - czy komuś stawiali stan surowy? Jakie opinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Dziękuję za namiary na elektryków Paweł i Adam

 

509743756 [email protected]

 

Również polecam. Pierwsza ekipa na budowie z która nie było problemów. Terminowi i solidni. Cala instalacja zrobiona fachowo i kompleksowo. Również uwzględniani indywidualne zachcianki :).

 

Powołajcie się na Artura :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72

Mam do odstąpienia proszek PUR,słynny proszek Pigeona do izolacji stropów,fundamentów itp.zostało mi tego z 200 worków po 15-20kg jeden,10worków to 1m3.

U mnie wyglada to tak po wysypaniu na stropie:

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?181569-D%C4%85%C5%BCenie-do-spe%C5%82nienia-marzenia-Mila-IV-raczej-energooszcz%C4%99dna-)&p=6679830&viewfull=1#post6679830

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam,

 

czy ktoś korzystał z usług poniższych firm z Tarnowskich Gór:

BBinstal

ROB-INS Eko-Energia

CentralDom

 

chodzi mi o kompleksowe wykonanie instalacji grzewczej i sanitarnej w domu. Czy którąś z tych firm możecie polecić lub też może jeszcze jakąś firmę, której nie wymieniłam? Z góry bardzo dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja szukam na kwiecień 2015 niewielkiej ekipy budowlanej 2-3 osoby max, najlepiej jak szef tej firemki bedzie na placu budowy i pilnował ludzi i roboty,

Macie kogoś takiego , kogo moglibyście polecić?

BD wdzięczny

 

 

I KIEROWNIKA BUDOWY

 

poszlo na priv

firma budowlana to zarazem kierownik budowy :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...