Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa TARNOWSKIE GóRY


Recommended Posts

Czy macie może namiary na geodetę w Tarnowskich Górach, a najlepiej w Tworogu? Jeśli tak, to podeślijcie proszę na priva oraz cenę za zrobienie mapki działki i wszystkie sprawy związane z otrzymaniem pozwolenia na budowę. Będzmiemy bardzo wdzięczni.

Pogoda dopisuje, pewnie domki pną się w górę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam wszystkich.

Namiary na geodetę mogę podać ale z Lublińca. Ceny mam tylko za wytycznie, ale słyszałam że nie jest drogi, a napewno kompetentny i godny polecenia. Nam w sobote będzie wytyczał domek :lol: .

Musze się pochwalić, że dzisiaj wpłaciłam zaliczkę na nasz BK. Większa część będzie przed świętami reszta zaraz po i potem będzie sobie leżeć na składzie aż będzie potrzebna. Bardzo się cieszę, bo z tym materiałem w okolicy jest kiepsko i troszkę się martwiłam. Jak pogoda nie nawali to w przyszłym tygodniu zaczynamy trzymajcie kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z inicjatywy Forumowiczów została zorganizowana aukcja na rzecz pomocy dla Stefka syna Zeljki i Gabora syna Izy.

Licytowane przedmioty są naprawdę atrakcyjne, http://forum.muratordom.pl/tu-mozesz-zobaczyc-co-licytujemy,t126304.htm

 

Jeżeli coś Ci się spodobało i chcesz pomóc tu możesz zalicytować

http://forum.muratordom.pl/a-tu-licytujemy,t126307.htm

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w licytacji :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzyski ja pisałam do was na pirwa jak chcesz to tarnowskich gór dam Ci namiary na nie drogiego geodete ja polecam

 

Witaj gosiaczek! Na priva niestety nic nie dostaliśmy. Geodetę mamy narazie z firmy GeoSpec, ale jeśli możesz, to wyślij proszę namiary na Twojego geodetę, bo może się przyda. Z góry dzięki ;)[/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących w Tarnowskich Górach.Ja swoje marzenie realizuje w Żyglinie.Trwa to już prawie dwa lata i pewno jeszcze trochę potrwa.Obecnie jestem na etapie okien drzwi i bramy garażowej.Poszukuję w naszym rejonie stolarza który robi drzwi wejściowe.Ma ktoś namiary na jakiegoś dobrego fachowca
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam forumowiczów Tarnogórzanin i nie tylko, jeszcze nie buduję ale już tuz tuż, jestem na etapie przed podpisaniem umowy na działkę więc jeszcze sporo sporo ale z wiosną chcę ruszyć na pewniaka. Jeszcze nie wiem od czego zacząć. Budowa będzie w Tarnowskich Górach/Opatowicach. Zbieram wiedzę uff... :-? Aż mi się kotłuje. Pozdrawiam i myślę, że razem damy radę wszyscy :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budujemy w gminie Tworóg. Tam jest plan zagospodarowania i nie potrzebowaliśmy decyzji o warunkach zabudowy. Pozwolenie na budowę było gotowe 2 tygodnie po złożeniu kompletu dokumentów. Trzeba zadzwonić i zapytać bo sami nie zawiadamiają.

 

My też robiliśmy adaptację projektu gotowego i nie mieliśmy żadnych problemów. Namiary na architekta wysyłam na priv.

 

Hy, ja też moge prosić o namiary, bede wdzięczna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Gizeli:

 

gdzie kupujesz działke w Opatowicach? Ja podpisąłem niedawno umowę przedwstepną na działkę koło Przyjaźni/Opatowice pod laskiem (w stronę Laryszowa). Może będziem sasiadami?

 

Może i będziemy :D, ja zarezerwowałam tam działkę jako pierwsza jakoś w polowie grudnia, byliśmy umówieni na inną cenę, teraz znacznie się zmieniło i walczymy. Mamy jeszcze możliwośc zakupu na polarnej. Ładna działka z wodą (na działce zawór), gazem, pradem i cena ogólnie ta sama za więcej 1000 m i bez tam udziałów w drodze i takie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...