Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa TARNOWSKIE GóRY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziś odebrałam zaadaptowany projekt od naszego nadwornego architekta Tomasza Sz., tegoż samego dnia złożyłam je na Karłuszowcu, ciekawe ile tu przeleżakują :roll:

 

ustawowy termin to bodajże 65 dni. Mi dali pozwolenie jakies dwa tygodnie później. Żeby nie było śladu poprosili o odbiór osobisty a data na dokumentach była dwa tygodnie wcześniejsza...

Z tym, że nie poganiałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Planuje za niedlugo zaczac budowe domku jednorodzinnego. Moze mi ktos polecic dobrego i nie za drogiego kierownika budowy z Tarnowskich Gor lub okolic? Pozdrawiam

ps.projekt bede mial prawdopodobnie ze studia arcis w tarnowskich gorach:)

 

jeśli kierownik jeszcze poszukiwany to polecano mi p. Domogałe. Skorzystałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktoś z grupowiczów posiada działającą już centralę rekuperacyjną firmy Bartosz, czy toto działa dobrze?

Jesli tak, to czy ma to połączone z GWC?

Podobno nie ma sensu robienia GWC stosując rekuperator tej firmy ponieważ przy temp. zewnętrznej -20 st.C i temperaturze powietrza wyciąganego z pomieszczeń na poziomie +20 st.C, powietrze świeże nadmuchiwane po przejściu przez reku ma temp. ok. +16 st. C??? Czy ktoś użytkował Bartosza w okresie zimowym i może potwierdzić?

 

Pozdrawiam,

 

Cooba16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałam napisać pewne sprostowanie na temat mojego architekta.

Cieszę się, że to właśnie on mi adoptuje projekt. Jestem jedynie zawiedziona czasem trwania adaptacji, ponieważ mam spore zmiany takie jak przeróbka dachu, ław, pomieszczeń itp itd. Dlatego czas oczekiwania jest spory z czym się wcześniej nie liczyłam (wyszło w czasie adaptacji). Natomiast z czystym sumieniem mogę go polecić, ponieważ jest solidny, pozwala sporo zaoszczędzić w późniejszych wydatkach na budowę, proponując różne rozwiązania techniczne (nie każdemu się chce) oraz jest przystępny cenowo. Czego chcieć więcej?

Jest on dla tych co chcą budować dom z wyobraźnią :) Pisałam Wam to samo prywatnie. Teraz czułam potrzebę sprostowania.

Pozdrawiam całą grupę :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zgadzam się z przedmówczynią w 100%, ja też dzieki Tomaszowi Szydzie mogłem zaoszczędzić pieniędzy na kolejnych etapach :lol: , przyłożył sie porządnie, sam proponował korzystne zmiany, a termin no cóż, ma facet nawał pracy wynikający z jego fachowości. :wink:

 

Polecałem z czystym sumieniem i nadal polecam.

 

Pozdrawiam,

 

Cooba16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Zgadzam się z przedmówczynią w 100%, ja też dzieki Tomaszowi Szydzie mogłem zaoszczędzić pieniędzy na kolejnych etapach :lol: , przyłożył sie porządnie, sam proponował korzystne zmiany, a termin no cóż, ma facet nawał pracy wynikający z jego fachowości. :wink:

 

Polecałem z czystym sumieniem i nadal polecam.

 

Pozdrawiam,

 

Cooba16

Cieszę się, że nie jest to tylko moje zdanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszsytkich,

 

ponieważ zrobił się tu taki mały dział ogłoszeń - a ja własnie kończę budowę i za miesiac przeprowadzka, mogę polecić kilku fachowców.

 

Elektryk - swojski chłop, tani - mogę polecić z czystym sercem!

Niestety nie mogę przedstawic rezultatów pracy na zdjęciach :)

 

Kafelkarz - tak samo - swojski chłop, 30 zł/m2. Wiem, że ma kupe pracy i może byc cięzko z terminami. Niżej efekty pracy (w trakcie pracy):

 

http://foto2.m.onet.pl/_m/1287fb6af2eb7fe6e4ee369ebdd975ea,10,19,0.jpg

 

No i przede wszystkim Pan od płotów kutych, schodów i balustrad.

Solidny i bardzo dobre wykonanie. Przy okazji bardzo konkurencyjne ceny.

Efekt jego pracy:

http://foto1.m.onet.pl/_m/a4f9c2e5ee89e413ad238b7acf0b9431,10,19,0.jpg

 

http://foto2.m.onet.pl/_m/ed334ca7d0e34b65e61f2926fc717cb2,10,19,0.jpg

 

Reszty 'fachowców' nie polecam :x

 

Namiary tylko na prv.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy ktoś z grupowiczów posiada działającą już centralę rekuperacyjną firmy Bartosz, czy toto działa dobrze?

Jesli tak, to czy ma to połączone z GWC?

Podobno nie ma sensu robienia GWC stosując rekuperator tej firmy ponieważ przy temp. zewnętrznej -20 st.C i temperaturze powietrza wyciąganego z pomieszczeń na poziomie +20 st.C, powietrze świeże nadmuchiwane po przejściu przez reku ma temp. ok. +16 st. C??? Czy ktoś użytkował Bartosza w okresie zimowym i może potwierdzić?

 

Pozdrawiam,

 

Cooba16

 

Dołączam się do pytania w/w pytania.

 

Druga kwestia:

czy ktoś może polecić godną zaufania firmę od wentylacji mechanicznej (najlepiej na obszarze Śląska)?

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...