Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa TARNOWSKIE GóRY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Jeszcze nie kupiłem, zbieram oferty. Zobaczymy jaką cenę zaproponują ostatecznie, bo na razie nie są najtańsi, aczkolwiek cena przyzwoita.

Zaletą jest niewątpliwie to, że nie muszę nigdzie jeździć.

 

Z jakich hurtowni zebrałeś jeszcze oferty?? Możesz podzielić się namiarami??

 

Pozdrawiam

Lech

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Gdzie kupujecie osprzęt elektryczny - gniazdka, wyłączniki itp. W Castoramie byłem, szukam dalej. Tak, aby wybór był w miarę duży, różni producenci i ceny rozsądne.

Pozdrawiam

Ja zaopatruję się zawsze w "Elgra-1" w Gliwicach ul. Tarnogórska201, z mojego pkt widzenia czyli instalatora, dobre ceny, szybkie dostawy, pomacać też jest co, ale nie jest to duża hurtownia.

Jeśli chodzi o "casto....", "prakt..." i inne to polecam tylko jako rozpoznanie osprzętu a nie kupno, na marginesie to nawet metra kabla tam nie kupię choć jest tańszy niż w hurtowni elektrycznej, kwestia jakości i parametrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zaopatruję się zawsze w "Elgra-1" w Gliwicach ul. Tarnogórska201, z mojego pkt widzenia czyli instalatora, dobre ceny, szybkie dostawy, pomacać też jest co, ale nie jest to duża hurtownia.

Jeśli chodzi o "casto....", "prakt..." i inne to polecam tylko jako rozpoznanie osprzętu a nie kupno, na marginesie to nawet metra kabla tam nie kupię choć jest tańszy niż w hurtowni elektrycznej, kwestia jakości i parametrów.

 

Dzięki za namiar, podjadę pooglądać.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam

 

Wykonuję opinie geologiczno - górnicze wymaganą w mieście Tarnowskie Góry, ze względu na występowanie pomnika historii - sztolni, chodników, szybików oraz obszaru chronionego NATURA 2000 (wymóg wojewódzkiego konserwatora zabytków).

Opinie wykonywane są starannie, szybko i tanio. Posiadam wykształcenie i doświadczenie niezbędne w wykonywaniu tego opracowania.

 

Pozdrwiam

[email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...