Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa TARNOWSKIE GóRY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ceramiczne tez porastają tylko wolniej (zwłaszcza jesli sa angobowane lub glazurowane).

 

Hmm pierwsze słyszę :roll: .Właśnie wszyscy przy wyborze nam doradzali,że jak mieszkamy blisko lasu brać dachówkę szlachetną albo glazurowaną bo te nie porastają mchem :roll:

 

 

porastają wierz mi, nie raz widziałem. Jak masz chate pod lasem to tez porosna ale nie tak szybko jak betonowe. Każda dachówka ma mikropory w których z czasem gromadza sie zanieczyszczenia. Jak szybko pojawi sie mech zalezy od rodzaju dachówki, strony świata, odległosci np od lasu itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Gosiaczek272,

 

Ja utwardzałem kruszywem hutniczym polecam bardzo lekkie i twarde (przez to tańsze niż np. łupek, bo przy cenie za tonę masz większa objętosc), kupowałem przy Tarnogórskiej jak się jedzie w Gliwic do T. Gór na wysokości Wieszowej przy stacji Orlenu - tam jest skład z tym cudem.

 

Ceny nie pamiętam, ale utwardziłem sobe fajnie dojazd do działki a błoto miałem po kolana, że aż ciężarówka z tym kruszywem się zakopała na amen (jakoś go koparką wyciągnął).

 

Pozdrawiam

 

Cooba16

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek272,

 

Ja utwardzałem kruszywem hutniczym polecam bardzo lekkie i twarde (przez to tańsze niż np. łupek, bo przy cenie za tonę masz większa objętosc), kupowałem przy Tarnogórskiej jak się jedzie w Gliwic do T. Gór na wysokości Wieszowej przy stacji Orlenu - tam jest skład z tym cudem.

 

Ceny nie pamiętam, ale utwardziłem sobe fajnie dojazd do działki a błoto miałem po kolana, że aż ciężarówka z tym kruszywem się zakopała na amen (jakoś go koparką wyciągnął).

 

Pozdrawiam

 

Cooba16

Dzięki na informację a moge prosic o jakies namiary???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A ja mam małe ostrzeżenie jeśli ktoś szuka ekipy do tynkowania (tynk gipsowy)

Miałem firmę z Katowic wcześniej siedziba Sosnowiec Stronka www profesjonalnie wykonana szef Pan Przemek T.robiący dobre wrażenie podejście do klienta pierwsza klasa ,więc się na nią zdecydowałem

Profesjonalny był tylko ON

Wpadła ekipa tydzień roboty ,zapłaciłem pojechali

Nie miałem pojęcia czego się spodziewać więc myślałem że dziury gdzie nie gdzie się samemu załata.Tynki były mokre w domu ciemno więc wydawało się że nie jest najgorzej .Po miesiącu wyschło pozakładałem oświetlenie i mnie zatkało.

PORAżka

Co prawda przyjechali pozaklejali co większe dziury ale efekt jest taki że od miesiąca walczę z gładziami (cały dom)i jeszcze powalczę z miesiąc Tego po prostu żadna farba nie zakryje jedynie tapeta Raufaza

Jak dojdę do tego jak się wkleja zdjęcia to wrzucę aczkolwiek one nie oddają stanu faktycznego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczek272,

 

Ja utwardzałem kruszywem hutniczym polecam bardzo lekkie i twarde (przez to tańsze niż np. łupek, bo przy cenie za tonę masz większa objętosc), kupowałem przy Tarnogórskiej jak się jedzie w Gliwic do T. Gór na wysokości Wieszowej przy stacji Orlenu - tam jest skład z tym cudem.

 

Ceny nie pamiętam, ale utwardziłem sobe fajnie dojazd do działki a błoto miałem po kolana, że aż ciężarówka z tym kruszywem się zakopała na amen (jakoś go koparką wyciągnął).

 

Pozdrawiam

 

Cooba16

Dzięki na informację a moge prosic o jakies namiary???

http://www.kruszywa-zabrze.pl/lokalizacja.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam,

 

Jako, ze zbliza sie okres rozliczen z US, poszukuje osoby (najlepiej ksiegowy), ktora potrafi rozliczyc Vat budowlany - chodzi mi o odzyskanie roznicy w Vat. Prosze o info na forum lub priva.

 

Z gory dziekuje za pomoc

 

Afazi

 

Rozliczam Vat budowlany a także inne rzeczy związanie z US. Szczegóły proszę pisać na priv-a

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...