Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa TARNOWSKIE GóRY


Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

jak nakmniej udziwniony dach bo potem mozna z torbami pójśc - ogolnie hurtownie wyceniaja m2 i nie mówia o dodatkach takich jak gąsiory i inne dodatkowe dachówki- a to jest koszt dopiero! Ja na szczescie juz powoli kończe w Miasteczku Śląskim- troche trzeba bylo nerwow zjeśc ale mam nadzieje ze warto bylo.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

Witam serdecznie

My też budowę zaczynamy na wiosnę, w Lublińcu. Katerina bedziemy miały blisko do siebie :wink: Teraz "robi" sie papierologia. Mamy już warunki zabudowy, projekt już zamówiony (ma być po nowym roku), na działece mamy też już prąd i gaz. Jak tylko bedę miała projekt zacznę też wizytować składy i hurtownie budowlane. Nie pamiętam, żebym kiedyś tak bardzo chciała, żeby święta się już skończyły :wink: :lol: Ten dom to nasze wielkie marzenie (ale to chyba wiekszość tak ma) wiec bardzo się cieszę, że zaczyna się pomalutku spełniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam wreszcie grupa TG obudziła się ze snu zimowego ja jestem z TG z pniowca wiec do Tworogu rzut beretem ja tez na wisne zaczynam projekt leży prąd sie odpłaczy w marcu w poniedzałek pierwsze spotkanie z budowlancem potem w srode architekt i powoli sie to kręci domek wybrałam prosty no bo wszystko osztuje nazywa sie tymek i jest z horyzontu. no to trzymam kciuki za Was i za siebie też bo to też moje marzenie ale czasami to ręce mi opadają a jak by na to nie patrze to dopiero początek :cry: :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katerina i Gosiaczek272 najważniejsze to mysleć pozytywnie i wspierać się nawzajem :lol: Mieszkamy nie daleko od siebie, więc możemy wymieniać sie informacjami dotyczącymi materiałów budowlanych. A tak przy okazji wiecie już z czego będziecie budować? Ja jestem zdecydowana na BK Solbet, tylko będę musiała go ściągać bo na śląsku nikt tym nie handluje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Katerina i Gosiaczek272 najważniejsze to mysleć pozytywnie i wspierać się nawzajem :lol: Mieszkamy nie daleko od siebie, więc możemy wymieniać sie informacjami dotyczącymi materiałów budowlanych. A tak przy okazji wiecie już z czego będziecie budować? Ja jestem zdecydowana na BK Solbet, tylko będę musiała go ściągać bo na śląsku nikt tym nie handluje.

 

Witaj basiu ja myśle że bede budowac z porotermu ale czemu to sie nmnie nie pytaj bo budowlaniec żaden zemnie ale z dwoma budowlancami z którymi rozmaiałam i których biore pod uwage ( jeden z Tworoga) to namawiali mnie na poroterm nie wiem czemu moze tez byc tak ze z czegos innego nie potrafią budowac:):) wiem ze toen solbet jest teraz w modzie napisz cos wiecej o nim i ile on kosztuje?? pozdrawam i ciesze sie ze ktos sie tu w koncu odezwał bo ja tylko z frohem na priva pisałam a tak cisza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosiaczku twój domek też jest piękny i funkcjonalny (ale to moje amatorskie zdanie :lol: ) Co do materiału to sporo wątków na ten temat przeczytałam i doszłam do wniosku, że właściewie budować można z czego się chce, ale ważne żeby to potem dobrze ocieplić. Ja wybrałam BK bo z niego się szybko buduje, a my budując na kredyt chcemy to zrobić najszybciej jak się da. Solbet wybrałam dlatego że nie znalazłam żadnych negatywnych opini o tych bloczkach, wręcz przeciwnie wszyscy raczej chwalą powtarzalność wymiarów, gładkość. Ceny narazie sprawdzałam na ich firmowej stronie

http://www.solbet.pl/index.php bo bez projektu to raczej nikt mi nic nie powie, ale napisałam wczoraj do najbliższej nam hurtowni która tym handluje i czekam na odzew. Jak odpiszą to dam znać. Nas przed budową czeka niestety jeszcze rozbiórka starych budynków i powiem szczerze, że tego chyba bardziej się boję :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...