Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa TARNOWSKIE GóRY


Recommended Posts

Odkupię stemple.

Szukam namiarów na okna, więżbę i fachowców od dachu.

Pozdrawiam

 

Jeżeli to aktualne - znajomy korzysta z usług firmy Rotex (TG ul. Towarowa 15 jeżeli dobrze pamiętam), chwali sobie jakość.

 

Byłam tam kilka dni temu, aby mi zrobili wycenę okien do domu.

Trójszybowe, pakiet 5 komorowy, okleina z dwóch stron brązowa.

 

O dziwo wyszło im ponad 1000 zł. drożej niż w OknoPlaście... Pan zauważył moją reakcję, pokazałam mu ofertę OknoPlastu i...dał rabat, że wyszło taniej niż w OknoPlaście o 100 zł.

 

Ja szukałam też w Normie2000 w Gliwicach na Pszyczyńskiej...to było miesiąc temu i do dziś nie dostałam wyceny na mail, miała być do dwóch dni.

Obok normy sprzedają okna tworzone na Veka i również do dzisiejszego dnia nie ma odezwu.

 

Popytaj w różnych firmach - łatwiej potem negocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam, od lipca planujemy rozpocząć budowę domu w Reptach Śl. na podstawie projektu firmy Archon

http://www.tooba.pl/projekt-domu-Dom-w-miskantach/a,s_pd,idp,10942.html

- może ktoś taki budował? Do tej pory poczytywaliśmy forum, jednak teraz nasuwaja się nam pytania odnośnie fundamentów - które lepsze z bloczków czy z lanego betonu? Jak to u Was jest? I skąd braliście stal do zbrojenia oraz folię kubełkową i styrodur? Bedę wdzięczna za wszelkie odpowiedzi. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

mam pytanie do budujących w okolicy.

Jaki styropian dajecie na ocieplenie piwnic i gdzie można najtaniej go dostać?

 

Pozdrawiam w te ulewne dni i życzę powodzenia.

 

My co prawda nie mamy piwnic ale fundamenty ociplalismy styropianem AQUA,jest dość drogi,ale trwały i nadaje się właśnie na ocieplanie fundamentów i piwnic.Kupowalismy go w Zbrosławicach u Jaonoszki,nigdzie indziej nie umiałam go znaleźć akurat wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My co prawda nie mamy piwnic ale fundamenty ociplalismy styropianem AQUA,jest dość drogi,ale trwały i nadaje się właśnie na ocieplanie fundamentów i piwnic.Kupowalismy go w Zbrosławicach u Jaonoszki,nigdzie indziej nie umiałam go znaleźć akurat wtedy.

 

5 cm czy grubiej, garaż też

 

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też lało ale o dziwo nie podtopiło mnie mimo tego, że jesteśmy w niecce - dobrze odprowadzone wody opadowe - miałem szczęście.

 

U mnie konstrukcja dachu została opóźniona z powodu problemu z wjazdem do lasu przez co tartak nie wyrobił się na czas.

 

Teraz podstawowa konstrukcja dachu jest gotowa (oprócz większości krokiew i jętek, które cały czas zjeżdżają na budowę).

 

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam do sprzedania 1 palete zafoliowaną (56 worków) cementu po 8,50zł/szt odbiór osobisty karchowice

Pozdrawiam

Radek

Witam,

gdzie są Karchowice potrzebuję do Śiwerklańca i to nawet pilnie.

Proszę o wiadomość na priv.

Poszukuję również styro na ocieplenie piwnic, desek szlunkowych ( szalunki na schody).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

mam pytanie do budujących w okolicy.

Jaki styropian dajecie na ocieplenie piwnic i gdzie można najtaniej go dostać?

Jeśli mogę to proszę o podpowiedź w sprawie dachówki - bo hurtownie co raz bardziej chwalą co mają,

a opinie są tak rózne, że aż szkoda mówić.

 

Pozdrawiam w te ulewne dni i życzę powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...