Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa TARNOWSKIE GóRY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witaj Gizela,

 

na jakim etapie teraz jesteś.

Możesz podać namiary na drutex.

Pozdrawiam

 

tomaszekSL jestem właściwie na początku. Mam ławy, schną, w przyszłym tygodniu stawiać będą fundamenty. Zamówione materiały w większości i więźba. Prace mają potrwać do końca sierpnia ale ja myślę (znając życie), że na koniec września będzie stan surowy z dachem. Mam też fajnego instalatora od wody, gazu, centralnego oraz fajnego elektryka (towar, pomiary, alarmy, domofony, odgromówka i przepięciówka - też podobno ważne). Nawet nie wiedziałam, że instalację odgromową się robi już na etapie zbrojenia w ławach. Kominek też robię a tak naprawdę to kuchnię i piec kaflowy. Mam zamiar też wykopać studnię.

Drutex 502-103-238 ul. Starowapienna 43 (Opatowice), 42-680 Tarnowskie Góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie odradzam betoniarnię simax....z Siemianowic Śląskich same kłopoty....

 

Izkat pozdrawiam. Ja biorę z HOGERA nie miałam problemów ani z ilością ani z ceną ani z niczym co można nazwać stresem. Zamawiam np rano i przywożą odchyły czasowe do 30 min. Ilość na styk. Ceny trzeba negocjować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

czy możecie podać namiary na dobry piasek do murowania w dobrej cenie w okolicy Tarnowskich Gór.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

To zależy w jakiej okolicy TG budujesz. Jeżeli od strony Wieszowej lub w pobliżu polecam skład przy ul Drzymały w Zabrzu (droga z byłej KWK Pstrowski w kierunku Biskupic). Jest to skład producenta czyli Kopalni Piasku Kotlarnia. Taniej można tylko kupić w samej Kotlarni. Poza tym mają tam także żwir, kilka gatunków piasku i ziemię. Namiary znajdziesz w sieci. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam na zbyciu pozostałości po budowie:

Pustak porotherm Wienerberger 25 P+W 55 szt

Pustak poroton Roben 11.5 P+W 54 szt

Pustak wentylacyjny ceramiczny cerpol Kozłowice (19x19) 14 szt

Pustak stropowy żużlobetonowy deklowany 20 szt

Belka stropowa Teriva dł. 3m 2 szt

Zbiornik na wodę 1000 litrów

Do odebrania w Tarnowskich Górach Repty Śl.

Tel. 604 484 480

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...