Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa TARNOWSKIE GóRY


Recommended Posts

Gizela a masz tą samą ekipę co Tomaszek?

Tomaszek to pogoń ich,wrrrrr.Na mnie się Pan szanowny obraził bo go zjebałam,że jak chce kasę to umie przylecieć szybko a jak ma coś zrobić to ściemnia ;)

 

Nie wiem barto307cc ale mam ekipę P.Stasia. Tomaszek? ty też?

Mój kierownik stwierdził, że to co zrobili to błąd karygodny. Ja już mam mętlik. Chcą pokryć to jakąś styropapą. Stwierdzili, że zrobiła się z tego afera. W końcu to ja tam mam mieszkać. I nie chcę by to tak się odbyło, że styropian się stopi. Nie wiem , czy tak można. Może ktoś wie. Popyta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Gizela a masz tą samą ekipę co Tomaszek?

Tomaszek to pogoń ich,wrrrrr.Na mnie się Pan szanowny obraził bo go zjebałam,że jak chce kasę to umie przylecieć szybko a jak ma coś zrobić to ściemnia ;)

Witaj barto,

dawno nie klikaliśmy. U Ciebie już chyba finał blizko.

Co do ekipy to tak jak mówisz. Wyobraź sobie że chcą wszystkim rządzić, a kasę chcą oczwywście a roboty nie zabardzo

Kręcą ale powoli dam radę. Muszę powiedzieć że naciągają, ale spokojnie.

Mówisz, że zjebkę im dałaś. A ten stary to pyskacz a za robotę się nie chwyci.

U Ciebie już wszystko zrobili mówię o ekipie.

Jak możesz przypomni mi namiar na okna i powiedz czy jesteś ze swoich zadowolona i z ekipy która je robiła i montwała.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem barto307cc ale mam ekipę P.Stasia. Tomaszek? ty też?

Mój kierownik stwierdził, że to co zrobili to błąd karygodny. Ja już mam mętlik. Chcą pokryć to jakąś styropapą. Stwierdzili, że zrobiła się z tego afera. W końcu to ja tam mam mieszkać. I nie chcę by to tak się odbyło, że styropian się stopi. Nie wiem , czy tak można. Może ktoś wie. Popyta.

Witam,

a ja myślałem, że u Ciebie tak pięknie idzie i nie masz problemów. A gdzie był kierownik jak oni tym syfem Ci malowali. Niech teraz robią na swój koszt i to tak żeby ludzie mogli w tym mieszkać. Nie znam się na tym za bardzo ale może jak klejem pod styro dobrze zrobią na całości to coś pomoże. A może trzeba to jakoś wypiaskować. Dam Ci namiar na ekipę która robi ocieplenia zadzwoń i zapytaj.

Powodzenia i głowa do góry damy radę.

P.S.

Ekipa 604105388

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Tomaszek ;),no u mnie już zostało sprzatanie tylko ;).Górale zrobili nam wykonczeniówkę bardzo szybko i solidnie ;).

Okna mam z Gealana 6-cio komorowe kupowałam w ELIT SALON w Rudzie Śląskiej,gdzieś mają stronę http://www.Ale wiem,że oni biorą te okna z KOMSTY,a to chyba masz bliżej bo gdzieś w Pyskowicach.Z montażu okien,jak i z samych okien jestem zadowolona bardzo ;)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Tomaszek ;),no u mnie już zostało sprzatanie tylko ;).Górale zrobili nam wykonczeniówkę bardzo szybko i solidnie ;).

Okna mam z Gealana 6-cio komorowe kupowałam w ELIT SALON w Rudzie Śląskiej,gdzieś mają stronę http://www.Ale wiem,że oni biorą te okna z KOMSTY,a to chyba masz bliżej bo gdzieś w Pyskowicach.Z montażu okien,jak i z samych okien jestem zadowolona bardzo ;)

pozdrawiam

 

Ci górale co robili dach, kupiłem od nich drewno i jestem umówiony na robotę mam nadzieję,że oni są oki.

Dzięki za klikanie i pomoc życzę dalszego powodzenia odezwę się z relacjami.

Miłego dnia życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykończeniówkę robili nam inni górale ;).Bo Ci z dachu robią tylko dachy ;)

Witam,

jeśli jesteś zadowolona z górali przy wykończeniówce to się z pewnością odezwę.

Możesz kliknąć coś jeszcze o ekipie . Na co powinienem uważać?

Coś mi się wydaje że jutro będą się krywić.

Pozdrawiam

P.S.

Myślę, że oni się nadają do takich małych prac jak np.: ścianki działowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Pozostało mi po budowie 220szt. dachówki Braas -Celtycka Lumino, kolor ceglasty (popakowane w paczki po 5szt., składowane w budynku, pod dachem). Sprzedam w cenie 1,30zł /szt. Do odbioru w Tarnowskich Górach.

W razie zainteresowania proszę o kontakt na priv.

Pozdrawiam

Witam elemela,

to zakończyłaś stan 0.

Super

Jeśli możesz to proszę prześlij mi jakieś fotki na maila pasmatrim. Jestem teraz w trakcie wyboru a czasu coraz mniej.

Jak dobrze pamiętam bardzo chwaliłaś kier bud i ekipę Jeśli się dobrze sprawili to kliknij mi na priv proszę. U mnie się coś chba z moimi popsuło zaczynają cyganić.

Myślę, że Coba ma rację powinnaś zwrócić dachówkę do sprzedawcy tak przynajmniej obiecują przy sprzedaży.

Pozdrawiam Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tomaszek dzięki za namiary. Z kierownikiem się w ogóle nie kontaktowali, zrobili jak uważali. W projekcie też pisze. A i my ich informowaliśmy o ociepleniu. Podobno w hurtowni im doradzili. Ciekawe.

Widzę, że poszukujesz okien GELANA. Wiem, że w Tarnowskich Górach są również, kolo starego targu/Onyxu. Mają też Salamander. Jak mi robiono wycenę to Salamander i jakościowo i cenowo lepiej tak przynajmniej twierdziLa sprzedawczyni). Pozdrawiam

Witam Gizela,

i jak zaradziłaś coś z tym fantem pomogli inni -co dwie dłowy to nie jedna a są tu dobrzy ludzie

Myślę, że dałaś radę

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

SSO u nas zakończony dnia 18.06.2010r. Zarówno z ekipy jaki i z kierownika budowy jestem B-A-D-R-D-Z-O Z-A-D-O-W-O-L-O-N-A.

Zaś co do dachówek, to owszem mogę oddać do składu skąd je brałam, ale jest problem, mianowicie: z całego SSO rozliczyłam się już w lutym w US i lada moment mamy otrzymać zwrot różnicy Vat, toteż wolałabym nie mieszać z korektami faktur, bo mogę kolejne pół roku czekać na zwrot :/

 

Życzę wszystkim powodzenia Elemela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...