Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa TARNOWSKIE GóRY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam Wszystkich,

 

czas mnie goni, a ciągle ten sam problem z dachówką.

Czytałem fora i ile modeli i firm tyle dobrych i złych opini.

Pooooooooooooooooooooooomocyyyyyyyyyyyyyyyyyyy!

Pozdro

P.S.

i czy ceramiczna czy betonowa

 

TomaszkSL

Ile forumowiczów tyle opini ja mam dachówkę z Brass'a no i oczywiście ceramikę. Wydaje mi sie że ostateczna decyzję podejmiesz sam :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jak tam budowa postępuje.

Skąd brałaś tę dachówkę może jakiś namiar.

Czyżbyś już ją miała na davchuuuuuuuu.

Pozdrawiam

 

Witaj TomaszkSL

Nie no co Ty aż tak daleko nie jesteśmy - zaczynamy strop jedynie co ludzi nam brakuje a chetnych nie ma :( a dachówkę kupiliśmy naprawdę w dobrej cenie z Buildera. Mówią że w Buliderze drogo ale tak naprawde po upustach które dostaliśmy wyszło nam porównywalnie jak u innych.

My w każdym razie jesteśmy zadowoleni. My mamy Rubina 13V

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj TomaszkSL

Nie no co Ty aż tak daleko nie jesteśmy - zaczynamy strop jedynie co ludzi nam brakuje a chetnych nie ma :( a dachówkę kupiliśmy naprawdę w dobrej cenie z Buildera. Mówią że w Buliderze drogo ale tak naprawde po upustach które dostaliśmy wyszło nam porównywalnie jak u innych.

My w każdym razie jesteśmy zadowoleni. My mamy Rubina 13V

Pozdrawiam

 

Witam,

masz rację kudzi do pracy brakuje no ale w końcu mamy bezrobocie dość duże nieprawdażżżżżżżżżżżżżżżżżżżżż.

Czy ten Rubin to Winenberger?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy forumowicze. Jaki strop wybraliście , bo ja mam dylemat i nie bardzo wiem jaki wybrać. Oczywiście cena stropu ma znaczącą rolę??

 

Witam,

 

Ja chciałem wylewany żelbetowy. I też taki mam w projekcie. Może trochę droższy ale pewnie będzie solidny (ceny stali poszły do góry).

 

Czy macie jakieś namiary na taniego projektanta wykonującego adaptacje + zagospodarowanie z TG i okolic?

Szukam tez Kierownika budowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...