Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa TARNOWSKIE GóRY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć, mam pytanie. Jak długo czekaliście na pozwolenie na budowę ze Starostwa w Tarnowskich Górach?

 

Witaj,

My czekaliśmy bez mała 65 dni ( 3 lutego złozyliśmy dokumenty pozwolenie dostaliśmy dokładnie 30 kwietnia) !!!! - ale ponoć to zależy od tego do kogo trafi twój wniosek:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze prośbę. Jeżeli jesteście zadowoleni z ekipy, która stawiała Wasz dom to proszę dajcie namiary. Mam nadzieję zacząć budowę wiosną przyszłego roku więc myślę sobie, że trzeba już teraz rozglądać się za dobrymi fachowcami.

Pozdrawiam serdecznie wszystkich sąsiadów i gości:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś budował "zabudowę siedliskową" przy drodze powiatowej? Pan z Starostwa w TG kazał poza dokumentami standardowymi doręczyć jeszcze zaświadczenie z sanepidu, straży pożarnej i BHP. Czy słyszeliście coś takiego, może ktoś się spotkał z takimi zaświadczeniami. Osoba która wybudowała się 500 metrów od mojej działki nic takiego nie miała. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam kontener budowlany, oryginalny taki jak używają firmy na budowach. Wymiary 2,5 x 6 m. Kontener posiada zadaszenie oraz dodatkowo daszek nad wejściem. Posiada sprawną instalację elektryczną, wzmocnione drzwi oraz aluminiowe okna. Dodatkowe informacje oraz ewentualne zdjęcia mogę wysłać.

Kontakt [email protected] 504 75 44 79

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

mam pytanie jakie okna dachowe. Może ktoś ma już doświadczenie i coś sprawdzonego.

Nie chciałbym po roku ich uszczelniać lub wymieniać podłogi po wcześniejszym podstawianiu wiader i misek.

Pozdrawiam

 

 

Witaj

Polecam ona z firmy Roto. Zobacz ofertę może zainteresować. Coprawda nam na dniach będa je wstawiać ale widziałam efekt finalny. Jak do tej pory nikt nie narzekał.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o drzwi wewnętrzne oraz schody znajomy polecił mi firmę z pod Rybnika, która wykonywała całość w jego domu. On jest zadowolony, a ja widziałem efekt ich pracy i także byłem pod wrażaniem. Oto adres ich strony:

 

http://www.sob-drew.pl/index.php?p=oferta#leaf

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...