Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa TARNOWSKIE GóRY


Recommended Posts

Witam

Potrzebni tynkarze do tynku silikonowo silikatowego na docieplenie domu tzn klej jest zaciagniety brak tynku oraz ktoś kto kładzie płytki gresowe z dużym doświadczeniem i sprzętem swoim.Jeśli znacie to poleccie. Dzięki i Pozdrowienia

 

U mnie tynk silikatowo-silikonowy robiła firma z okolic Tworoga: tel do szefa - Pan Krystian 608-689-850

U moich rodziców tynk akrylowy robił tynkarz z Miasteczka Sl. wiec nie mialby daleko do Ciebie :) tel - Pan Tomek 600-680-164

 

Obu moge polecic z czystym sumieniem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam,

 

Jeśli ktoś byłby zainteresowany odkupieniem materiałów budowlanych to zachęcam. Zostało nam pare elementów, budowa w Dąbrowie Górniczej blisko Castoramy w Sosnowcu. Więc tak:

- po pierwsze mam do oddania gruzu z rozbiórki, może być na utwardzenie drogi albo do fundamentu (cegła, tynki itp.) Możemy pokryć koszt załadunku koparką.

- komin systemowy, wzieliśmy więcej niż było potrzebne, więc nie były używane:

1. przwód kominowy fi 200 - 27 zł szt. (9szt.),

2. pustak NPK-1 360/360/240, ciężar: 17-20kg - 24zł szt. (10szt.),

3. pustak NPK-1+W 360/510/240, ciężar 24-26kg - 29zł szt. (4szt)

4. pustak W-2 360/240/240, ciężar 13-15kg - 14zł szt. (5szt)

- zostały też uszczelki pod gąsior do blachodachówki 12 szt. - 3zł za szt.

- plastikowe grzebienie wentylacyjne pod zakończenie blachodachówki 12szt. ciemnobrązowe - 4,30zł za szt.

- plastikowe kołki do styropianu 20cm dł. z Wkręt-Metu, 2 opakowania 400szt. bo okazało się że potrzebne były dłuższe niż te.

 

Jak ktoś będzie zainteresowany to proszę o kontakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, zaczynam budowe w miasteczku slaskim.......czy ktos budowal z PIETRKIEM z Kalet, bo szukam wlasnie kierownika budowy.....a moze macie juz kogos sprawdzonego? czekam, pomocy!

 

Nie polecam. Zamówiłem u tego człowieka projekt indywidualny. Nie odbierał telefonów, zwodził mnie prawie 2 miesiące. W końcu oddał mi zaliczkę i powierzone mu materiały do projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Ale wieje. Mam pytanie o grodzenie działki. Chcę postawić takie tymczasowe ogrodzenie tj. stemple używane + siatka leśna. Czy grodzić w granicy równo z kamieniem granicznym czy się trochę odsunąć na parę centymetyrów. U mnie brak zabudowanych działek w sąsiedztwie są tylko łąki. Chciałbym uniknąć konfliktów już na starcie z właścicielami sąsiednich działek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Ale wieje. Mam pytanie o grodzenie działki. Chcę postawić takie tymczasowe ogrodzenie tj. stemple używane + siatka leśna. Czy grodzić w granicy równo z kamieniem granicznym czy się trochę odsunąć na parę centymetyrów. U mnie brak zabudowanych działek w sąsiedztwie są tylko łąki. Chciałbym uniknąć konfliktów już na starcie z właścicielami sąsiednich działek.

Witaj, swego czasu o tym czytałam i z tego co pamiętam ogrodzenie nie może przekraczać granicy działki (tzn wszystkie części ogrodzenia muszą być na twojej działce) ponieważ sąsiad musi mieć też możliwość zbudowania ogrodzenia w granicy czyli dwa ogrodzenia w jednej granicy:) bo w przeciwnym razie będzie wojna jak w Samych Swoich o miedzę:)) Ja na twoim miejscu zmniejszyłabym swoją posiadłość o kilka cm i spałabym spokojnie jakby sąsiad z geodetą przyjechał:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, swego czasu o tym czytałam i z tego co pamiętam ogrodzenie nie może przekraczać granicy działki (tzn wszystkie części ogrodzenia muszą być na twojej działce) ponieważ sąsiad musi mieć też możliwość zbudowania ogrodzenia w granicy czyli dwa ogrodzenia w jednej granicy:) bo w przeciwnym razie będzie wojna jak w Samych Swoich o miedzę:)) Ja na twoim miejscu zmniejszyłabym swoją posiadłość o kilka cm i spałabym spokojnie jakby sąsiad z geodetą przyjechał:D

 

Dzięki Likamb tak zrobię. Też uwazam że te parę centymetrów pozwoli mi uniknąć wojny sąsiedzkiej. :bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Ale wieje. Mam pytanie o grodzenie działki. Chcę postawić takie tymczasowe ogrodzenie tj. stemple używane + siatka leśna. Czy grodzić w granicy równo z kamieniem granicznym czy się trochę odsunąć na parę centymetyrów. U mnie brak zabudowanych działek w sąsiedztwie są tylko łąki. Chciałbym uniknąć konfliktów już na starcie z właścicielami sąsiednich działek.

 

U nas też pola dookoła. Zrobiliśmy ogrodzenie tymczasowe w granicy działki i mamy nadzieję, że nie wywoła to żadnych konfliktów. W ostateczności zawsze można ogrodzenie przesunąć chociaż nie sądzę żeby to było konieczne. Zakładamy, że ta prowizorka zostanie zamieniona na piękny płot w przeciagu max trzech lat, zatem jestem dobrej myśli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...