Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa TARNOWSKIE GóRY


Recommended Posts

Witam Wszystkich budujących,

 

buduję w Świerklańcu mam sso poszukuję ekipy do wykończeń ( taras,schody zewnętrzne ito) elektryka i ekipy do instalacji sanitarnych.

Proszę o sprawdzone ekipy. Jeśli Wam takie się trafły. Ja do tej pory raczej marne doświadczeniaaaaaaaaaa.

A i jeszcze prośba jak umawialiście się z elektrykiem i fachowcami od instalacji sanitarnej od punktu czy od całości i na co zwracać uwagę.

Pozdrawiam i życzę powodzenia.

P.S.

Przyjmę ziemię mieszaną.

 

 

Instalację C.O i wod. wykonana została u nas przez firmę Centralserwis - profesjonalnie, szybko, szczegółowy kosztorys i faktura Vat na usługę i wszytskie materiały 8% (cena podobna jak w Heatexie), co do instalacji elektrycznej warto zapytać czy cena dotyczy jedynie tzw. instalacji pod tynki i osobno będziemy musieli zapłacić za wyposażenie rozdzielki i zamontowanie włączników i kontaktów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Cześć. Polećcie proszę producenta szamba betonowego. Ponieważ nie mieliśmy w projekcie oznaczonego szamba musimy teraz całą procedurę rozkręcić a do tego potrzebna jest nam karta techniczna szamba. Niestety, jak sie okazuje, z jej otrzymaniem przed zakupem są duże problemy. Może coś poradzicie?

Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firma norma 2000 (okna) nie polecam a powodów dużo, bardzo dużo:( szkoda gadać

polecam firmę szamba betonowe sebastian majcher z Żor - facet zawalił na całej lini ale wyszedł z tego z twarzą (ma gościu jaja:)) POLECAM tel 667833388

 

ps potrzebuje dobrego fachowca do tynków oraz kafelkarza i kogoś od sufitów podwieszanch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firma norma 2000 (okna) nie polecam a powodów dużo, bardzo dużo:( szkoda gadać

polecam firmę szamba betonowe sebastian majcher z Żor - facet zawalił na całej lini ale wyszedł z tego z twarzą (ma gościu jaja:)) POLECAM tel 667833388

 

ps potrzebuje dobrego fachowca do tynków oraz kafelkarza i kogoś od sufitów podwieszanch

 

Polecam dobrego kafelkarza 608 402 284 Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Witam! Poszukuję architekta z "zacięciem energooszczędnym". Może być maniak :-))

Chodzi o to aby zaprojektował dom na płycie, z WM itd itp bez zbędnego tłumaczenia bezsensu ekonomicznego całej inwestycji :-) Proszę o namiary.

 

Pozdrawiam.

W moim dzienniku szczegóły ;)

abgaro z Rudy Śląskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dawno tu nie zaglądałem ale praca zawodowa oraz budowa pochłania mnóstwo czasu a spać czasami też trzeba. Mam pytanie o komin systemowy gdzie mozna kupić to ustrojstwo w okolicach Tarnowskich Gór lub inaczej gdzie kupowaliście i na co zwracać uwagę potrzebuję tylko do kominka w salonie. Ciągle się zastanawiam po co mi kotłownia w tym pomieszczeniu ale cóż z kobietami nie zawsze się da wygrać. Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Ciągle się zastanawiam po co mi kotłownia w tym pomieszczeniu ale cóż z kobietami nie zawsze się da wygrać. Pozdrawiam.

Tak przy okazji...

Nie jestem kobietą ale uważam,że komin do kominka w salonie jest bardziej odpowiedni niż komin w kotłowni ;)

Ja będę miał jedyny komin właśnie w salonie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...