Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa TARNOWSKIE GóRY


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

elektryka pilnie!!!dajcie namiary:)

 

z pełną odpowiedzialnością polecam

pan SALASOWICZ 601522550 i pan ZAJĄC

pracjuą razem , to sprawna ekipa z bardzo dużym doświadczeniem i pełnymi uprawnieniami

napewno dużo doradzą w zaplanowaniu i usytuowaniu sprzętów domowych.

 

 

pozdrawiam ANDRZEJ PODZIMSKI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem z TG natomiast budować będę w Potępie (koło Krupskiego Młyna)

 

Czy dysponujecie namiarami na jakiegoś rozgarniętego architkta do adaptacji projektu oraz na ekipę budowlaną?

Jak każdemu zależy mi na kosztach ale i jakości :)

 

Kto wam budował dom? kogo polecicie z czystym sumieniem?

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jestem z TG natomiast budować będę w Potępie (koło Krupskiego Młyna)

 

Czy dysponujecie namiarami na jakiegoś rozgarniętego architkta do adaptacji projektu oraz na ekipę budowlaną?

Jak każdemu zależy mi na kosztach ale i jakości :)

 

Kto wam budował dom? kogo polecicie z czystym sumieniem?

 

Pozdrawiam i czekam na odpowiedź

 

 

Witam,

Chcialbym przylaczyc sie do Grupy Tarnowskie Gory. Z budowa domu w Ozarowicach ruszam w maju.

Ja korzystalem z tego architekta: http://www.cbdarchitekci.pl/

Wydaje mi sie niedrogi (adaptacja 1500zl, kazda zmiana w projekcie 50zl - my mielismy tylko 3). Adaptacje projektu do pozwolenia na budowe "przeprowadzil" w 4 miesiace, bez zbednych wizyt w biurze - tylko 2 wizyty: 1. podpisanie upowaznienia, 2. odbior pozwolenia na budowe (wszystko pozostale zalatwiane bylo mailowo). Polecam.

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie:

Czy ktos ma doswiadczenia z hurtownia w Ozarowicach (ul. Wojska Polskiego)? Czy polecacie ta hurtownie do zaopatrywania budowy w materialy do SSO?

 

Hurtownia jest OK brałem od nich, jednak ceny mają dość wysokie wydaje mi się.

 

P.S.

pioput używaj opcji Edycji bo następnym razem post powędruje do kosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie:

Czy ktos ma doswiadczenia z hurtownia w Ozarowicach (ul. Wojska Polskiego)? Czy polecacie ta hurtownie do zaopatrywania budowy w materialy do SSO?

 

ja ci ją polecam:) ale jak masz duuuuuuuuuuuużżżżżżżżżżzooooo kasy, bo jak ja budowałem to mi się bardziej opłacało kupować z centrum T.Gór niż u nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Jeszcze jedno pytanie:

Czy ktos ma doswiadczenia z hurtownia w Ozarowicach (ul. Wojska Polskiego)? Czy polecacie ta hurtownie do zaopatrywania budowy w materialy do SSO?

Jak narazie dla mnie najtańsza hurtownia to...allegro ;)

Pozwoliłem sobię na reklamę ale to fakt,żaden skład budowlany w okolicy nie dał takich cen jak właśnie allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących w Tarnowskich Górach i okolicy.

Ja obecnie jestem na etapie projektowania domu parterowego, ale już teraz zastanawiam się nad dobrym wykonawcom bo jak wiadomo, każdy fachowiec ma zaplanowane roboty na najbliższe pół roku:)

Jeśli możecie to poproszę o opinię na temat wykonwców z TG i okolic. Wg waszego doświadczenia, z kim warto rozmawiać a kogo omijać z daleka?

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujących w Tarnowskich Górach i okolicy.

Ja obecnie jestem na etapie projektowania domu parterowego, ale już teraz zastanawiam się nad dobrym wykonawcom bo jak wiadomo, każdy fachowiec ma zaplanowane roboty na najbliższe pół roku:)

Jeśli możecie to poproszę o opinię na temat wykonwców z TG i okolic. Wg waszego doświadczenia, z kim warto rozmawiać a kogo omijać z daleka?

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

 

Na tym forum pojawiają się namiary na fachowców więc tylko poszukaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktoś korzystał z osuszacza?Tynki miałam latem,wylewki anhydrytowe teraz , na drewnianych oknach mam pełno wody, właśnie wygrzewam podłogi i jest wilgotno.Zastanawiam się czy kupić jakiś do 1000zł osuszacz czy wypożyczyć na tydzień?

 

 

macie doświadczenie z tym?

A może znacie kto chce taki osuszacz sprzedać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

budujących i zamierzających się dopiero z tym zmierzuyć.

Sezon na robótki ( przynajmniej zewnętrzne sie zakończył) teraz poszukiwania hurtowni, wykonawców na przyszły sezon hmmm wobec tego oraz z okazji zbliżających się Świąt B.N oraz N.R. życzę wszystkim wytrwałości, pogody ducha oraz jak najmniej nerwówki w przyszłym sezonie.

Życzę Wszystkim tutaj klikającym powodzenia niskich cen, dobrych wykonawców.

Przede wszystkim zdrowia do grilowania na posiadłościach szczególnioe po zakończonych ( po Waszej myśli) etapach waszych inwestycji.

Pozdrawiam tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...