Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa TARNOWSKIE GóRY


Recommended Posts

...... jareckki1, współczuję tych problemów z nierzetelnym wykonawcą. To przykre, że realizując swoje marzenia napotykamy na ludzi tego typu.

 

Ano tak bywa, że zawsze musi się trafić jakaś czarna owca wśród wykonawców. U nas jak do tej pory był to hydraulik od kanalizy pod chudziakiem ale nie było jeszcze tak tragicznie.

 

U nas własnie skończyli dziś wylewki podłogowe.

Wykonywała je firma ARTEX jak i tynki zresztą naprawdę mogę ich polecić następnym inwestorom. Robią też ocieplenie i tynki zewn. a także zabudowę k-g , płytkowanie. Może jeszcze skorzystam z ich usług.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam

 

Mam do zaoferowania stemple oraz deskę szalunkową wszystko po jednej (mojej) budowie, do odbioru: Tarnowskie Góry - Bobrowniki.

 

tel. 662 214 906

 

pozdrawiam

Marek

 

P.S.

 

a Koza się u mnie teraz wypasa

 

Deski i stemple nadal szukają właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam

Dzisiaj właśnie kupiłam działkę w okol. TG i od razu odszukałam Forum o budowaniu. Czytam poprzednie posty ale może ktoś będzie uprzejmy polecić mi biuro projektowe z okolic TG - architekta, bo szukam odpowiedniego projektu na działkę. Dziękuję z góry.

 

Ja polecam CBD Architekci - Bartosz Pindur 788 094 857 - proszę powołać się na Wojtka i Olę z antresolą tego roku... :)

 

Póki co nie wybudowaliśmy domu więc nie wiemy czy są błędy czy też nie... ale dotychczasowa współpraca była bardzo dobra - śmiało polecam! (dobre pomysły, można każdy problem przydyskutować, widać że praca to pasja)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

czy może mnie ktoś pokierować odnośnie przyłącza gazowego w naszym rejonie? Co należy zrobić dokładnie krok po kroku.

 

Proszę o informację kto wam robił projekt przyłącza gazu oraz jakie są koszta takiej usługi.

 

P.S. Będę wdzięczny za namiary na dobra i tanią firmę, która pociągnie mi gaz od skrzynki do domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaz załatwia się w Piekarach Śląskich - ul Gen Maczka 3 albo 6 - nie pamietam - znajdziesz na pewno.

 

Niestety, tydzien temu dostalem odpowiedz, ze nie ma kasy na inwestycje (rzekomo caly zysk ze Spolki - PGNIG na Slasku trafil do rzadu na latanie dziury budzetowej). Podobno w 2014 jest szansa na kase. Na chwile obecna rozwiazaniem jest samodzielna rozbudowa sieci i zwrot przez PGNIG to wycenie przez rzeczoznawce po 2014 roku - wiec generalnie jak masz gaz daleko od siebie to jest problem. Byl to dla mnie przewazajacy argument na korzysc Pompy Ciepła - chyba powietrznej moze jeszcze gruntowej - zobaczymy jak bedzie z kasa po SSO.

 

Gdzie budujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Planuję zacząć budowę wiosną 2013r. Szukam sprawdzonej ekipy do postawienia stanu surowego otwartego, jeśli macie kogoś godnego polecenia podrzućcie namiary.

Ps. Też polecamy Pana Bartosza Pindura, bardzo fajna współpraca.

 

Polecam Oferia.pl i zamieszczenie konkretnego (z dobrym opisem) ogloszenia. Nam udalo sie ciekawe kontakty i wyceny wylowic tak robiac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferia jest chyba największa, ale są również inne serwisy ogłoszeniowe: oferteo, szukajfachowca, getup. remontuj, olx.

 

Ale chyba najlepszą metodą jest przejażdżka po okolicznych budowach, rzut oka na pracę budowlańców, rozmowa z właścicielem (inwestorem) nt. ekipy i dopiero rozmowa z szefem budowlańców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gaz załatwia się w Piekarach Śląskich - ul Gen Maczka 3 albo 6 - nie pamietam - znajdziesz na pewno.

 

Niestety, tydzien temu dostalem odpowiedz, ze nie ma kasy na inwestycje (rzekomo caly zysk ze Spolki - PGNIG na Slasku trafil do rzadu na latanie dziury budzetowej). Podobno w 2014 jest szansa na kase. Na chwile obecna rozwiazaniem jest samodzielna rozbudowa sieci i zwrot przez PGNIG to wycenie przez rzeczoznawce po 2014 roku - wiec generalnie jak masz gaz daleko od siebie to jest problem. Byl to dla mnie przewazajacy argument na korzysc Pompy Ciepła - chyba powietrznej moze jeszcze gruntowej - zobaczymy jak bedzie z kasa po SSO.

 

Gdzie budujesz?

 

W tej gazowni są cyrki straszne. Mi też powiedziano przez tel. że przyłącza gazownia będzie robić w 2014. W moim przypadku nie jest najgorzej ponieważ mam gaz już na terenie działki, tylko że w ziemi. Kwestia wykopania, skrócenia PE i wyciągnięcia stalowej rurki ponad grunt na granicy działki.

Z racji że jest to rozbudowa istniejącego przyłącza dokumenty przyjęli w TG.

 

Projektanta od gazu znalazlem za ok. 700 zł. Ktoś ma tańszego? Wciąż rozgladam się za wykonawcą przyłącza i instalacji w budynku.

 

Buduje w Potępie (Krupski Młyn)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...