Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa TARNOWSKIE GóRY


Recommended Posts

Możecie polecić kierownika budowy. Mam już dwóch, ale nie z polecenia. Zależy mi, żeby to był ktoś "kontaktowy", kogo można się w razie czego telefonicznie poradzić, z tego względu, że dużo prac będziemy sami wykonywać. A jeśli kogoś odradzacie to też napiszcie.

Casting na kierownika uważam za otwarty :)

Pozdrawiam

Justyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,2k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Możecie polecić kierownika budowy. Mam już dwóch, ale nie z polecenia. Zależy mi, żeby to był ktoś "kontaktowy", kogo można się w razie czego telefonicznie poradzić, z tego względu, że dużo prac będziemy sami wykonywać. A jeśli kogoś odradzacie to też napiszcie.

Casting na kierownika uważam za otwarty :)

Pozdrawiam

Justyna

 

informacje przesłałem na priv i uważam, że ta kandydatura powinna wygrać bez castingu, ale wybór należy do Ciebie :)

 

 

 

 

Z pozostałości po budowie mam do sprzedania:

-- pręty 6 mm około 20 sztuk,

- skrzynka (rozdzielnia) na prąd tymczasowy jednofazowy wraz z akcesoriami (lub bez)

 

oraz blat kuchenny firmy Unico koloru ARTICO - Śnieżna biel o wymiarach:

długość 307 cm, szerokość 120 cm – cena 550 zł. Koszt takiego o wymach 400 na 120 to ponad 1200 zł. Blat pozostał mi po montażu kuchni. Jest on firmy Unio, który pokryty jest specjalną powierzchnią antybakteryjną DUROPAL MicroPLUS, która w ciągu 24 godzin redukuje liczbę bakterii o ponad 99%.

To jest strona producenta: http://www.pfleiderer.pl/page/1342/kolekcja-unico

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do ogłoszeń sprzedam po budowie.

 

Mam 55 metrów deski przypodłogowej drewnianej Barlinka. Kolor ciemny brąz (gorzka czekolada) wraz z łącznikami. Cena 375zł ale dla forumowiczów może jakaś zniżka się znajdzie. Szczegóły na allegro:

http://allegro.pl/listwa-przypodlogo...074558571.html

 

Deski oryginalnej jakości Barlinka, mam je położone u siebie w domu.

 

Piekary Śląskie, ale jeżdżę też na trasie do Gliwic.

 

tel 692 192 972

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Tomasso,

 

zagadaj straż pożarną. Ewentualnie ja mogę Ci pożyczyć 3 zbiorniki 60 litrów, którymi sam woziłem wodę na budowę. W sumie wchodzi prawie 200 litrów. Robisz 4 kursy i masz prawie pelny zbiornik. Ładnie wchodzą do bagaznika w pionie jak masz kombi. Trzeba sie troche pobawic ale jak masz czas to dasz rade.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Z pozostałości po budowie mam do sprzedania:

- pręty 6 mm około 40 sztuk - cena 3,5 sztuka (do ew. uzgodnienia)

- skrzynka (rozdzielnia) na prąd tymczasowy jednofazowy wymiary: 46x36x25 - cena 80 zł

- blat kuchenny firmy Unico koloru ARTICO - Śnieżna biel o wymiarach: długość 307 cm, szerokość 120 cm – cena 550 zł.

Koszt takiego blatu o wymach 400 na 120 to ponad 1200 zł. Blat pozostał mi po montażu kuchni. Jest on firmy Unio, który pokryty jest specjalną powierzchnią antybakteryjną DUROPAL MicroPLUS, która w ciągu 24 godzin redukuje liczbę bakterii o ponad 99%.

To jest strona producenta: http://www.pfleiderer.pl/page/1342/kolekcja-unico

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...