Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa włocławska


nowwi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No to ja się witam po dłuuuugiej przerwie. Tak wpadłam na kawę. Kto częstuje? Stawiam ciacho...

Odnośnie krzaczorów to polecam na Dobrzyńskiej przy przystanku - przy domku ludziska sprzedają, mają swoje krzaczory za domem i pani doradza co nasadzać i gdzie.

A ja szukam dużych kamieni bo mi się w ogródku fontanny z kaskadą zachciało.

No i powiększyła nam się rodzina. Mam prawie dwuletnie bliźnięta :).

Ula co u Ciebie słonko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Witam,

po prawie dwóch latach przepychanek z naszym wykonawcą jestem zmuszona napisać tego posta pod zmienionym nickiem.

Prowadziłam tutaj dziennik budowy i boje sie że zostanę namierzona. Nie chciałabym żeby stało sie coś złego mnie lub moim dzieciom, ale chciałabym przestrzeć Was kochani przed nieuczciwym wykonawcą i z tego powodu ten inny nick.

 

Uważajcie na Pana Marek Pawlak 601 623 590 który buduje domy w okolicach Łodzi, jego firma zarejestrowana jest we Włocławku, a on sam ze swoimi pracownikami pomieszkuje w wynajmowanym domu w okolicach Nowosolnej.

Popełniliśmy wielki błąd zatrudniając go do budowy naszego domu, w trakcie prac budowlanych popełniono masę błedów o których dowiedzieliśmy sie już po zakończonych pracach budowlanych i na nasze nieszczescie wypłaconej kasie. W konstrukcji naszego domu (a konkretnie dachu), biegli rzeczoznawcy wykryli jedyne 23 błędy, które skutkują rozebraniem dachu, na nasz koszt. Dla Pana Marka nie istnieje pojęcie gwarancji, rękojmi, dobrego wychowania, nie wspomnę o minimum kultury osobistej. Miesiącami nie odpowiada na telefony, notorycznie przekłada spotkania, jak chciał wypłatę to byłam punktualnie, jak ma cos poprawić to na kilka razy przekładane spotkanie spóźnia sie po cztery godziny !!!!!!!! To chyba nie te czasy:-(

Zatrudnia podwykonawców: Grzegorz Jasiński - robił u nas więźbe dachową (też z okolic Nowosolnej) Wraz ze swoją ekipą piją w pracy alkohol, są aroganccy a do tego o umiejętności czytania (projektu) nawet nie wspomnę.

 

Wszystko co tu napisałam jest poparte dokumentacją, a za niedługo, mam nadzieje wyrokiem sądowym.

 

Gdyby ktoś z Was miał do czynienia z Tymi Panami, to bardzo proszę uważajcie.

Na szczegółowe pytania odpowiem na privie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wiadomość dla wszystkich z okolic Włocławka - ostrzegam przed firmą Bilder Sebastian Wnukiewicz Bugucin, Witkowo, Chełmica. Pan zatrudnia pseudofachowców po 6zł/h, którzy głównie siedzą na styropianie, a jak już coś zrobią to źle. Właściciel pojawia się tylko w celu żebrania o kolejną zaliczkę ( to nie ma na zus, to nie ma na podatek, to ktoś inny mu jeszcze nie zapłacił, a to gości na urodziny zaprosił, a nie ma kasy... itd 100 powodów) i obiecywania poprawy. Każde okno jest mniej więcej dobrze obrobione za trzecim razem. Ekipa nie ma żadnych narzędi - otwory na baterie w płytkach - dekorach wycięli fleksem...Pseudo glazurnik układał płytki w garażu od 07.04.2011 do 20.05.2011, zafugować do dziś nie zdążył.Co druga płytka krzywo położona. Drugi glazurnik - spec od łazienek połozył na ścianie 12 płytek, a 5 zniszczył. Chłopaki mierzą wszystko oblepioną klejami, cekolami poziomicą i według nich jest prosto....

 

To Twój pierszy post i odrazu oczerniający, czyżby konkurencja? Wklej zdjecia tej fuszerki i napisz czemu to wszystko tolerowałeś, jak znalazłeś tą ekipę z polecenia czy z "q4".

Ja jestem na finiszu budowy przewinęło się u mnie kilka ekip w 95% były to dobre ekipy które mogę śmiało polecać dalej, ale trafiła się i taka co słowo "terminowość" miała głeboko w du..e i jeśli planujecie meble na wymiar to nie z firmą której włąściel nazywa sie Zawal.... - co do jakości nie mam uwag.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w związku z tym, że postanowiłem swoje życie przewrócić do góry nogami (zwolniłem się z pracy i założyłem własną firmę), w najbliższym czasie będę mógł zaoferować:

* groszek, orzech i kostkę z Czech

* brykiet dębowy typu Pini-Kay

 

Dla forumowiczów z grupy włocławskiej - dodatkowe rabaty. Ew. pytania - na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
Witam

Czy możecie polecić kogoś od rekuperacji (wentylacji mechanicznej)

Pozdrawiam

Jakub

 

Hydrodom Drubkowski w Kowalu, ale zdaje się, że obecnie ma duże kłopoty z wierzycielami. Jest też reklama na Michelinie, podaję nr 607 222 357, ale nie znam firmy

Ja zrobiłem sam całą wentylację.

 

 

Mam już w magazynie brykiet PINI KAY, chętnych zapraszam na priva

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Każdy dostawca żwiru i piasku może dostarczyć ci taki kamień lub mając wlasny transport udać się do najbliższej żwirowni, najładniej wygląda ten o frakcji 8-16 mm w każdej żwirowni piasek płukany przechodzi przez sita o różnej gęstości. Tona takiego kamienia kosztuje ok 80 zł, na cieżarówkę mieści się około 10 ton a transport przeważnie 100 zł zależy od odległości od żwirowni.

Piotr Kozlowski (tel 600-358-233) dowoził mi taki kamień na drenaż i opaskę wokół domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...