Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa włocławska


nowwi

Recommended Posts

  • 5 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 1 month później...
witam

szukam ekipy do założenia dachu, znacie jakąś tanią? mam 300m2 blachodachówki do położenia, kopertowy dach

 

daj ogłoszenie na szukaj fachowca, ja tam dałam na wycenę stanu surowego otwartego i dostałam kilka wycen, które diametralnie się różniły w kosztach , ale dają obraz cenowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 4 weeks później...
Witajcie, jest ktoś kto wiercił wodę za wisłą okolice Fabianek, mam wodę dopiero na 60m i jestem ciekaw jak jest u innych??

Ja sie dowiadywałem w tym zagadnieniu i człowiek który zajmuje sie zawodowo studniami mówił mi że za Wisłą w gm. Fabianki woda jest na głębokości 30-50 m. Z tego co piszesz widzę że się nie pomylił za dużo - ja sobie temat odpuściłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
Witam, zaglądam tu już od jakiegoś czasu i podczytuję. Dwa lata zajęło mi załatwienie wszystkich formalności odnośnie działki (przyłączenie, podzielenie itp.) ale jestem już szczęśliwą posiadaczką kawałka ziemi na której stanie nasz wyczekany i wymarzony dom. Teraz etap załatwiania przyłączy i pozwolenia na budowę. Budowa wg. projektu Dom w świetliku G2 z Archonu. Podeślijcie mi namiary na sprawdzoną ekipę budowlaną. Ile u was trwało załatwienie przylączy i pozwolenia na budowę we Włocławku?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sie dowiadywałem w tym zagadnieniu i człowiek który zajmuje sie zawodowo studniami mówił mi że za Wisłą w gm. Fabianki woda jest na głębokości 30-50 m. Z tego co piszesz widzę że się nie pomylił za dużo - ja sobie temat odpuściłem.

 

Wystarczy sprawdzić różnicę wysokości do najbliższej rzeki/jeziora. Prawa strona Wisły jest po prostu wysoko, mimo wszystko uważam, że warto zainwestować we własne ujęcie, choćby na cele ogrodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, zaglądam tu już od jakiegoś czasu i podczytuję. Dwa lata zajęło mi załatwienie wszystkich formalności odnośnie działki (przyłączenie, podzielenie itp.) ale jestem już szczęśliwą posiadaczką kawałka ziemi na której stanie nasz wyczekany i wymarzony dom. Teraz etap załatwiania przyłączy i pozwolenia na budowę. Budowa wg. projektu Dom w świetliku G2 z Archonu. Podeślijcie mi namiary na sprawdzoną ekipę budowlaną. Ile u was trwało załatwienie przylączy i pozwolenia na budowę we Włocławku?

 

Sprawdzone ekipy nie istnieją. Każda ma jakieś ALE. Znam jedną, ale trzeba ją rezerwować z dwuletnim wyprzedzeniem.

Formalności załatwisz w jakieś 3-4 miesiące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 4 weeks później...
Wykonujemy posadzki (wylewki) maszynowe mixokretem w domach, biurach, halach, blokach. Mamy duże doświadczeniu w posadzkach maszynowych, nasze posadzki robimy z najlepszych materiałów dlatego posadzki są bardzo wytrzymałe dodatkowo wykfalifikowana ekipa zrobi posadzkę szybko, sprawnie, równo. Dojedziemy bezpłatnie do klienta w celu doradzenia i omówienia szczegółów. Firma PosGlanc to gwarancja dobrze wykonanej usługi w przystępnej cenie. Doradzimy w doborze materiałów lub sami zamówimy materiał. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Zadzwoń pod numer 723-338-141 Więcej informacji na naszej stronie http://www.posglanc.pl Zapraszam do obejrzenia filmu jak wykonuje się posadzki maszynowe http://www.youtube.com/watch?v=YvCu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...