Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa włocławska


nowwi

Recommended Posts

AgataL - no wiec jechalem z plocka sobie w niedziele (po tamtej stronie wisly) i chyba twoj domek widzialem - super :D tylko nikogo nie bylo na werandzie - wiec cos niezgodnie z planami budujesz :D

 

musze wpasc do jednego z twoich sonsiadow na przeszpiegi (chyba szary tynk i brazowe okna) co do tych okien - bo wydaje mi sie ze sa na okolo 2m szerokie a maja po lewej i prawej stronie fix (szyba na sztywno) i tylko jedne skrzydlo w srodku - takie cos by mnie interesowalo

 

mozesz to potwierdzic? czy jakos zle widzialem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A wykąpać też pomagają? Bo jak młodzi i przystojni i pomagają to chyba też sobie zamiast stawu basen fundnę ;)

Visser, nie wiem o którym domu mówisz. Z opisu pasuje mi na taki przy samej drodze. Kolor szary się zgadza ale on jeszcze nie obrzucony jest i kolor jasnobrązowych okien 2 m też by się zgadzał. To taki mój sąsiad przez pole ziemniaków i truskawek. Tam to chyba dom i sklep w jednym będzie bo te okna to strasznie duże są. Następnym razem rób fotę i wrzucaj. Bo w tym Nasiegniewie to tyle domów teraz rośnie, że hohoho.

P.s. A ja mam już sufity, dziś zakładają bramę (swoje w magazynie odleżała), odbieramy kafle i inne akcesoria łazienkowe, projekt kominku złożony u wykonawcy kominków (aż się boję o wycenę bo za sam marmur powiedział coś koło 6.000 zł). Czekam na wymiary mebli kuchennych, żeby dać do wyceny. Tylko kasa topnieje :(. Worek 25 kg głądzi na k-g ponad 100 zł. Chyba zacznę kraść...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam grupę Wrocławską.

Jestem nie tutejszy ( z Łodzi ), ale mam do Was gorącą prośbę.

Może ktos słyszał o firmie Green and Blue S.A., która ma siedzibę we Wrocławiu na ul. Św. Mikołaja ( bądź miała) , bo swój sklep z maszynami ogrodniczymi w Łodzi bardzo szybko zlikwidowała, dając 7-letnią gwarancję na swoje urządzenia

Szukam jakiś namiarów telefonicznych bądź potwierdzenia, że się że tak powiem "zwinęli". Strona internetowa http://www.greenandblue.pl oczywiście już nie istnieje.

 

Proszę o jakieś info.

 

Pozdrawiam

 

Mobby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaaaaaaaaPsik!!!

 

babciu agatko a wiesz ty co??tak sobie siedze w tej norwegi i patrze na te ich domostwa i dostalem olsnienia :p oni maja wszyscy domy w takim stylu jak ty wlasnie sie z "malzem" pobudowalas..no doslownie styl taki jak zaden.jakbym wasze gniazdko wbil tutaj pomiedzy nich to by nikt nawet niezauwazyl ze ktos sie dobudowal z boku heh....

 

a teraz cosik co mnie na duchu podnioslo :wink:

rozmawialem ze znajomym w norwego ktory to tu cha;lupke sobie postawil i tak my sobie gadali no i pokazalem mu jaki to ja sobie domek chce postawic(maly skromny bla bla bla) on popatrzal na domek na mnie i mowi ze ja musze miec w cholery kasy zeby taki domek stawiac heh,ja mu na to ze mysle iz 250.000zl to bedzie cena realna do zamieszkania w normalnym standardzie na co on z koleji ze ostatnio stawial garaz dwustanowiskowy(widzialem ten garaz :o ) i zaplacil na zlotowki 170.000 z asam garaz,a za taki domek jak ja chce to by mozna oscylowac w granicy 1.200.000 do 1.500.000zl........zeby go tutaj w norwegi postawic,no to wiec mi jakos na duchu ulzylo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Visser optymistą jesteś. Za 250.000 to byś chatkę rok temu pobudował. My liczyliśmy, że się w tylu zmieścimy i się przeliczyliśmy. Gdyby nie mieszkanie, to chyba byśmy musieli się dokredytować. I tak w tym roku podjazdów nie będzie i taras tylko obsypiemy bo na kostkę brak funduszy. Elewacja też tylko podciągnięta pod pomalowanie a kolor będziemy rzucać za rok. Nie chce liczyć co jeszcze będziemy robić za rok ehhhh. A meble do domu to mogę sobie tylko w katalogach pooglądać. No ale chciało się dom to się go ma.

P.s. Brama garazowa super. Jutro postaram się powklejać zdjęcia domu, garażu i moich sufitów podwieszanych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ty to babcia mnie niestrasz :evil:

 

za 250.000 bedzie stalo i nawet na parapetowe zostanie.... :p

jak sie uwezme to i za 200.000 bedzie chatka ze ho ho.....materialy tanieja,zaczynaja byc dostepne,a wszystko dlatego ze visser sie buduje hehe... ja 250.000 to juz tak wygorowalem ze szok a ty mi ze za malo grrr.....zla babcia oj zla......jak wpadniecie kiedy na kawe i kasztelana i na basen oczywiscie :wink: to ci pokarze kosztorysy i wydatki i zobaczysz ze mozna.visser optymista??REALISTA hihi

 

buzioki i milej nocki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaaa.... a gdzie te materiały tanieją?

basen powiadasz.... i w 250.000 zeta chcesz się zmieścić. Oj daj Ci Boże a mnie nie odbieraj ;). A tak poważnie to trzymam kciuki i czekam na to piwo w nowym domu :D

Pozdrówka.

A innym włocławiakom miłego dzionka.

p.s. cos tu ostatnio cicho. Ula gdzieś zniknęła, E&P też chyba zapracowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera... dokształcać mi się zachciało i w sobotę mam supertudny egzamin, więc siedzę i obciążam pamięć wiadomościami, które pewnie nigdy w życiu poza tym egzaminem już mi się nie przydadzą.

E&P- widziałam...widziałam...na własne oczy... :D

Agata! Ty mnie nie strasz z tymi wydatkami! Co ja zrobię jak chałupki za 250tys nie postawię??? W totka mi nie wychodzi, napad na bank odpada- całe noce po napadzie nieprzespane, spadku po bogatej cioci nie oczekuję, bo i takowej cioci nie mam, ale może wyślę męża do Norwegii :lol: . Widzę, że tam ludzie mają dużo optymizmu i sposoby na wybudowanie chaty za ww. kwotę i jeszcze na piwo wystarczy!!!!!

Pozdrawiam wszystkich i pędzę zakuwać :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No prosze wystarczy w stół uderzyć. E&P super - idziecie jak burza.

Ula łączę się z Tobą w bólu bo przede mną też dwa supertrudne egzaminy, z czegoś co nigdy w zyciu moim nie zostanie wykorzystane (językoznawstwo diachroniczne i literatura antyczna - brrrr). No i nie załamuję Cię. Może Twój dom będzie kosztował 250.000 zeta ale Ty moja droga nie będziesz miała basenu ;) - to z zazdrości, że visser będzie miał a ja nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagadnienia brzmią przecudnie.Zwłaszcza językoznawstwo diachroniczne (co to jest :o :lol: ) Basenu pewnie nie będzie, a jak towarzystwo się zgrzeje, to po sąsiedzku mam kanał :lol: :lol: ,Jez. Rybnickie i trochę dalej, ale dróżką przez las Wikaryjskie.

Forum jest jak narkotyk, a prawo wyznaniowe leży odłogiem... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest jak narkotyk - ja jestem uzależniona od dwóch. Muratora i Planety Persji (koty perskie). A językoznawstwo diachroniczne to nic innego jak nauka o języku historycznym czyli jak to nasi przodkowie pisali i mówili i jak powstawał język polski, jakie procesy zachodziły w językach słowiańskich itp. Chyba Twoje prawo wyznaniowe ciekawsze. Bo moje to same znaczki - żadnej teorii. To taka gramatyka tyle, że historyczna. Fuj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

babciu agatko....

 

co do basenu to raptem 10.000zl dyc to kasza z mlekiem :p

ale potem jaka frajda hihi....tak sobie rano wstajesz w niedziele o 12 otwierasz kasztelanka,wypalasz marlboraska i chlup na zaspany dziub...ojoj ale sie rozmazylem :p ztymi waszymi naukami to przesada ja skonczylem zawodowke(rzeznik wykwalifikowany) i mnie to starcza,a co najlepsze to boje sie swiniaka zabic...ba nawet dorknac sie boje heh co za ironia...

 

a na basen zaprosze wszystkich a co mi tam,babcie z dziadkami i.....

i co?? wyjdzie na to ze wybudowalem dom starcow :wink: :p :D :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...