Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa włocławska


nowwi

Recommended Posts

a wiec babciu ja ci swiniaczka niestety nie ubije bo sie znam tak na tym jak ty zapewne na kwantyce atomowej :p skonczylem po znajomosci poprostu :wink:

 

a z tymi domkami to wiesz jakos tak bylo ze pierwszy stawia sie dla wroga,drugi dla przyjaciela a dopiero trzeci dla siebie :)

 

a o pieniadze to sie bedziemy martwic potem,przeciez to rzecz nabyta....tu kupisz tam sprzedasz i jakos to bedzie....kurde juz bym do domu pojechal jno ale musze do lipca wytrzymac,a teskno mi juz do dzieciakow jak diabli....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

z basenem jest jak z kominkiem - świetnie wygląda, fajna atmosfera itd, dopóki nie trzeba posprzątać :-)

 

Poza tym, nie mam nic do kasztelana, zwłaszcza jeśli jest poprzedzony dwoma butelkami piwa, ale zasada taka jak przy jeździe samochodem - po piwie nie wsiadam za kółko i nie pływam. Nigdy.

 

Pozdrawiam już budujących, ja wciąż grzęznę przez formalności.... pewnie skończę jak znowelizują ustawę o dopłatach....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasztelan poprzedzony dwoma piwami :p :p :p

hehe to brzmi dumnie,musze to wyprobowac....

 

wyczuwam nutke niecheci do kasztelana??

 

nasze miastowe takie , pyszne i wogole.....grrr....jeszcze dwa tydzienie i kasztelanie witaj!!!jak wroce to jade do nasiegniewa na ryby na slonawy(takie jeziorko na wsi krepiny) i podjade do babci agatki poogladac efekty :lol:

 

a co do kasztelana to w sumie w doborowym towarzystwie to i karmi mi by zasmakowalo....no

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heyka wszystkim. ja bloczki zamawiam w warzachewce.3,10 sztuka z transportem bez kwitu.porotherm 30 p+w 8,30 z transportem. moj rozladunek. w tartaku na nowej wsi widzialem tel. ktos ma ponoc tani cement.jak ktos wie cos ciekawego to niech sie podzieli info.a o basenie tez mysle ,ale tez przy drugim domu.pozdrowiska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam dziś wycenę mebli kuchennych BRW z frontami drewnianymi. Po usłyszeniu ceny zastanawiam się czy może zrezygnować z gotowania i kupować w Barze 7 dni. Chyba wyjdzie taniej. Meble bez sprzętu to koszt 9.500 złotych. Fajna cena, nie? Dodając sprzęt to może w 15.000 zeta się zmieszczę :-?

Pozdrawiam wszystkie panie, które marzą o śliczniusiej kuchence.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc agata.mam kozaka na zabudowy i meble kuchenne.nam zrobil super fajnie i tanio.pytaj na spoldzielczej w plytach meblowych o henia krupinskiego.jutro przychodzi do nas pierwszy transport porothermu z niemiec,a w piatek bloczki.goscie niezla monete przytula, ale to nic.za chwilke bedzie wydatek na terive,brassa i wiezbe.coz zrobic ,chce sie domek to kasa plynie.u nas bedzie niezly taniec na budowie .jeszcze nie ma wykopu a na wigilie chcemy mieszkac(jak pogoda pozwoli i mnie szlak nie trafi).zycze wszystkim tyle zapalu i zaciecia do tematu co ja mam"skonczony optymista"
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drzezus dzięki za namiary. Napewno podjadę i zapytam. A z tym mieszkaniem na święta to wcale nie jest niemożliwe. Nasz znajomy jakieś 5 lat temu zaczął budowę w październiku a już na Wielkanoc mieszkał. Zima mu raczej nie sprzyjała ale właśnie wtedy robił wykończeniówki. Ty masz więcej szczęścia bo lato przed Tobą. Oby tylko kaska była i materiały budowlane.

Życzę powodzenia. I pochwal się czasami swoimi osiągnięciami na budowie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...