Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa włocławska


nowwi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Na wykańczanie inwestora idealna. Marzymy już żeby skończył się ten koszmar.

Kafle "się" kładą, gaz "się" podłącza, część ogrodzenia czeka żeby "się" postawić. Powiem szczerze, że ja jestem ostatnio gościem na budowie (choć wczoraj odśmiecałam działkę). Za to mój małż juz prawie tam zamieszkał - na noc na szczęście wraca do mnie ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cegła jest w Kutnie, nowa nie rozbiórkowa wychodzi po niecałej złotówce za sztukę, warunkiem jest to, że musicie kupić minimum 6000 sztuk, my braliśmy na spółkę z sąsiadem i transport we własnym zakresie, nam przewoził znajomy.

Tel. 509260636. We Włocławku rozbiórkowa kosztuje 80-90 groszy za sztukę, a w hurtowniach około 2,50 za sztukę.

Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zamówiłam projekt domu. Klamka zapadła. Domek będzie wyglądał tak jak na załączonym obok obrazku, a jeśli ktoś chce dokładniejszy obraz, to tak:

http://www.archi-projekt.com.pl/projekt.php?id=108

Macie jakieś uwagi i spostrzeżenia? Naniesiemy sporo zmian, ale w zasadzie tylko takich ułatwiających życie, np. przejście z garażu do wiatrołapu.

E&P- wczoraj zrobiłam z mężem wycieczkę rowerową na Graniczną i co widzę? :o Wiecha! Pewnie już opite :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłą sobotę majster zawiesił Wieśkę i w środku przywiązał FLASZKI no to jak mieliśmy tego nie opić :lol: :wink: ....

To teraz wam się zacznie przeprawa najpierw adaptacja a potem wydział urbanistyki, ochrona środowiska, odrolnienie, energetyka, wodociągi....itp, itd sama słodycz ale na wiosnę już będziecie mieli pozwolenie na budowe :o

 

MIłego WEEKENDU....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...