Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa włocławska


nowwi

Recommended Posts

Endriuszka a gdzie budujesz? w jakiej okolicy Ciechocinka? Pracuję w Aleksandrowie Kujawskim więc może po drodze do domu wskoczę na inspekcję ;). A Agatki są wszystkie fajne to ten projekt też musi taki być.

Pozdr.

 

wiesz ja narazie planuje budowe :) mam jka na razie działkę około 1000m2 :)

 

a ty gdzie budujesz swój domek ????

 

jak coś to się odezwij na gg :) numer masz w profilu :)

 

wpadł mi tez w oko taki projekt LMP 57a z pracowni Lipińskich :)

 

a gdzie pracujesz w ALeksie ????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

ruskowa!! mysle ze dalo by sie cos zrobic z ta rodzina :wink: zawsze jest to kwestia dogadania sie co nie??

 

a geodete dobrego sprawdzonego taniego to moge ci polecic...... i mysle ze czas znajdzie dosyc szybko :lol: jak chcesz to melduj podam ci numer....

 

agatko no jakos ryby mi sie zaiwanic nieudalo :( ale nastepnym razem juz bedzie jak nie swierza to zamroze a bedzie no.........a dach to powstanie w przyszlym roku....hmm.....mam nadzieje ze w przyszlym roku zakoncze stan surowy zamkniety.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego Ci z całego serca visser życzę. Ula, Tobie też. A jak tam u Twoich sąsiadów?

Miałam jechać dziś na budowę i myć kolejne okna ale wolę ten zaduch spędzić w bloku i posprzątać mieszkanie, które też woła o odgruzowanie ;).

Małż pojechał do Obi po kafle na schody wejściowe do domu. Glazurnicy powiedzieli, że do niedzieli postarają się już skończyć kłaść kafle i wyfugować. Poczekamy trochę i zrobimy porządek ze ścianami (które zbyt proste nie są - pisalam, że w wejściu do garderoby ściany mijają się o 3 cm?) no i przyjdzie czas na parkiety. Piec podlączony, kominek też tylko gazu jeszcze nie ma. Niby coraz bliżej końca a ja mam wrażenie jakbyśmy mieli nie zdążyć do końca września. Może to przez to, że kasa topnieje i trzeba kombinować co zrobić już a z czym poczekać. Napewno po przeprowadzce będę miała otwory drzwiowe a nie drzwi, w garderobie kartony, w spiżarni pustki a i sprzęt w kuchni to pewnie będzie kuchenka na stoliku dwupalnikowa. Ale za to nareszcie na swojej wsi :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panwie i Panie

 

Szukam (zmienię) Pracę

 

obecnie pracuje (nie narzekam) :p ale biorę ślub 26.04.2008 r. i planujemy z przyszłą żonką dzidziusia i w nastepnej kolejności pobudowac wymarzony domek :)

i dlatego zaczynam się rozgladac za lepiej płatną posadą :)

 

i dlatego do was drodzi koledzy i oczywiście koleżanki :) (jakby mozna zapomnieć o płci pięknej) prośba może ktoś coś wie, cos gdzies słyszał o jakims wolnym stanowisku :)

 

Napewno zapytacie

 

w jakim charakterze pracy szukam????

 

mam tylko jedno kryterium: lepiej płatne

 

wykształecnie :

wyzsze ekonomiczne (licencjat)

pracowałem w poprzedniej pracy ponad 1,5 roku (pracownik administracyjny) a teraz od prawie 3 miesiecy pracuje w agencji bankowej

 

z góry dziękuje za pomoc :)

 

pozdrowienia for all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endriuszka- u mnie potrzebują ludzi (administracja państwowa) pensja :lol: :lol: :lol:

A tak poważnie- popytaj w LUKAS banku. Tam ciągle mają wakaty.

Swoją drogą też przydałoby się coś lepiej płatnego, ale jakoś tak ciężko szukać jak ma się ciepłą posadkę. Jak wyleją- będę myślała :lol:

 

Visser- dzięki. Geodetę mam dobrego, uczciwego i w dodatku znajomego, ale ma małe problemy zdrowotne i dlatego coś terminy mu się walą!

 

Aga- o których sąsiadów pytasz? Ci z działki-OK, ci z bloku :evil: tłuką kotlety (jak można ciągle jeść schabowe :o )

Czy piasłam już, że Ci zazdroszczę, że już się przeprowadzasz? Na pewno pisałam. Podobno wykończenówka wykańcza, ale co tam.... Dziś cały dzień spędziłam u rodziców na wsi i tak mi się chce do domku :cry: :cry: :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Endriuszka- u mnie potrzebują ludzi (administracja państwowa) pensja :lol: :lol: :lol:

A tak poważnie- popytaj w LUKAS banku. Tam ciągle mają wakaty.

 

a jaka jest pensja u ciebie w administracji ??? jeśli można wiedzieć :)

ja obecnie zarabiam ponizej 1000 :(

 

powiem tak:

musze podejśc do "sprawy" poważnie ponieważ teraz rabiam poniżej 1000zł (ludzie zarabiają duzo mniej i tez muszą jakoś życ) a chce zmienić dlatego że:

 

1. w kwietniu 2008 ŚLUB :) :) :) :) już sie nie mogę doczekąć :)

2. po ślubie planujemy dzidziusia :) :) :) również sie nie moge doczekać :) :) :)

3. chcemy tez miec swoje wymarzone (w miare mozliwości) CZTERY ŚCIAMY

 

i dlatego załozyłem sobie jedno kryterium "PIENIĄDZĘ" ale jakoś musze utrzymac rodzinę, dziecko i jakoś zacząć myslec o swoim domku a za moja pensje 1000zł to raczej nie mamy co marzyć o dzidziusiu :( a co tu jeszcze mówic o własnym domku :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ula pisałam to tych sąsiadach, którzy buduja na Granicznej czyli E&P bo coś ucichli. A co do sąsiadów - no cóż ja wczoraj mojego opierniczyłam bo o 7.00 rano będąc po 3 piwkach wołał z IV piętra psa sąsiadów z domków jednorodzinnych naprzeciw. A ja tak chciałam pospać. I nikt mi nie powie, że życie w blokowisku (oczywiście tym po PRLowskim) ma uroki. Co innego takie osiedle przy Zgłowiączce. Choć nikt by mnie nie zmusił do mieszkania w bloku juz nigdy więcej. Wolę odśnieżać niż kłócic się z sąsiadami.

Endriuszka - nic nie wiem o żadnej pracy w Aleksie ale jak się dowiem to dam znać.

Ruskowa - jeszcze się nie przeprowadzam, jeszcze jakieś 1,5 miesiąca. Jesień mnie zastanie chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uderz w stół-nożyce się odezwą :lol: Chyba muszę zwizytować budowę :wink: Dawno tam nie byłam.

Aga- ja mam pod blokiem bar "******" w którym są wesela :evil: :evil: :evil: mam wrażenie, że uczestniczę w takim co sobotę :evil: W niedzielne poranki jestem bardziej zmęczona niż wtedy, gdy się kładę spać. Lokal nie ma klimy, więc cały czas są otwarte drzwi, a ja niestety właśnie w moim pokoju mam stare okna. KOSZMAR!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Ale cisza....... :o

Wszyscy zapewne na budowach :-?

Ja już ogrodziłam działkę, no może niezupełnie, bo stoją same słupki i czekam na mapę foliówkę, którą mam mieć "wkrótce" :-?

Narazie napawam się urokami okolicy i robię rowerowe wędrówki. A propos

EDYTA- czy to nie Ty w poniedziałek po godz. 16 stałaś przed swoją działką?

Bo jeśli tak, to ja jechałam rowerem w czerwonym polarze i wiozłam moją Olkę w siodełku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygonili mnie! Wyobrażacie sobie? Zwolnili samozwańczego kierownika budowy ogrodzenia :evil: Powiedzieli, że się czepiam i lepiej im idzie jak mnie nie widzą, bo się stresują. Co ja zrobię, że jak coś ma być zrobione dla mnie to z dokładnością do centymetra, a nie zawsze im to wychodziło? No to się zmyłam i zaglądałam na koniec roboty :cry: Szkoda, bo to lubię....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie, pochwalę się - w piątek odebrałem pozwolenie na budowę. Mam na oku dwie ekipy, będę "dźwięczny" za opinie, pierwszy to p. Pawlak z Gorenia, a drugi to p. Majchrzak z Bądkowa, czy ktoś z Was korzystał z usług wymienionych majstrów?

Zrobiłem straszny błąd, obejrzałem zrealizowany projekt, który wybrałem, od jakiegoś czasu z obrzydzeniem patrzę na moje 40m2 w bloku....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...