Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa włocławska


nowwi

Recommended Posts

nawet jesli choleryk, to tempo ma niezłe. Spojrzałem na Wasz projekt, w sumie powierzchnia podobna do naszego, tez z poddaszem, dach jednak prostszy (coś mi mówi, że ta nasza antresola da nam nieźle w kość). Jeśli to nie tajemnica, ile płacicie za stan surowy (robocizna)?

Im bardziej angażuję się w tę budowę, tym mniej chce mi się wracać do naszego M - będę wdzięczny za tel. do Pana Choleryka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Szukam na gwałt ekipy budowlanej. Mojej obecnej właśnie podziękowałam po tym, jak zamurowali mi wyjście na taras, wylali fundament pod komin w innym miejscu niż trzeba i mimo moich łagodnych próśb, by spoina miała 10-12mm, bo producent materiału tyle każe - moi specjaliści nadal kładli 20-22cm. O innych gafach nie wspomnę, bo mnie szlag trafia na samą myśl. Najciekawsze stwierdzenie mojego murarza padlo w momencie zamurowania wyjścia na taras: "a nawet w projekt nie patrzyłem, jak tam jest...". Bez komentarza...Pozatym wykusz musieliśmy wymierzać sami. Podobie miejsca na okna i drzwi.

Proszę, podajcie mi namiary na jakieś ekipy, bo oszaleję. Materiał leży, a ja nie mam siły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiadasz Visser- wykończeniówka? :lol: Hmmm... Tylko szybko obskoczę fundamenty, ściany i dach ( mniej więcej za rok) i porozmawiamy o wykończenówce mojej psychicznej :lol: :lol: :lol: . Dzięki, że o nas myślisz. Ja nadal zgrywam ekipę do wznoszenia domu i więźby. Okazało się, że moi rodzice mają piękne, wysusone drewno z topoli nadające się na więźbę, przynajmniej na część dachu, więc parę groszy zostanie w kieszeni. A jeśli już mowa o kieszeni, to bardzo optymistycznie nastrajają mnie ceny materiałów budowlanych, np bloczki fundamentowe za 2,60 zł. :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż się boję myśleć ile zarabiasz :lol: :lol: :lol:

Może podeślę mojego męża do Ciebie :lol:

Cena, którą podałam jest bez faktury i bez transportu, ale i tak niezła. Ja kupiłam bloczki po 3,40 a suporex po 12zł :evil: , na szczęście tylko 250 sztuk i cieszę się, że tylko na tyle wystarczyło mi pieniędzy, bo ładnie bym wtopiła :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziendobry z rana...

 

a to ruskowa co??masz meza bez roboty??

ja sie pomylilem , placilem po 3.4zl za bloczki fundamentowe bez faktury ale z transportem byly a bralem w warzachewce....i cement tez od niego bralem..a teraz jak wroce to sie trzeba [rzejechac do czamaninka pogadac jak sie zapatruja oni z cenami na przyszlosc....

 

kurcze jak pomysle ze znowu czeka mnie stawianie sciany fundamentowej i znowu morze piwa do wypicia....to jakos juz mi niefajnie :p

 

pozdrawiam i buziaki dzieciaki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja jeszcze nic nie kupiłem :cry:

Na Allegro są bloczki z Lubania po 2,70

Czekam na uprawomocnienie pozwolenia na budowę.... wciąż szukam wykonawcy na stan zero (a może i surowy jak się dogadamy), wszelkie info proszę na priva

 

Visser - byłem i widziałem (fundament). Będziesz w łikend na budowie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma robotę, ma....., ale w Twojej bardziej podobają mi się zarobki :lol: Ja bedę zimą w żywiole zakupów i mam nadzieję, że źle na tym nie wyjdę.

Lopesjus- ekipy nie zapodam, bo sama czegoś szukam. Niby jest ktoś, kto zgodził sie wybudować mi chałupkę za przyzwoitą cenę, ale ten ktoś mieszka 50 km od Włocławka :-? I zastanawiam się nad przyczepą kempingową dla niego :-? Nawet jeśli uda mi się taką kupić niedrogo i dowozić majstrowi jedzenie, to i tak będzie mi się opłacało. Nie wiem tylko, czy jemu też.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde przeciez ja zartowalem ze za jedna wyplate kupie materialy.....az tak duzo niezarabiam chociaz nienarzekam ;-) popytaj w hotelu kujawy bo tam kiedys wynajmowali pokoje na miesiac po 330zl za caly miasiac moze to jakas alternatywa tej przyczepki??a jesli tania przyczemke kampingowa to wyslil meza do holandi tutaj mozna tani cos kupic...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...