Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa włocławska


nowwi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

heyka wszystkim.zaczyna mi sie ponownie podobac to forum.duzo optymizmu,a szczegolnie zupa chmielowa i kieliszek chleba(ja osobiscie nie pije-honory czyni zonka w temacie)moj brat murarz bedzie wolny za miesiac, mozecie pogadac, a noż widelec sie dogadacie.obecnie konczy moja chatke na mielecinie ,można obejrzec ,te jego "wypociny".grzybek na warzachewce ma cement,wapno,bloczki,cegle,wszystko najtaniej-oczywiscie bez kwitow.mam 80 stepli na zbyciu. pozdrowiska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę jaka sielska atmosferka. Słuchajcie to może u mnie się spotkamy bo dach nad głowa jest, ogrzewanie dziś rusza, parkiety może za tydzień zaczną kłaść. Choc kostka na tarasie nie ułożona ale zawsze grilla można zrobić. Aha i jest juz po czym dojechac do domku bo SOŁTYS Nasiegniewa pięknie gruz nawiózł i pięknie ubił i juz mi jesień nie straszna.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłoby pięknie i dzięki serdeczne Agatko.

Niestety wczoraj dowiedziałam się, że w terminie, w którym visser ma zamiar odwiedzić ojczyznę muszę być na Śląsku, bo szykuje mi się impreza rodzinna. Dwa dni zajęte jak nic. Ale pewnego pięknego dnia możesz spodziewać się wizytacji :wink:

E&P- szukałam właśnie czegoś pomiedzy grafitem a czerwienią i chyba ten Wasz brąz będzie mi najbardziej odpowiadał. Nie zwracałam na niego uwagi na wystawie składu budowlanego, ale na dachu prezentuje się ładnie. Do tego wyobrażam sobie elewację w kolorze jasnego beżu i powinno być dobrze :roll: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oho dziendobry.....

 

no to wiec tak...wyjazd na dwa dni to zaden wyjazd :wink: ja pozostane w domku okolo 2 tydzieni.... :p

 

agatko soltys nasiegniewa powiadasz...hmm.....a tak niedawno jeszcze moj dziadzio swietej pamieci byl soltysem na tej uroczej wsi....jakos mnie na wspomnienia sie wzielo :cry: w koncu w nasiegniewie sie wychowalem i pierwsza milosc tam przezylem...ahh....nasiegniewo zawsze bliskie memu sercu bedzie..

 

a teraz z ostatniej chwili :p

 

visser dostal nagane od moderatora za zaduzego avatra,a ja mu napisalem ze ja nic nieporadze na to ze moje dziecioki tak szybko rosna :p mam nadzieje ze wam nieprzeszkadza....(a niech tylko sprobuje grrr...)

 

pozdrawiam ide ziuziu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

visser to jak masz taki sentyment do wsi Nasiegniewo to wpadnij czasami jak przejazdem będziesz. Od połowy października już będę panią na włościach, wiesz gdzie mieszkamy a poza tym dobre piwo za rybkę będzie czekalo w lodówce - no chyba, że jesienią grzane pijesz ;). Mi tam avatarek nie przeszkadza.

Aha, a Twojego dziadka to w mojej rodzinie bardzo miło wspominają. Wogóle ta Twoja rodzina to bardzo znana w mojego męża kręgach familijnych jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no milutko....niepowiem :p

 

fajnie ze juz bedziecie agatko mieszkac na swoim,to czeka was teraz pierwsza zima,pierwsze swieta,pierwsze sniegi i pierwszy zasypany dojazd do domku :p i pierwsze spoznienia do pracy .....ale ja zlosliwy jestem :p

 

pozdrawiam

 

Staram się nie myśleć o zaspach i śniegach, i spóźnianiu do pracy.

A czy będziemy za tydzień w domu - tego nie obeicuję ale podjedź, sprawdź. Z tym, że lodówki jeszcze wtedy nie będzie a grzane piwo zaserwuje ewentualnie z czajnika bezprzewodowego ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...