Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa włocławska


nowwi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No nie mów..... bo zaraz wsiądę w samochód i pojadę na działkę słupki policzyć i gruz zważyć :lol:

Coraz bardziej podoba mi się ta Wasza dachówka. Nawet mąż przyznał, że ładna, chociaż wcześniej nie było mowy o innej niż o pomarańczowej :roll:

U nas brązowa powinna sie sprawdzić ze względu na bliskie sąsiedztwo paskudzących drzew. Na jesnej po kilku latach byłoby widać nalot i takie tam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ruskowa się skusi jak bedzie miała kasę. :lol: Wtedy wszysko będzie ją kusiło: bloczki, pustaczki, cegiełka itd. Odkąd planuję budowę, to rury, cegły i klasa betonu fascynują mnie bardziej niż jakieś tam babskie zakupy :wink:

A tak w ogóle visser to mam sie skusic na Twoje bloczki? Wtedy faktycznie byłoby za darmo :lol:

Czekamy na fotki. Ja narazie nie mam czego pokazywać :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak ogolnie to sobie jeszcze napisze ze w sumie te fundamenty moje to beda systemem gospodarczym zrobione tzn.ja kupilem tylko cement,bloczki i zwir i za to tylko placilem no i grrr.....alkohol :p i tesciu mi ostatnio pisal smsa ze jak mu kupie pustaki to mi cala chalupe postawi....i tak sobie mysle czy aby sie nieskusic...w sumie z niego taki murarz jak ze mnie pilot mysliwca no ale on wszystkie budynki u siebie sam postawil wiec cos tam wie o tym...i jakby to zsumowal wszystko to nawet i niezadrogo by mnie ten moj kacik wyszedl :p teraz jak wroce to juz bede mial co fotografowac,bo juz fundament bedzie gotowy na tiptop...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no my mieliśmy mieszkać w lipcu. Ale wszystko przez glazurników - popaprańców. miesiąc robili łazienkę. zresztą sprawa trafi niebawem do sądu :-? Jedno o czym marzę, to spędzić pierwszą noc juz w domku pachnącym nowością i pal licho tę łazienkę. Życze Wam jak najszybszego dokończenia domku i zwracajcie uwagę na ludzi od wykończeniówki. Nie wierzcie w to, co zobaczycie u kogoś innego bo jak ktoś ma firmę i kilku ludzi do pracy, to i tak nie znaczy, że będzie dobrze. Bo robotę w tamtym domu, który będziecie oglądać mógł robić ktoś inny, kto już u właściciela firmy nie pracuje. Tak było w naszym przypadku.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również witam po małej przerwie spędzonej w szpitalu z córką- przeklęte wirusy :evil: .

Dostałam dziś pismo z UM w sprawie nadania nazwy ulicy przy której mam działkę. Oby Rada Miasta nie wymyśliła nic głupiego :roll:

Może zasugeruję im jakąś Podmokłą, Grząską, lub Podtopioną :roll: :lol:

Aga- to bardzo brzydkie zmojej strony, ale zazdroszczę przeprowadzki :oops:

E&P- nie zazdroszczę poślizgu.

Visser- nie ma problemu. Mąż sam jedzie na Śląsk, a ja sama z rozmemłaną córką, która sama nie wie czego chce pewnie miałabym ćwieka kim, lub czym się zajmować. Przecież niedłogo Boże Narodzenie, jeszcze sie zrewanżujesz :lol: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie od tego zaczęłam kurację, ale po kilku dniach aplikowania antybiotyku, syropów i innych farmaceutyków i utrzymujacej się temperaturze 39 i więcej szpital był nieunikniony. Na szczęście najgorsze już minęło. Teraz mała ma się kurować w domu z babcią, a ja w poniedziałek do pracy. Niestety przyczepił się do mnie okropny kaszel (taki grubego kalibru, jak na oddziale gruźliczym :roll: ), więc samopoczycie kiepskie :cry:

A może by tak zacząć pić ziemniaki?

Do wszystkich:

Nie orientujecie się czy ktoś nie ma na zbyciu znacznej ilości gruzu? Jeśli nie utwardzę drogi, to nic nie dojedzie na moją działkę :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nam drogę utwardził Sołtys i chociaż to mam z głowy. Za to mam problem z... płytą elektryczną grzewczą. Za duży pobór prądu. No i nie wiem co robić. Meble do kuchni zrobione tak, że na butle miejsca nie ma żeby zmienić na gazówkę. Trzeba fazy chyba dołożyć, bo mi korki będzie wywalać. A za 2 tygodnie przeprowadzka. Idę się upić!!

Witaj visser w domku :).

Od 8.10 do 21.10 mam urlop i mam zamiar mieszkac od 13 października. Ciekawe czy sie uda. Trzymajcie kciuki.

Ula zdrówka życzę kochana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...