Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa włocławska


nowwi

Recommended Posts

  • 2 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

U mnie za tydzień ruszają cieśle. Z dachówką zatoczyłem pełne koło. Zacząłem w Wektorze i tam wróciłem z zamówieniem. Polecany wyżej CEGPOL z Torunia... hmmm... kompletna porażka.... 4 razy przypominać się o wycenę to o trzy razy za dużo...

 

Moje fantastyczne majstry będą poprawiać okrągłe okno. Nie sprawdziłem, a te sieroty przesunęły je o 0,5 m w stosunku do projektu :evil:

 

Mam na zbyciu ok 100 stempli, długość ok 2,5m (od 2,20 do 2,80), chętnych zapraszam na priva. Zostały mi też belki stropowe Teriva 10 x 5,65m (zmiana w projekcie). Nie polecam pustaków Teriva z Solbetu - miałem sporo szczęścia, gdy się taki jeden pustaczek rozleciał pode mną... skończyło się podrapaną noga i stłuczonym kolanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzamy razem z żoną w niedalekiej przyszłości wybudować się. Koniec Rybnickiej ;) Równoległa do Skalnej. To chyba niedaleko Ruskowej ;)

Pozdrawiam wszystkich budujących z Włocławka. Mam nadzieję, że niedługo będę mógł też coś napisać o wyborze projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 5 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

HA HA - chcialem sie pochwalic

gdzie kupielm wiezbe

ano kupilem w Niemczech

a konkretnie w ante holtz

http://www.anteholz.com.pl

 

bardzo polecam

drewno KVH- kontrukcyjne lub BSH - klejone

suszone

4 stronnie strugane z frezowanymi krawedziami- klasy c24

 

wiec naprawde super w cenie 260 EUR/m3 netto- wiec jak by nie liczyl w cenie mokrego z tartaku - suche i klasyfikowane

 

jedynie co to to ze albo w belkach po 13m dlugie albo w paczkach na okreslone ilosci szt.

np.- sucha strugana deska 4-5 m 24mm gruba 140mm szeroka z wpustem - idelna na podlogi cz tez podbitke - 6 Eur /m2

 

no i wczoraj zaplacilem - a dostawa juz w przyslym tyg.

 

polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja Niemca nie będę dorabiał...

 

.... zaraz, zaraz, cholera, tynki mam niemieckie.... i okna na szwabskich profilach. Muszę to przemyśleć :-)

 

A dzisiaj kończą wylewki na polskim cemencie. Musiałem Trojanowskiego codziennie molestować telefonicznie, aż się ugiął, zlitował i szlichty wylał

 

Do wyprowadzki zostało 38 dni :-?

 

P.S. Oddam w dobre ręce - ok. 20 kg bednarki, 4 kształtki kominowe RONDO Schiedel (200). Odsprzedam skrzynkę el. (prowizorkę) za 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...

ano... I muszę się pochwalić - sam go zamontowałem i rozprowadziłem rury. Wzbudza lęk w każdej kolejnej ekipie :-)

Za 10 dni muszę się wyprowadzić, a wciąż nie mam np. drzwi wejściowych :evil:

Będę miał na zbyciu ok. 30m2 wełny (Rockwool Toprock, lambda 0,035, grubość 20cm, w matach 2,5x1,0m) cena 22zł/m2, więc "prawie" za darmo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...