Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa włocławska


nowwi

Recommended Posts

Witajcie!

W końcu zaczęła mi się budowa, prace ruszyły. Wykopy już są, szalunki, w piątek jak majster zdąży, to może już będą zalewać ławy.

Mam pytanie, kupiłam żwir, mój mąż zapomniał zapytać ile to m3, ale zapłacił 250 zł, wydaje mi się facet trochę kroi.

Napiszcie po ile Wy kupowaliście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Tyle płaciłem za piasek płukany, 5m3 (czyli ok 9 ton), woził p. Ławicki (albo Łowicki...). Sam piasek jest tani, 70-80% tej ceny to transport. Taniej nie znajdziesz, chyba że z innej (raczej gorszej) piaskarni.

Do mnie przywiózł prawdopodobnie 5 ton, zwykły żwir podsypkowy za 250 zł, to chyba trochę za dużo ?

Jeśli możesz to daj mi nr tel do Pana Ławickiego, zadzwonię i zapytam po ile jest u niego z transportem do Wieńca

Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piasek: taki do zasypania fundamentów woził mi p. Kasprzek z Wieńca, 16m3 (czyli ponad 25 ton) za 350 zł, tel. 604600814. Przywiózł tego ponad 350m3...

 

Jeszcze raz o wełnie, zostało mi dokładnie 30 rolek po 2,5m2 (2,5mx1m) każda, Toprock 200, lambda 0.035. Sprzedam po 20 zł za metr, sprawa dość pilna bo zjmuje garaż

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lopesjus- Pan Kasprzak również woził mi piach (uczciwa firma) Jeśli chodzi o wełnę, to gdyby to była 15 to wzięłabym, ale 20.... :cry:

U mnie sezon budowlany 2008 zakończony. Dach skończony, kasa również i czekam na wiosnę. Nawiasem mówiąc koszty związane z dachem, tj. więźba, deskowanie i pokrycie trochę mnie pogrążyły, ale mam nadzieję, że nigdy nie będę żałowała decyzji o deskowaniu.

Może macie orientację jakie są ceny za robobociznę dot. ocieplenia + tynki?

Czy 30 zł za m2 to cena dobra, czy raczej umiarkowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania my też budujemy się w Wieńcu i cały czas korzystamy z usług pana Kacprzaka, woził nam żwir, piasek, ma praktycznie cały sprzęt koparki itp., jest chyba najtańszy w całej okolicy. A w którym miejscu się budujecie?

30 złotych za ocieplenie i tynki to bardzo tanio, mieliśmy się wprowadzić w listopadzie, ale wykończeniówka idzie, jak po grudzie, dwie firmy zostały już wypiepszone, od zeszłego poniedziałku mamy trzecią, mam nadzieję, że wreszcie pójdzie do przodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam,

przepraszam, że w tej formie - pseudo ogłoszenia.

 

Już kiedyś poruszałem temat- otóż mam na zbyciu proszek poliuretanowy - który można wykorzystać jako ocieplenie - najlepiej podłogi na gruncie.

 

Wlaśnie wystawiłem to na allegro:

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=475115199

 

jak bedę miał chwilę to i tu wkleję zdjecia.

 

Wiem, że wielu by chciało ale sie boi - wiec potwierdzam, że pod swoim domem mam około 80 cm tego i z posadzką nic sie nie dziaje.

 

Jeśli ktoś by chciał to zapraszam - można u mnie na budowie zobaczyć.

 

No i dodam, że jak ktoś sie powoła na "grupę włocławską" to oddam za 1 zł.

607 17 23 41

 

Zależny nam na miejscu na placu -więc cena jest też atrakcyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 2 weeks później...

Halo jest tu kto?? :)

 

Pytanko:

 

1. Znacie może jakiś godnych polecenia Hydraulików we Włocławku? Wymagania: tani i dobry, choć nie wiem czy taka kombinacja jest możliwa :p

2. Szukam również jakieś solidnej firmy sprzedającej i montującej okna.

 

Jak by ktoś coś wiedział to proszę o odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tani i solidny powiadasz? Na wojnie wyginęli :lol:

Ja na szczęście mam mojego tatę hydraulika- w stanie spoczynku, który całe życie robił w ocynku, a teraz kupił sobie sztangę rury miedzianej i kilka kolanek i odbywa praktyki z myślą o pomocy córce. oczywiście nie sam, ale z pomocą hydrulika-praktyka.

Jeśli chodzi o okna, to ja zamawiałam w Drutex na Broniewskiego, ale montaż wiosną. Znajomi chwalą M&S (dla mnie za drogie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...