Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa włocławska


nowwi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

wysokość ścianki uzależniłbym od kąta nachylenia dachu i potrzeb.ja mam 36 stop.najlepiej pochodzić po znajomych i samemu ocenić na żywca.również wysokość mocowania okien dachowych trzeba przemyśleć(jak wyrzej to więcej światła -niżej widok w dal). beton na ławy , wieńce i strop trzeba brać TYLKO z betoniarni(dodają tyle ulepszaczy że już po 3 godz. można po nim chodzić).ja akurat brałem w górażde, ale myślę że gdzie indziej też mają OK.pozdr
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie. Zapomniałam dodać, że na funkcjonalność pomieszczeń pod skosami oprócz wysokości sciany kolankowej wpływ ma również kąt nachylenia dachu. U mnie można na szczęście poszaleć :lol:

 

zuzita- z fotkami będzie ciężko, bo w domu neta- niet, a w pracy, jak to w pracy.... :roll: tu z kolei wolę nie szaleć na służbowym komputerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam firmy, w okolicach Włocka, sprzedającej gotowe szamba BETONOWE, za info będę wdzięczna :D

 

My we Włocławku nie kupowaliśmy, bo były drogie. To są namiary na firmę skąd braliśmy szambo

PTPHU "REM-BUD" Dobrut 19A 26-505 Ordońsko tel. (048) 618-46-30 kom. 502283962 takie dane widnieją na ateście.

Transport jest w zależności ile mają zamówień w danym terenie. Szambo stawiają na działce, lub w wykonanym wykopie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam szanownych grupowiczów!

Szukam ekipy na wybudowanie SSO, czy możecie polecić swoich wykonawców, ewentulanie wskazać kogo unikać - proszę o namiary. Domek pareterowy 114m2, dach dwuspadowy http://pprojekt.pl/projekt350-aneta,opis.html , budowa w gminie Fabianki okolice Kulina

Jestem na etapie uzgodnień papierologi, w tym miesiącu składam wniosek o pozwolenie na budowe.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PAULAJeśli chodzi o beton to dużego wyboru nie masz: BOŚ, Budizol, Górażdże. Jeśli w jednej betoniarni jest tańszy beton, to więcej doliczą za pompę lub transport i w sumie na jedno wychodzi.

Dzięki bardzo za odpowiedź :)

 

Tak wogóle to może napisze coś o sobie: Nasza działka znajduje się na Rybnicy.Jesteśmy na etapie załatwiania pozwolenia na budowę, mamy już przyłącze energetyczne i zakupionych część materiałów na budowę. Mieliśmy zacząć w tym roku, ale już trochę późno, więc ruszamy na wiosnę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...