Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa włocławska


nowwi

Recommended Posts

Ja na wszelki wypadek swojego nie będę polecała. Zaoszczędzę innym nerwów :x .

Miało być tanio- wyszło tak jak u innych.

Miało być dobrze- wyszło niekoniecznie...

Zaczynam doceniać powiedzenie "Chcesz mieć zrobione dobrze, zrób to sam" . Niestety nie wszystko można zrobić samemu, ale nieraz wykonawcy popełniają tak oczywiste błędy, że i laika szlag trafia :evil: .

Chociaż teraz takim laikiem to już nie jestem, o nie... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

takie połączenie nie istnieje.

Mogę polecić mojego, ale trzeba za gościem chodzić z poziomicą (zgubił na długości domu 6cm) i mierzyć kąty. Stan surowy kosztował 1,5 roku temu ok 24 000 zł (murarz + pomocnik), bez więźby

 

U mnie podobnie za stan surowy zapłaciliśmy w ubiełym roku 25.000 (murarz i 3 pomocników), co do jakości i terminu wykonania to mogę go ze spokojnym sumieniem polecić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. mam namiary na niedrogiego murarza - polecam się. dom 110 m fundament +ścianki +chudziaki+ garaż + tarasiki +zalanie terivy za 14000 zł. namiary na priva.mam też inne kontakty :elektryk super i niedrogo,nadzór,dachowcy ,wykończeniówka-dobrze i niedrogo -sprawdzone ekipy.pozdrawiam

 

Ja poprosze o namiar na tego murarza. Napisz czy on był twoim wykonawcą, czy ot tak ktoś Ci go polecał. Jak z jego terminowością i czy ta cena to z tego roku. Po pozostałe kontakty zapewne zwróce się w przyszłym roku. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na ścianę najlepiej dać suporek 24(obecnie 8.5 zł z hds-em na plac budowy) spoina na klej + 15 styropianu, lub porotherm 24 na zaprawę +15 styropianku.ja złapałem kontakt na porotherm z allegro .sprowadzili mi z niemiec(sprzedaż całotransportowa- resztę odsprzedałe we włocku),taniutko i super wypalony- w polsce takiego nie dostaniesz.ja budowałem w 2007 mam brata murarza.teraz pomagam innym w budowach bo mam kontakty u dostawców i wykonawców.konkrety na priva.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sie was zapytam , chodzi fama że ludzie nie chcą się budować na Rybnicy bo tam smierdzi od schroniska psów

faktycznie tak jest ?

 

My mieszkamy od kilku miesięcy na Rybnicy, ale znacznie dalej od schroniska. Zapachy do nas nie dochodza, natomiast wiem kiedy w schronisku są pory karmienia, bo słychać jak pieski ujadają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
My zrezygnowaliśmy z działki w pobliżu schroniska, właśnie z ww. przyczyn. Nasz znajomy mieszka na Kotlarskiej i mówi, że w porze karmienia ujadanie jest dość donośne ale mozna się do tego przyzwyczaić. Nie mozna się jednak przyzwyczaić do zapachów gdy wiatr zawieje od strony schroniska, lub gdy jest mglista pogoda.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam namiarów na suche drewno kominkowe. Proszę o namiary na priv. Dziękuje osobom które wpisały się że mogą polecić swojego murarza, a nie wysłały jakigokolwiek kontaku do nich, pomimo moich dwukrotnych próśb na forum naszej grupy (mam polecam, ale nie dam) :wink: . Mam nadzie ze z drewnem będzie łatwiej. Pozdrawiam 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratuluję tempa! Dopiero co szukałeś murarza, a już możesz palić w kominku...

Na usprawiedliwienie mogę jedynie napisać, że "mój" murarz jest zajęty do końca 2010 - nie było sensu głowy zawracać.

 

A co do drewna, może to http://www.allegro.pl/item854633337_drewno_kominkowe_wloclawek_lipno.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...