Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa włocławska


nowwi

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

No i aż głupio się meldować po takim przestoju :oops:

Długo mnie tutaj nie było :D więc pozdrawiam wszystkich "starych" jak i nowych bywalców z Włocławka i okolic .... jakoś moja budowa stanęła i stoi i stoi i stoi....ojjojoj...ale w maju już zaczynam od nowa.I chcę się w tym roku wprowadzić ale moje chcenie pozostawia wiele do życzenia hihi...

 

No i zapytam się....co myślicie o piecu z podajnikiem na zboże??ostatnio gdy popijałem z kolegą piwko podczas rozmowy wyszło iż on ma firmę produkującą takie piece :lol: no i plus takiego piecyka jest taki że w każdej chwili można go przerobić na węgiel,koks,miał itp.itd dvd srititi pititi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM, buduję dom w okolicach Włocławka i jestem w trakcie jego wykańczania.

Mam do przekazania ostrzeżenie dla wszystkich budujących się odnośnie wykonawcy kominka. Serdecznie odradzam korzystanie z usług p.Muszyńkiego, który ma punkty z kominakami, jeden na Okrzei a drugi Słodowskiej. Co ten pseudo fachowiec wyprawia przechodzi ludzkie pojęcie.

Po takiej lekcji drugi raz kominek zbudowałbym sam. Niestety nie wiem jak inni fachowcy działają, może we Włocławku to standard. (OBY NIE!!!)

Pozdrawiam wszystkich.

 

Witam Proszę Pana nie wszyscy fachowy z okolic Włocławka sa pseudo fachowcami ... Ja jestem z okolic włocławka i moi klienci sa bardzo zadowoleni z moich usług. Ale co do wkładów i części do kominka zaopatruje sie we włocławku właśnie u GRAND p. muszyński .

Z tego względu , że ma najtańsze akcesoria i wkłady na okolice .

Co do wykonanych usług przez Pana Muszyńskiego nie mogę nic powiedzieć nie widziałem kominków przez niego wykonanych.

Moje można zobaczyć na www

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:p lopesjus mieliśmy kłopoty zdrowotne ze starszym synem no i bomba pieniędzy poszła na leczenie itp,ale dzięki bogu to już przeszłość.....teraz w kwietniu zaleję posadzki a w maju mi przywożą pustaki i do dzieła :D

 

Ruskowa trzeba mi było czasu żeby trochę złotówek nazbierać heh.

 

Pozdrawiam cieopło..

Lopesjus,mój wujek kupił koło Ciebie pół blizniaka ;-) bedziesz miał nowego sąsiada hihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Miałam nadzieję, że zaczniemy wiosną ale formalności związane z przekazaniem nam działkim przez rodziców troche się przeciągają (mają dzierżawę wieczystą, trzeba wykupić, czy coś no i mamy nadzieję że uda nam się pozyskać jeszcze 2 metry szerokości sąsiedniej działki od spółdzielni)

No i w związku z tak długim czasem ciągle nie mam 100% pewności do projektu :(

Oglądaliśmy dogodnego c77c u mikoza i baardzo nam się spodobał ale teraz mam wątpliwości czy otwarta kuchnia i na poddaszu same okna połaciowe to dobry wybór, czy ma być z garażem czy garaż osobno...

Podoba mi się dom w truskawkach z Archonu i c221 z muratora (może ktoś z Was buduje? chętnie zobaczę)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na badania przedstawione przez Jareckiego postanowiłem wypróbować zboże do palenia w piecu. Trochę poczytałem na ten temat i w związku z tym ma pytanie. Czy podczas palenia zbożem nie wzrasta ryzyko cofnięcia się ognia do zasobnika? Niby Opal ma zabezpieczenia przed takim wypadkiem i jeszcze nigdy tata sytuacja u mnie nie miała miejsca, ale nie wiem jak to jest przy zbożu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam po małej przerwie ; )

U nas budowa ruszyła w kwietniu, w związku z tym, że robimy tylko weekendami to narazie kończymy fundamenty i na dniach ruszamy w górę ;))

 

Mam do Was takie pytanko: Czy ma ktoś może namiary na jakąś firmę, która produkuje, bądź sprzedaje bramy garażowe?

 

no i mamy nadzieję że uda nam się pozyskać jeszcze 2 metry szerokości sąsiedniej działki od spółdzielni)

My tez będziemy próbowali odkupić 3 m sąsiedniej działki tyle, że od osoby prywatnej, żebyśmy mieli swobodny dojazd do domu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Inwestor u którego stawiałem domek chce sprzedać pozostałości po budowie trochę prętów zbrojeniowych , 200 stempli jak coś proszę dzwonić 500188079 Krzysztof (Okolice Włocławka , Lubanie)

 

Witam stemple zostały pocięte na opał z braku zainteresowania ... Pręty jeszcze aktualne pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Ile we Włocławku i okolicach fachowcy biorą za ułożenie 1m2 kostki brukowej?

 

Ostatnio w mojej firmie za 1600m2 zapłaciliśmy ok 120 000zł. Wychodzi 75 zł za 1m2. Podbudowa na suchym betonie, kostka betonowa behaton grubość 8cm. Generalnie stawki zaczynają się od 30 zł, często za krawężniki liczą sobie osobno. Za ułożenie kostki granitowej zapłacisz co najmniej 60zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...