Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa włocławska


nowwi

Recommended Posts

No nie mogles tak ze 4 miesiace predzej :))))

 

sciagalem caly pojazd gresu i kosztuje on okolo 25-30 zl/t - ale transport okolo 2200 zl - to wychodzi 110-120 zl/t na miejscu we W-ku - ale przy 26t

 

jesli bedziesz chcial kostke sciagnac na paletach (ja bralem kamien murowy) - to musisz liczyc ze taniej jak 200 za palete nie sciagniesz (przy 5-6 paletach)

no chyba ze 24 palety i calego tira wezmiesz to na jednostke ci taniej wyjdzie

 

jak sie oporzadze w ogrodzie to moze mi troche gresu zostanie - moge sie po kosztach podzielic wtedy :))

 

Na ten grys się piszę. Cenę liczyłem już z Big-Bagiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,1k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dołączam i ja. Jeszcze nie buduję, ale chcę zacząć w tym roku. Nie Włocławek, a odległy o kilka kilometrów Smólsk. Wybraliśmy ten projekt http://www.domnahoryzoncie.pl/pl/index.php?s=17&a=19&sid=5

"Dopisywanie się" do grupy toruńskiej nie ma sensu, dzieli nas nie tylko 50km :lol:

Piszcie więcej, z czego budujecie, jak wybraliście projekt, jak budujecie... Sam Włocławek jest dość senny, ale ten wątek wcale nie musi taki być. Pozdrawiam

 

No to ja sie dołanczam budowa kolo lipna dom juz stoi otynkowany i ocieplony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochwalę się kominem "tymi ręcyma oklejanym". Koszt ok 1650zł, własna robocizna. 22m2 okładziny kamiennopodobnej. Czas - ok. 3 tygodni (po godzinach + łikendy) , bo musiałem najpierw poprawić geometrię komina po moich "fachowcach". Miał byc piaskowiec, ale okazał się zbyt ciężki na ocieplenie

 

 

http://img62.imageshack.us/img62/4742/20110831187.jpg

 

Super podoba mi sie ja tez chce cos podobnego ale w ciemnym kolorku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Tak, sprawdziłem kilka firm, może same żaluzje nie wyszły najtaniej, ale razem ze świetną bramą garażową na pilota i elektryką do żaluzji i dobrymi opiniami od znajomych o tej firmie to myślę, że to był najlepszy wybór.

Życzę powodzenia

 

Ja poprosze namiary .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 4 weeks później...
  • 1 month później...
  • 2 weeks później...
Potrzebuję ziemi do ogródka, może ktoś ma jakieś namiary.

 

Z doświadczenia podopowiem tylko, żeby omijać ogólnie znanych dostawców kruszyw (piasku, żwiru, gruzu itp). Kupiłem w ten sposób ziemię "ogrodową" dwa razy, za pierwszym razem dostałem martwicę (chyba spod likwidowanej szklarni) - wyglądała świetnie, ale była kompletnie jałowa. Za drugim razem dostałem zwykła ziemię uprawną, prawdopodobnie z jakiegoś odłogu - efekt: wszystkie znany i nieznane chwasty....

Popytaj w hurtowniach ogrodniczych. Lepiej zapłacić więcej i oszczędzić sobie "niespodzianek". Wspomniany przez mnie Pan od kruszyw nazywa się Łowicki lub Ławicki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
Polecicie jakiś dobry i nie drogi tartak. Szukamy drewna na dach.

 

Ja brałem z Rybnicy na dach, dechy na płot ze Smólska, a ostatnio dzwonilem do Izbicy Kujawskiej z zapytaniem o cenę deski modrzewiowej na taras i wiem że zamówienie powyżej 4 tys. zlotych dowożą za darmo. Generalnie wszędzie stała gadka, "tanio to już było", "trzeba zamawiać już teraz bo idzie w góre" "Lasy Państwowe to monopolista".

Dla tych co już urządzają swoje ogrody http://www.kpodr.pl/index.php/component/content/article/75-aktualnoci/1260-xxxiii-dod-zarzeczewo-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...