Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa koszalinska


lewy849

Recommended Posts

droga rzeczywiscie bedzie szla, ale ktos mi mowil, ze wlasciciel dz 31/24 wykupil od gminy teren, na ktorym miala isc droga wzdluz jego dzialki. nie pamietam juz kto to mowil, i czy to w ogole byla prawda :wink: jesli jednak ma byc tam takie osiedle, to pewnie nie.

ja myslalem, ze tam ciagle jest pole, i nic dalej nie bedzie sie budowac, na prawde mnie zaskoczylas tym, ze nie dosc, ze podzielili to na dzialki, to do tego juz wszystko sprzedane :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Nie ,ja mam mapy z marca tego roku ,a poza tym jak ktoś może kupić od gminy drogę ,którą gmina wyznaczyła pod dojazd do naszych dzialek

 

Dokladnie, ale jak mowie, nie pamietam nawet kto to mowil (chyba wlascicelka dzialki ktora kupowalismy). ja na ta droge czekam z niecierpliwoscia bo na razie to musze przez cale osiedle jechac, a do tego, na potrzeby budowy, musze we wlasnym zakresie utwardzic odcinek od konca dz 31/7 do mojej, bo tam nic z ciezszego sprzetu nie wjedzie poki co.

 

My tez zakladalismy komitet na wode, bo byla poprowadzona tylko do granicy dzialki 31/7.

 

Jaki metraz tych dzialek bedzie, jesli mozna spytac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może powtórzę pytanie - czy ktoś zna dobrego stolarza do zabudowy kuchni :roll:

i jeszcze jedno pytanie 8) gdzie kupowaliście wanny umywalki takie tam historie :wink:

pozdr Dzum

 

Witaj sasiedzie. wink: Poniewaz kiedys pracowalem w branzy ceramicznej polecam z cala pewnoscia produkty z Koła. Obojeteni gdzie kupisz maja wysoka jakosc (nawet w markecie). Na drugim miejscu stawiam Cersanit (te drozsze) - mowie oczywiscie o rzeczach w moim zasiegu.

Stolarza w Koszalinie niestety nie znam.

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z Was orientuje się jakie są obecnie ceny za ocieplenie wełną elewacji?

 

Wymieniony wyżej na tym forum Pan Bogdan zażyczył sobie 90 PLN za metr (wełna+siatka) + 10 PLN za puc. Dla mnie cena, jak za samą robociznę, jest z kosmosu. Jak piszą na forum, w Warszawie biorą podobną kwotę, ale za robociznę+materiał.

 

Pozdrawiam

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam. Jestem na etapie uzgadniania z moim dotychczasowym wykonawcą cen za wykończeniówke, ponieważ wydaję mi się że ceny są kosmiczne to podam je a was proszę o odpowiedź.

1.Oceplenie styropianem gr.15cm Robocizna+ Materiał 150 zł/1m, wełną 200zł/1m

2.Tynki maszynowe cementowo-wapienne+gładź gipsowa R+M 45zl/1m

3.Wykonanie sufitow podwieszanych 2 warstwy płyt+docieplenie sufitu 60zl/1m

3.Glazura, terrakota R 45zl/1m

4.Posadzki z ociepleniem podłogi R 40zł /1m

5.Instalacja CO +wodkan na rurkach klejonych R 3500 zl

6.Podłącznie Kominka z płaszczem wodnym do instalacji CO gazu 5000zl

7.Podłaczenie pieca CO gazu i uruchomienie włacznie z odbiorem 3000zl

Według mnie to jakiś koszmar!!! Umawialem się z moim wykonawcą na budowanie pod klucz czyli od całości mialo być taniej. O co chodzi tym budowlańcom, w głowach im się hyba poprzestawialo Co o tym sądzicie?.Sprawa dość pilna. Chyba mu podziękuję i wezme pojedyńcze ekipy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim

 

Zaczynam budowę w kwietniu, pozwolenie otrzymałem w grudniu, a z końcem roku wybrałem wykonawcę, myslę że solidnego bo z polecenia no i widziałem jego kilka budów. W rozmowie gość bardzo konkretny i rzeczowy, ma swoich ludzi i sam robi na budowie, ale przede wszystkim cenowo zdystansował innych potencjalnych wykonawców, których równiez poprosiłem o wycenę.

 

Buduje się na Wilkowie (vis a vis salonu Toyota)

 

Pozdr

Sławek W.

Mam nadzieję że jeszcze odwiedzasz forum. Prośbe mam wielką o namiary na tego wykonawcę bo moi cenowo mnie znokautowali.110 tys za robociznę stanu surowego otwartego. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...