Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa koszalinska


lewy849

Recommended Posts

Asiondek ja z przykrością stwierdzam że tak właśnie jest z tymi fachowcami. Tylko ci właśnie sami fachowcy zapominają o jednym... Taka sytuacja nie będzie trwała wiecznie, rynek się ustabilizuje i niestety będą się prosić o pracę.

Wymagania mają wysokie ale gorzej z jakością. Brak słów.

Myślą że jak ci bardziej bystrzy wyjechali to znaczy że są tacy suuper a i wtedy cenią się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam !

Pozdrawiam wszystkich wybudowanych , budujących i chcących budować.

Już dawno nie pisałem na tym forum ale po 4 latach w końcu się zlitowali i dali mi WZiZT-(a raczej to wyłaziłem) – och ten RATUSZEk :x :evil: w Koszalinie; wybraliśmy dom - http://www.krajobrazy.com.pl/projekty_domow/retro/ - prawda ze fajny; teraz potrzebuję namiarów na architektów oczywiście najlepszych i najtańszych. Może Ktoś z już wybudowanych bądź budujących się da uprosić i wpisze numerek telefonu do architekta z którego usług skorzystali i nie są zawiedzeni z jej bądź jego usług( przeglądnąłem całe nasze 13 stron i nie zauważyłem ani jednego)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukam kogoś kto sprytnie czytaj sprawnie rozgarnia ziemię i równa teren spycharko-koparką taką lepszą typu np CASE lub coś innego byle nie ostrówkiem czy ursusem. Bo te kopcą, wyją, pierdzą a nie pracują. Szukam także kogoś kto przywozi ziemię pod trawnik i drzewka zielone do ogrodu. Jeśli macie jakieś namiary to poproszę
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Potrzebuję dekarza.. dobrego dekarza, aby w czasie wichury dach nie odleciał.

Sprawdzałem wspomnianego wyżej Pana Mirka, przyjmuje dopiero na kwiecień. Właśnie zalałem chudziak, mury już dawno stoją i lada moment robię zbrojenie pod terive. W połowie października wszystko będzie gotowe dla dekarza na cały kompletny dach. Proszę o pomoc.

Kolifun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje DABER1980 i ASIONEK - jak już para osób piszę że dobry znaczy że dobry ten pan Oberski -musze go zaatakować bo mam ambicję w tym roku nawet w grudniu wyjść z ziemi . już sie tyle naczekalem ż e nie mogę zmarnować tego czasu.

Pozdrawiam (Bratles=bratles1- coś namieszałem nakoncie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

My już ruszyliśmy. Czekamy teraz na pierwszy strop Teriwa i doczekać się nie możemy :x Ktoś się może orientuje ile można na taki stop czekać????

Poza tym rozglądam się już za dachówką . I jak na razie mój wybór padł na firmę Euronit. Czy ktoś ma może dachówkę cementową tej firmy??? Co możecie o niej powiedzieć???

No i wciąż szukam okien ale kiepsko mi to idzie bo kompletnie nie znam się na parametrach. Co możecie mi polecić????

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli chodzi o dachowke, to ja wybralem prodach, bo troche tanszy chyba od euronitu a jakosc podobna. czeka na mnie juz na placu w careco. (i pewnie jeszcze troche poczeka)

 

za oknami zjezdzilem caly koszalin, i zdecydowalem sie na fabryke Lastrik na slowianskiej. profile schuco, do najtanszych nie naleza jesli chodzi o pcv, ale sporo forumowiczow je poleca, (5 komorowe, solidne wzmocnienia w profilu). jednak cala budowa mi sie przesuwa i bede dopiero skladal zamowienie po nowym roku.

Tur-plast (ul. Lechicka) tez robi Schuco, daja inne okucia.

 

jesli chodzi o okna, to jak sie dobrze rozejrzysz to jest sporo producentow i przedstawicieli w Koszalinie. mozna zglupiec. oprocz wspomnainej fabryki Lastrik i przedstawiciela Tur-plastu polecam odwiedzic przedstawiciela firmy Redan (ul. zwyciestwa - okolice kwiaciarni emka) i M&S - vis a vis cmentarza. Drutexy i inne chyba mozna odpuscic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hydraulicy robili u mnie kompleksową instalację CO i CWU w pierwszym domu oraz to samo + kominek z płaszczem wodnym i sterowaniem elektroniką w drugim domu. Zdecydowanie polecam. Większą robotę robią w trzech. Artur 604 22 13 17 oraz Radek 606 75 43 44, nie wiem jak z terminami ale normalnie pracują w firmie robią na fuchy popołudniami i w weekendy.

Ja mam okna z TUR-Plast Czaplinek i naprawdę nie narzekam są ładnie wykonane. Gorzej jest z ekipami monterskimi trzeba uważać bo potrafią źle je obsadzać. Nie wiedzieć czemu ekipy się co chwilę zmieniają. Co do profili to też sziko :)

Pan Szylman właśnie skończył u mnie układać kostkę brukową, aktualnie szukam dobrego sprawdzonego glazurnika, najlepiej kogoś z polecenia waszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...