Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa koszalinska


lewy849

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Kolega 12marek próbował zainicjować pomysł "pchlego targu". Nie wiem na ile się pomysł przyjął ale zaoferuję 6 worków wapna do oddania. Jeśli ktoś potrzebuje - bez kosztów. Trzeba tylko przyjechać (Mielno) i zabrać. Leżą w garażu i zajmują miejsce. Zainteresowanych proszę o kontakt na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te 120 zł może być mało przy takiej grubości styropianu.

Ja w zeszłym roku płaciłem już 150 zł

 

Co do Gołdy to proszę:

601895532 lub 607229108

 

JA sam ostatnio wyniosłem z garażu 6 worków tynku MAXIT.

Oraz mam 5 płyt G-K zwykłych białych do oddania.

 

Mam też na sprzedaż maszynę stacjonarną do cięcia Glazury i Terrakoty do długości 57 cm i grubości do 3,8 cm, z dwiema tarczami jedna kompletnie nowa nigdy nie użyta i druga w stanie idealnym diamentowa do cięcia glazury. Maszyna została kupiona specjalnie do położenia kafli w jednym domku. Cena nowej z dodatkową tarczą to 1300 zł oddam taniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Chciałabym tylko ostrzec przed pewnym panem Stasiem- hydraulikiem, starszy gościu i dobrze mu z oczy patrzyło ( lecz już teraz wiem że to nie wystarcza).

Miarka po prostu u mnie się przebrała. Po pierwsze zwiększył cenę za materiał z pewnej hutrowni tak ok 20 % , gdzie mąż idąc z ulicy dostał by o te ok 20 % taniej a ponadto mamy po jego robocie poprawki, np stelaże geberita są za nisko osadzone tak że górna część miski wc jest na wysokości ok 35 cm -PARODIA!!! :evil: :evil: :evil: Przez tą fuszerkę musimy zrywać płytki- :evil: nikomu nie przyszło do głowy sprawdzić to przed ich położeniem. No i powierz tu pracę fachowcom. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwnie w tych hurtowniach.....na wejsciu daja upust 15 - 20 % to po co takie ceny są, a moze po to zeby nie starac sie o dodatkowy upust...:)

Chcialbym kupic 2 kominy shidla. W careco dostalem na te kominy 15% i chyba nigdzie taniej w Koszalinie już nie bedzie.....?

A gdzie najtaniej dachówka cementowa (euronit, brass...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elektryka -Klimayzacja-Wentylacja-Automatyka-CO

Firma jest nie duża ale naprawde solidna ceny też bardzo przyzwoite. Pracują na całym woj.Zachodniopomorskim i woj.pomorskim ale najczesciej można ich spotkać w koszalinie i okolicach oraz słupsku.

Tel.kontaaktowy Mirek 514 285 974

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Wkoncu zaczelismy budowe naszego domku jak na razie prawie koniec fundamentow trwalo to dwa tygodnie ale korzenie prawie sa.Mam pytanie czy ktos moze buduje w koszalinie DOM POD PISTACJOM jak tak to prosze o odpowiedz,Dzieki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Budujących!

Polecam gorąco firmę od instalacji elektrycznej ENERGO-LIGHT z Kołobrzegu tel. 607 612 603. Firma wykonała u mnie kompleksowo instalację (elektr., tel., rtv, domofon) łącznie z założeniem alarmu. Panowie oferują duże doświadczenie i nowoczesne rozwiązania. Szybko, czysto i pomysłowo. POLECAM !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zamierzam grodzić działekę. Czy istnieją jakieś przepisy odnośnie wysokości ogrodzenia? Jak wysoki musi być płot, aby nie przeskoczył go pies np. wilczur? Czy w Koszalinie lub okolicy zna ktoś firmy specjalizujące się w wykonawstwie ogrodzeń? Popularne ogrodzenia BETAFENCE - czy można je gdzieś u nas kupić?

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...