Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa koszalinska


lewy849

Recommended Posts

Witam ponownie :)

 

Cieszę się, że Sławek się odezwał. A jeszcze bardziej cieszy mnie to zadowolenie z wentylacji. U mnie zimy jeszcze nie przepracowała, ale po miesiącu czasu jestem bardzo zadowolony z klimatu w domu. A wg słów p. Sławka za jakiś czas będzie jeszcze lepiej. Dzisiaj rano wyłączyłem system na kilka godzin i już po trzech godzinach atmosfera zaczęła "gęstnieć". A otwarcie kilku okien = przeciąg i trzaskające drzwi.

 

Tak więc jeszcze raz mogę potwierdzić przedmówcę - warto robić wentylację mechaniczną z reku i myślę p. Sławku, że z czystym sumieniem możemy polecić poznański oddział rekuperatory.pl ;-)

 

ps. u mnie jest taka sama centrala, ale z zwykłym sterowanien (przełącznik 1-2-3 zamiast panelu comfort air)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ponieważ powoli zaczynam myśleć o wykończeniu kuchni to bardzo proszę o namiary na dobrego stolarza. Myślałam wcześniej o gotowych zestawach np BRW, ale po przeczytaniu postów na forum o tych meblach zaczynam się wahać, choć cena nie jest też taka niska. :-?

Może ktoś mógł by mi polecić w Koszalinie lub okolicy dobrego stolarza, który zrobił by projekt wraz z wyceną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za namiary.

A teraz jeszcze pytanie odnośnie bramy. Potrzebuję namiary na kogoś kto robi bramy wjazdowe takie kute ze stali czy czegoś takiego. W miarę szybko i nie drogo. Brama ma być tymczasowa. Działka zagrodzona na razie siatką i jakiś pijaczki mi się tam kręcą i mi paskudzą :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 2 weeks później...

witam

telefon do Gołdy Krzysztofa jest: 601 895 532, przyda sie tobie i innym, ja przed wakacjami płaciłem jak dobrze pamiętam coś około 14 zł za robociznę. zapewnia materiał też, marka uznana w Koszalinie i okolicach i jeżeli nawet jest trochę droższy niż inni to warto, ja partaczy mam juz dosyć.

 

Cześć,

 

czy ktoś wie w jakiej cenie są obecnie wylewki (robocizna + materiał).

 

Możecie mi polecić jakąś fimę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam

U mnie widać koniec budowy. Z zewnątrz już pięknie wykończone łącznie z alejkami i trawnikami. W środku wstawić drzwi do pokojów i łazienek i pomalować. Niestety gmina nie wywiązała się ani z podłączenia wody ani kanalizacji. Trzeba kopać szambo i wiercić studnię. Poszukuję wykonawcy szamba. Ma ktoś namiary?

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
  • 1 month później...
  • 4 weeks później...
Mam do sprzedania zbiornik bezodpływowy (szambo), plasikowy, o pojemności 6 metrów sześciennych. Zbiornik jest w bardzo dobrym stanie, nieuszkodzony, używany przez około pół roku. Był kupiony jako nowy w hurtowni w Koszalinie przy ul. Słowiańskiej. Jest już wyjęty, można go oglądać, stoi w dzielnicy Zagórzyno w Koszalinie. Można go oglądać. Kontakt 606-792-908.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania zbiornik bezodpływowy (szambo), plasikowy, o pojemności 6 metrów sześciennych. Zbiornik jest w bardzo dobrym stanie, nieuszkodzony, używany przez około pół roku.

 

1. Czy ten zbiornik jeszcze aktualny?

 

2. Może ktoś jeszcze ma zbiornik do sprzedania?

 

3. Poszukuję namiarów na wiercenie studni w okolicach Koszalina. Jak kształtują się ceny za kompleksowe wykonanie studni?

 

4. Pozdrawiam wszystkich budujących i życzę wytrwałości w budowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam....

W najblizszym czasie planuję postawic swój wymarzony dom.

Przeszukuje forum, czytam i szkolę się.

Czy jest tu ktoś z oklolic Szczecinka?

Pozdrawiam

My jesteśmy!! Czaplinek się kłania ;) Myślę, że wykorzystamy to sąsiedztwo i będziemy się dzielić informacjami na temat tanich materiałów i robotników. Pozdrawiamy i trzymamy kciuki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...