Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa koszalinska


lewy849

Recommended Posts

Trzecia działka za warsztatem samochodowym to nasza.Na dwóch stoją już domki,na naszej jeszcze nic się nie dzieje,ale już niedługo :D Martwi mnie tylko brak kanalizacji.Tymczasowo będziemy zakładać szambo ,bo są juz projekty kanalizy tylko podobno na kasę czekaja w gminie :roll: Aha!Jeszcze jedno pytanie do Was.Mój teść nas straszył,że ten teren jest bardzo podmokły.Mieliście jakieś problemy z tym związane?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...
szpakmarceli01 My braliśmy okna w KOSZALINIE w LASTRIK profil SCHUKO. Do tanich nie należały Na drugim miejscu po TUR PLAS ale jestem zadowolona.

 

Witam

Też brałem w Lastriku - Schueco Cava - nie macie problemów z opadaniem skrzydel okien? U niektore "hacza" juz po dwukrotnym regulowaniu. Nawet kupilem klucz - torx 15 (czy jakos tak) - i sam regulowalem, ale zakres regulacji w niektorych okien sie juz "konczy" trzebaby poprawic cala szybe wg.mnie.

Ogolnie jestem zadowolony, jednak NIEKTORE skrzydla sa niedopasowane. Czy wołać ich na ponowną regulację?

 

 

Mam tez pytanie do reszty forumowiczów, czy znacie kogoś kto zrobi tanio i ładnie DREWUTNIE???? Taką na 12-14 kubików? Na wiosnę chciałbym taką postawić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam

Też brałem w Lastriku - Schueco Cava - nie macie problemów z opadaniem skrzydel okien? U niektore "hacza" juz po dwukrotnym regulowaniu. Nawet kupilem klucz - torx 15 (czy jakos tak) - i sam regulowalem, ale zakres regulacji w niektorych okien sie juz "konczy" trzebaby poprawic cala szybe wg.mnie.

Ogolnie jestem zadowolony, jednak NIEKTORE skrzydla sa niedopasowane. Czy wołać ich na ponowną regulację?

 

 

Jeśłi masz jakiekolwiek problemy z oknami to powinieneś zgłosić to do fabryki, bo może okazać się że trzeba przeszklić okno. Pamiętaj że jesli masz gwarancję i coś uszkodzisz , to już tej gwarancji nie masz. Opadanie może by zwiazane z wieloma rzeczami, nie chcę tu deliberować , bo mogę wyjść na zawistnika - dobrze jest poczytać fora typu oknotes, oknonet. Okno nie jest równe oknu - najczęsciej z powodu producentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...
  • 2 months później...
  • 1 month później...

Witam Ziomków z Koszalina, choc sam jestem z okolic Słupska :-)

 

Czy miał ktoś przyjemność z koszalińską firmą MEGA - dystrybutor Oknoplast? Jakieś opinie, szczególnie na temat fachowości montażu?

 

Pytam, gdyż mam zamiar montować okna Oknoplastu u siebie, a o słupskiej MEGA (dokładnie Bolesławice) słyszałem różne opinie :-(

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
W związku z pytaniami na PW temat wiercenia studni w okolicach Koszalina informuję, ze sytuacja wyglada bardziej niż tragicznie. Cena 1m odwiertu dla rury 110mm wynosi ok 300zł z materiałem. Należy liczyc się z wydatkiem ok 10 000zł za studnię na gotowo. A jeszcze terminy zaklepane na najbliższe pół roku. Studniarze w razie telefonu nawet nie przyjmują zamówień! Ja ściągałem studniarza z okolic Warszawy, który brał 120 zł za metr z materiałem. Cała studnia wyszła za 5000 zł. Czyli 5 tys w kieszeni. Znalazł wodę, ktora wypływa jak źródło. Bez pompy można podlewać działke. Ten studniarz chętnie przyjedzie w nasze okolice ale trzeba zebrać jak najwięcej zamówień. W moim wypadku było nas trzech ale kręcił nosem, że mało. Telefony do studniarzy w Koszalinie - można sobie zadzwonić i porównać ceny 604751348, 728347412. Telefon do studniarza spod Warszawy 604380964.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam wszystkich zapracowanych na swoich budowach i walczacych jeszcze z urzędami! Ja jako świeżynka na tym forum ,mam nadzieje że niedługo będe miała okazje brać udział w wymianie informacji nt.co gdzie i za ile!

 

bitwa moja bedzie odbywać sie w Starych Bielicach,narazie walka trwa na urzedowym polu!Przy okazji jeśli ktoś z Waszych znajomych poszukuje działki pod budowe to może skorzysta z mojej oferty - mam do sprzedania kilka działek w St.Bielicach.POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witamy sympatyków forum !

 

Za ok 2 miesiące chcemy ruszyć z budową. Na razie ceny na lokalnym rynku wprost zwaliły nas z nóg. Gdzie najtaniej w okolicy można nabyć materiały ? A może ktoś jest chętny by wspólnie zakupić materiały by obniżyć ich koszt ?

 

Szukamy też dobrego i solidnego kierownika budowy. Kogo polecacie ?

 

Pozdrawiamy

Agata i Tomek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. My z Żoną czekamy na pozwolenie na budowę (powinno być najpóźniej w piątek). Następnie jeszcze tylko kredyt załatwić i ruszamy.

Budowa w Konikowie. Całkiem sporą część materiałów już mamy (porotherm, dach, strop, więźba,bloczki, firma do budowy). Brakuje tylko kierownika budowy.

Aga i Paweł

 

Ps. Ja dostałem dosyć tanio materiały w Budhaus i ExtraDach :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

Witam wszystkich bardzo serdecznie !

Jestem nowym użytkownikiem, mój wymarzony dom mam zamiar wybudować w malowniczych okolicach Skwierzynki, zmienił sie tu niedawno plan zagospodarowania, w wyniku tej zmiany powstało kilka fajnych działek pod budowę, np takich jak ta:

http://otodom.pl/index.php?mod=show&insId=5700751

Jeśli jest ktoś również zainteresowany budową w tych okolicach - kontakt 518455575

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...