Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa koszalinska


lewy849

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam. Witam jestem zainteresowany zakupem szamba betonowego 10 m3. Proszę o kontakt 512 181 085. Pozdrawiam Paweł

 

Pawle . Ja już skompletowałam osoby na 3 sztuki , które wchodza na samochód . Przyjedzie ono do nas najprawdopodobniej w przyszłym tygodniu .

Proponuje telefon do firmy w Radomiu http://www.ekobet.eu/cennik.html , w której my kupujemy , czy mają większe samochody ,

Pozdrawiamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Monoceros

 

Życzę tego , ale jak znam życie , raczej nie ostatnie :)

No a u nas tragedia z drogą . zalana i rozmyta przez deszcz , nie nadaje się do jeżdżenia , bo rozpaprały ją samochody z piaskiem na inna budowę , a czeka ją jeszcze grucha i to nie jedna . KOSZMARRR

A w październiku ma spaść śnieg , to dopiero będzie uciecha na tym polu . Kto ma płóg do odśnieżania i telefon alarmowy do dyspozycji:):):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis wjechali nam z przemyslowki i ustawiaja konstrukcje pod dach.. :D Drewno ma byc na piatek wiec jeszcze przed zima zdarzymy z dachem..

Z tym sniegiem to przesadzilas ;>

 

czytałam prognozy i ponoć tak ma być , ale czy u nas . Z dojazdem raczej nie przesadzam i z samym odsnieżaniem tez . W zeszłym roku cała ta droga z płyt była nieprzejzdna , bo nikt nic na niej nie zrobił , a jest tam juz jeden dom .

Dach spokojnie zdążysz zrobić przed zmimą . Dobra ekipa upora się w mig . Dachówkę można położyć w tydzień .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Taki traktorek ma "gospodarz" naszego bloku. Odśnieżanie idzie niby dobrze. Ale do samego dołu i tak nie wybiera i zostaje szklanka. Idzie się zabić :). Jakkolwiek lepsze to niż nic lub szuflowanie 10 arów drogi :)

 

PS: Konstrukcja dachu u mnie odebrana. Jutro startują z pokryciem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może przyjadę nawet dzisiaj lub jutro , ale czy można tam wjechać po tych deszczach ?

Pięknie będziesz mieszkał zapewne , ale my dziś mamy wiele wątpliwości , a ja pełne portki strachu . Ale nic to - damy radę .

Dachówka Brassa będzie niemal identyczna jak moja . Jak chcesz , to wpadnijcie zobaczyć na moją budowę i od razy ocenicie okna ( tylko trzeba zaopatrzyć się w kalosze ) . Do albumu wrzucę fotkę takiej dachówki Braasa na położonym dachu innego domu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...