Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa koszalinska


lewy849

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wstawiamy na zimę. Warto też zainteresować się firmą Omikron (na Gnieźnieńskiej) mają okna M&S, o ile ma się kolor z I grupy kolorystycznej, inaczej wychodzą za drogie w porównaniu do innych ofert. Womib ma nie tylko Avante, mają też tańszą ofertę, już nie pamiętam jakiego producenta. Oprócz tego jest jeszcze Redan i PPU Dach.

 

pozdrawiam

 

już prawie podpisaliśmy umowę na okna z firmy OKNOPLAST + brama garażowa. Chcemy jeszcze w tym roku tynki położyć choć zapowiadają kiepską pogodę :-/

w ten week ocieplamy dach,a za tydzień hydraulik wchodzi ze swoją robotą. Podem ocieplenie podłogi i prawdopodobnie elektryk ... Jak widać, wciąż do przodu :-)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystich bardzo serdecznie!

Przylaczamy sie do grupy Koszalin.

My stoimy dopiero na samym poczatku drogi, dwa tygodnie temy zlozylismy wniosek o warunki zabudowy...

Z olbrzymia nadzieja patrzymy w przyszlosc, ze uda sie je uzyskac w miare szybko, potem pozwolenie na budowe.

Bardzo chcielibysmy, zeby budowa ruszyla na wiosne.

Moze sie uda, o ile jezeli urzad nie bedzie stasznie opieszaly...

Dzialka w Jamnie (miala kiedys juz wydane warunki zabudowy ale od gminy Bedzin...) Trzymajcie kciuki!

 

Karina i Zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No u mnie okna wstawione. Jak wrócę z delegacji to ruszam z instalacjami, a pozniej tynki - ale to zaleznie od pogody.

 

Pozdrowienia z Singapuru (tutaj cały czas +30 - nie ma problemu z przemarzaniem)

 

takiemu to dobrze , baluje a dom stawia się sam...hi,hi

a ja chcę na urlop pobudowlany , bo na dworzu zimno i jesteśmy przeziębieni :)

Dobrze , że chociaż w domku miłe ciepełko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam ale moja koleżanka z pracy, która ma doktorat z ciepłownictwa i jest na bierząco z tematem - mówiła, że z Koszalina nie poleca. Bo są drodzy i używają najdroższych sprzętów. Opłaca się podobno ściągnąć ekipy ze Słupska. Jak Ona wróci z urlopu to ją podpytam z kim się kontaktować.

 

 

PS: U mnie już ocieplone - teraz idzie siatka. Dzisiaj podobno ruszają z prądem na mojej ulicy (nareszcie). Dzisiaj spotkanie elektrykiem. Instalatorzy już umówieni. W przyszłym tygodniu brama i drzwi do zamówienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat się przewijal, ale ...

 

Kogo możecie poleciec do tynków maszynowych ? Nie musi być tanio. Ma być równo i żeby nic nie poniszczyli.

 

I jeszcze jedno jak ktos ma doswiadczenie w tej kwestii - hydraulicy - przed czy po tynkach ?

 

U nas hydraulicy zrobili sieć przed tynkami , jedynie doprowadzenie C.O. do kaloryferów było już po tynkach . Chyba to wygodniejsze i bezpieczniejsze, żeby nie trafić np. na elektrykę , czy inne ukryte pod tynkiem instalacje .

U mnie końcówka , chociaż jest jeszcze sporo do zrobienia . W przyszłym tygodniu zamieszkamy na tym poligonie :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...