Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa koszalinska


lewy849

Recommended Posts

Zamowilem Goude na kwiecien z zastrzezeniem ze on ma robic a nie jego podwykonawca.. :D chyba wiedzial o co mi chodzi bo szybko powiedzial ze tak bedzie i zrezygnowal z podwykonawcow w tym roku

 

Witam,

 

Ja mialem identyczna rozmowe z Panem Gouda, tez nie chcialem podwykonawcy, chociaz sie zarzekal ze jakosc bedzie ta sama. Musze powiedziec ze jestem bardzo zadowolony. Z tynkow tez jestem zadowolony, moge polecic ludzi ktorzy u mnie robili.

 

Tak na marginesie, coz znaczy dobra opinia i marka firmy...

 

Pozdrawiam cala grupe koszalinska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam, mam wycenę okien z dwóch firm w Koszalinie tj. Drew- Plast na ul. Zwycięswa oraz Omikron, na ul. Gnieźnieńskiej, czy możecie jakąś polecić?

 

Ja zdecydowałem sie na Omikron, przekonał mnie brak stalowego wzmocnienia w ramie w oknach MS. Jestem zadowolony z współpracy z nimi. Nie najmniejszego problemu jak poprosiłem o regulacje. Zamontowali mi równiez drzwi. Robiłem kilka wycen i trzeba szczerze przyznać że sa drodzy ale warto zapłacic za jakosc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Moze ktos podzieli sie swoja opinia na temat ceny robocizny w koszalinie za elewacje. Mi krzykneli 50zl od metra na wiosne. Ocieplenie, klej , siatka, tynk silikonowy, juz bez malowania. Powierznchia to okolo 170 metrow wliczajac otwory okienne i drzwiowe.

 

Ile wy placiliscie, lub zamierzacie placic?

 

Prosze o opinie

 

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Forumowiczów budujących w Koszalinie i okolicach. Jestem "świeżym" posiadaczem działki i planuję rozpoczęcie budowy w najbliższych miesiącach. Jeśli ktoś chce połączyć siły aby wynegocjować lepsze ceny materiałów u dostawców to proszę o kontakt.

Pozdrawiam :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Forumowiczów budujących w Koszalinie i okolicach. Jestem "świeżym" posiadaczem działki i planuję rozpoczęcie budowy w najbliższych miesiącach. Jeśli ktoś chce połączyć siły aby wynegocjować lepsze ceny materiałów u dostawców to proszę o kontakt.

Pozdrawiam :-)

 

Witam ,My także zaczynamy budowe na wiosne ,jaki projekt będziesz budował?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

my równiez zaczynamy w najblizszych miesiacach.Jutro notarialny zakup działki.A projekt jaki zakupilismy to TK30 .Link ponizej.

I od razu uderzam z pytaniem-prosze podajcie namiary na jakiegos geologa do badania gruntu,będe bardzo wdzieczna.pozdrawiam wszystkich zaczynajacych i kontynuujacych -acg31

 

http://gotowe-projekty-domow.dom.pl/atk30.htm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

prosze podajcie namiary na jakiegos geologa do badania gruntu,będe bardzo wdzieczna.pozdrawiam wszystkich zaczynajacych i kontynuujacych -acg31[/url]

 

My korzystaliśmy z usług geologa , który ma biura na Wojska Polskiego . Ten kompleks biur ma numer 20 z jakimś plusem ( za wodociągami , po prawej stronie ) . Biuro ma na I piętrze , obok biura rachunkowego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My korzystaliśmy z usług geologa , który ma biura na Wojska Polskiego . Ten kompleks biur ma numer 20 z jakimś plusem ( za wodociągami , po prawej stronie ) . Biuro ma na I piętrze , obok biura rachunkowego .

 

Ja Szczecina za bardzo nie znam,bo jestem ze Świnoujscia,a u nas nie ma geologa.Wiec jabyscie podali jeszcze namiary telefoniczne to bedzie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My korzystaliśmy z usług geologa , który ma biura na Wojska Polskiego . Ten kompleks biur ma numer 20 z jakimś plusem ( za wodociągami , po prawej stronie ) . Biuro ma na I piętrze , obok biura rachunkowego .

 

Oczywisci pomyliłam sie, nie znam Koszalina miało byc. Ulica Wojska Polskiego skojarzyłam ze Szczecinem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,My także zaczynamy budowe na wiosne ,jaki projekt będziesz budował?

 

Witam i Pozdrawiam,:yes:

Wybraliśmy projekt z muratora "przed kominkiem".

 

http://projekty.muratordom.pl/projekt_przed-kominkiem-wariant-i,1617,1,0.htm?frm_search=1&id_grupy=1&typ_budynku=1&powierzchnia_od=150&typ_budynku_dom=1&typ_budynku_garaz=brak_garaz&x=20&y=13&nr=11

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

my równiez zaczynamy w najblizszych miesiacach.Jutro notarialny zakup działki.A projekt jaki zakupilismy to TK30 .Link ponizej.

I od razu uderzam z pytaniem-prosze podajcie namiary na jakiegos geologa do badania gruntu,będe bardzo wdzieczna.pozdrawiam wszystkich zaczynajacych i kontynuujacych -acg31

 

http://gotowe-projekty-domow.dom.pl/atk30.htm

 

Witam i Pozdrawiam,

Bardzo ładny projekt...:yes:

My zdecydowaliśmy się na "przed kominkiem"

http://projekty.muratordom.pl/projekt_przed-kominkiem-wariant-i,1617,1,0.htm?frm_search=1&id_grupy=1&typ_budynku=1&powierzchnia_od=150&typ_budynku_dom=1&typ_budynku_garaz=brak_garaz&x=20&y=13&nr=11

Niestety nie znam geologa :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna ale zimno sie znowu zrobilo ... :(

 

Do nas za 7-10 dni przyjezdzaja okna ..

 

Elektryk i hudraulik umuwiony ..

Tynkarze i posadzkarze umowieni..

Wiec jeszcze chwila luzu ..

 

Wczoraj bylem w Termexie przez 2 dni poszedl styropian o 18 PLN na metrze..

Kto moze niech robi zapasy bo ma jeszcze podrozec o 30-40 % ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...