Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa koszalinska


lewy849

Recommended Posts

AMB to dość mocno rozwijająca się firma budowlano-developerska.

Jeśli chodzi o jakość to kwestia tego jakich podwykonawców wezmą. Bo sami mają zbyt mało siły roboczej żeby wszystkiemu podołać.

Jeśli chodzi o cenę - to nie wiem, ale nie spodziewałbym się fajerwerków.

 

Jak się bym decydował - to pod klucz. Żeby po drodze nic nie oglądać jak robią i żeby nie zrzucali na innych podwykonawców winy -np. a to źle bo dekarze, a to bo hydraulicy itp itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,3k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Zamontowaliśmy reku aeris 350 :

http://www.rekuperatory.pl/oferta/montaz-systemu-wentylacyjnego/opartego-na-rekuperatorze-aeris-350-vv

kosztowało to około 23 tyś jeśli dobrze pamiętam

wymiennik różnicowo-prądowy, wentylatory na prąd stały, powietrze w domu super.

współpracowałem z poznańskim oddziałem wrocławskiej firmy Emka, teraz zdaje sie nazywają sie Roha Group, ogólnie jestem bardzo zadowolony, na etapie wyboru firy robiłem kilka wycen i plasują sie wsód najdroższych, ale warto.

Na ich stronie można coś tam poczytać, teraz zmienili troche szate graficzną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega teraz robił wycene na troszke mniejszy dom, wyszło 20 tyś za kompleksową usługę...

Warto się kontaktować bezpośrednio z firmą , przydzielają do każdej inwestycji architekta prowadzącego dane przedsięwzięcie, który jest do naszej dyspozycji i odpowiada na nasze telefony, maile i przeprowadza przez całą procedurę.

W większości wszystko odbywa sie drogą mailową, samo podpisanie umowy odbywa się osobiście, architekt wówczas nas odwiedził, montaż przebiega w dwóch etapach, 1 Rozprowadzenie instalacji na etapie stanu surowego zamkniętego 2 Montaż rekuperatora, anemostatów i regulacja instalacji tuż przed wprowadzeniem po zakończeniu prac malarskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GWC mamy w planach jest zrobione wyjscie na ogród pod ławą fundamentowa z rury fi 200 firmy Rehau specjalnie przeznaczonej do wykonywania GWC, wewnątrz zamontowaliśmy automatyczną przepustnice, pozostanie zakopać 60 metrowy odcinek rury w ogrodzie i temat będzie zakończony, musi to jednak chwile poczekać, wycena nie zawierała GWC, za to będzie trzeba dodatkowo zapłacić.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Na pewno Ekowodrol na słowiańskiej sprzedaje oczyszczalnie jakiejś firmy ale nie pamiętam jakiej.

Sam jestem ciekawy doświadczeń innych bo niedługo też będę musiał zając się tym tematem.

A jeśli chodzi o koszty to warto zajrzeć do urzędu pod który się podlega bo często dają kasę na oczyszczalnię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając jeszcze do POŚ. Czy ktoś używa oczyszczalni naszej koszalińskiej firmy ROTOTANK? jakieś wrażenia? Z tego co się zdążyłem zorientować oni tylko produkują i sprzedają - nie zajmują się montażem ale mówią że to nic skomplikowanego i można zrobić to bez problemu we własnym zakresie. POŚ dla 5 osobowej rodziny kosztuje u nich około 3000 zł (drenażówka). Czy to rozsądna cena?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...