Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa opolska


Gizd.

Recommended Posts

Coś widzę, że w naszej grupie znowu smętnawo, a były już czasy, że się trochę ożywiliśmy. Szkoda, bo teraz jak ruszyliśmy na dobre z budową to chciałoby się pogadać. Czy ktoś z naszej grupy ruszył tej wiosny?

Nam dwa dni temu grucha zalała ławy fundamentowe, strasznie się cieszę, że już coś widać na tej naszej budowie :D

Ja to się wcale nie zatrzymywałem tej zimy :wink: zimy?

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

A może ktoś wie gdzie w okolicach Ke-kp można kupić sztachety?

:wink:

Zajrzyj do takiego niewielkiego skladu drewna w Kozlu, niestety nie znam nazwy ulicy, ale znajdziesz go jadac do Kozla Portu, po lewej stronie, jest tam tez szyld reklamowy, wiec napewno trafisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś wie gdzie w okolicach Ke-kp można kupić sztachety?

:wink:

Zajrzyj do takiego niewielkiego skladu drewna w Kozlu, niestety nie znam nazwy ulicy, ale znajdziesz go jadac do Kozla Portu, po lewej stronie, jest tam tez szyld reklamowy, wiec napewno trafisz.

 

Dzięki.

Zajrzę na pewno. Bo do tej pory nabliżej znalazłem hurtownię w Radlinie :o (gdzieś w okolicach Rybnika lub Jastrzębia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytkich,

 

Z przyjemnością dołączam do tego forum, bo wreszcie udało mi się znaleźć działkę :D Mam nadzieję zacząć budowę latem w okołlicy Opola. I w związku z tym mam pytanie: czy możecie polecić architekta, który niedrogo i sprawnie zrobi adaptację projektu (i przeróbki)? Mam projekt Dom w Lukrecji z Archonu.

Robertnicki: ty kiedyś NIE polecałeś jakiejś pani architekt - możesz podać jej nazwisko - może być na priv.?

 

Ania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszytkich,

 

Z przyjemnością dołączam do tego forum, bo wreszcie udało mi się znaleźć działkę :D Mam nadzieję zacząć budowę latem w okołlicy Opola. I w związku z tym mam pytanie: czy możecie polecić architekta, który niedrogo i sprawnie zrobi adaptację projektu (i przeróbki)? Mam projekt Dom w Lukrecji z Archonu.

Robertnicki: ty kiedyś NIE polecałeś jakiejś pani architekt - możesz podać jej nazwisko - może być na priv.?

 

Ania

 

Pochwal sie gdzie się budujecie. Jak "z mojej strony" to moge polecic taniego człowieka do adaptacji i kierowania budową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh, nie widzę żadnych odpowiedzi, więc ponawiam prośbę. Proszę Was wszystkich o informacje na temat tanich materiałów, szczególnie styropian 10 na elewację, tynk knauf MP 75L, regipsy i to narazie tyle.

 

I JESZCZE JEDNO PYTANKO: CZY KTOŚ Z WAS ZAKŁADA OGRZEWANIE Z KOMINKIEM, TZN Z PŁASZCZEM WODNYM?? JEŚLI TAK TO PROSZĘ O INFO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh, nie widzę żadnych odpowiedzi, więc ponawiam prośbę. Proszę Was wszystkich o informacje na temat tanich materiałów, szczególnie styropian 10 na elewację, tynk knauf MP 75L, regipsy i to narazie tyle.

 

I JESZCZE JEDNO PYTANKO: CZY KTOŚ Z WAS ZAKŁADA OGRZEWANIE Z KOMINKIEM, TZN Z PŁASZCZEM WODNYM?? JEŚLI TAK TO PROSZĘ O INFO.

Odpowiedzi nie ma bo dziś wszystko się zmienia jak w kalejdoskopie.

Wszystko = ceny+ dostępność. :lol: :lol:

Moim zdaniem można zajrzeć do Dremexu w Strzelcach.

Mają tam kilka ciekawych promocji.

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Opolan i moich Koźlaków! :)

 

Długo mnie nie było, ale dziś opijam zakup działki!!! Po 3 miesięcznej batalii z wodociągami, oczekiwaniem na prawo pierwokupu przez Prezydenta dziś podpisałem akt notarialny!!!!

 

Kupiłem także "okazyjnie" 25 Poromur za jedyne 6,30 brutto.....

 

Nie wiem czy pić z radości czy smutku... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam dwa dni temu grucha zalała ławy fundamentowe, strasznie się cieszę, że już coś widać na tej naszej budowie :D

 

Widziałem wykopy, teraz wiem gdzie pójdziemy na niedzielny spacer! Gratulacje! Jesteś bardzo do przodu, ale zaczynamy Cię gonić, jeszcze tylko miesiąc czekania na zezwolenie i ruszamy z pogonią! ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, rzeczywiście dawno cię tu nie było! Myślałam, żeście się już rozmyślili :wink:

Gratuluję doprowadzonej do końca transakcji zakupu działeczki!

U nas już skończone ściany fundamentowe, a po świętach zasypujemy dziurę :D

Mam nadzieję, że do końca miesiąca wylejemy płytę i jazda ze ścianami!

A wy gońcie, gońcie!!! Trzymam kciuki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...