Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa opolska


Gizd.

Recommended Posts

  • 3 weeks później...
  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wielka prośba o opinie o oknach - firma Profitech z Opola. Dostalam naprawdę dobrą, konkurencyjną cenę. Parametry U są OK. Na to bardzo zwracam uwagę bo okna duże i wysokie (na 2500). Co myślicie o tym? Czy ktoś spotkał sie z ich produktami, montażem...... Proszę o podpowiedź

 

Okna Profitech Sp. z o.o. z Opola:

• system GEALAN S 9000,

• głębokość 83mm,

• OKUCIA SIEGENIA AF

• ŚRODKOWE RUCHOMA USZCZELKA

• PAKIET 3 SZYBOWY 0,5

• CIEPŁE RAMKI

• ZABEZPIECZENIE ANTYWŁAMANIOWE

• Typ: PRO910 (6002/6003) MD, Słupki pionowe: 1 x 6006

• Typ okuć: U 2 GAVM/GAM SW1/K,

• Abdeckkappen

• Szklenie: 4/18cr/4/18cr/4 U=0,5

 

Witam, my niedawno zamówiliśmy u nich te same okna (a dokładniej w firmie COMA), ale montaż dopiero pod koniec wakacji planujemy. Cena była najlepsza ze wszystkich, a kilka firm porównywaliśmy, a parametry najlepsze. Robili nam w fairmie drzwi aluminiowe, ale trudno na podstawie tego wystawić jakąkolwiek opinię - wszystko ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na wiosnę chcę rozpocząć budowę domu w Opolu. Działka jest pozwolenie na dniach. Szukam ekipy budowlanej może kogoś polecicie. Szukam też kogoś kto też rozpoczyna budowę zawsze co dwóch to nie jeden.

 

Masz już kogoś? Ja mogę polecić firmę GERD-BUD (tel.517-712-839), są gdzieś spod Krapkowic - takie "śląskie chopy", ale robią dobrze, szybko, są z polecenia od naszego przyjaciela architekta a ceny mają baaaardzo konkurencyjne i nie ma w tym żadnych haczyków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Witam, też jesteśmy z KK. Większość prac robiliśmy sami- więc mogę jedynie polecić kogoś od okien, instalacji. Mieliśmy pewnego pana od płytek, ale nie do końca jestem zadowolona z jego pracy. Nie jest źle, było w miarę tanio w porównaniu do innych ale jednak rewelacji nie ma.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, też jesteśmy z KK. Większość prac robiliśmy sami- więc mogę jedynie polecić kogoś od okien, instalacji. Mieliśmy pewnego pana od płytek, ale nie do końca jestem zadowolona z jego pracy. Nie jest źle, było w miarę tanio w porównaniu do innych ale jednak rewelacji nie ma.

 

Okna i instalacje akurat mam już załatwione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My teraz szukamy kogoś od schodów. Robimy też ocieplenie- więc może będę mogła kogoś polecić- jak się u nas sprawdzi. Ten Pan od ocieplenia robi też gładzie- podobno jest bardzo dobry, ale nie wiem- bo nie widziałam, więc nie będę kogoś polecać w ciemno.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 weeks później...
My teraz szukamy kogoś od schodów. Robimy też ocieplenie- więc może będę mogła kogoś polecić- jak się u nas sprawdzi. Ten Pan od ocieplenia robi też gładzie- podobno jest bardzo dobry, ale nie wiem- bo nie widziałam, więc nie będę kogoś polecać w ciemno.

 

Jeśli chodzi o schody to Joachim Komor robi dobre i w dobrej cenie, właśnie zamówiliśmy swoje, a widziałam jego pracę u koleżanki. Godny polecenia jest jeszcze Wieczorek, ale ceny u niego są już wyższe:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...

no to lecim

posadzki wylane - na ile teraz moge popatrzeć i ocenić, to polecam Techbau, chyba z Gościejowic :p

 

co do tynków wewnętrznych mogę polecić firmę Pana Alfreda Fuhla z Węgier

 

 

ale teraz sam szukam kogoś na podwieszane sufity z karton gipsu... zna ktoś kogoś kogo może polecić? poszukiwany nie za drogi i solidny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 1 month później...
  • 4 months później...
  • 2 years później...

Witam,

czy ktoś montował brał i okna z domix-p z Dobrzenia oraz ich montaż? jakie opinie o oknach i montażu bo przedstawili mi dość atrakcyjną ofertę a w necie jest kilka negatywnych ale starych opinii (sprzed 2010r) czy ktoś posiada i moze przedstawić nowsze opinie o ich oknach?!

z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months później...
  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...