Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa opolska


Gizd.

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Hej bet!!! ale się fajnie złożyło, bo ja też jestem z Brzegu!! Nie spodziewałam się ziomków... Tak jak piszesz, zdobycie działki w Brzegu graniczy z cudem, dlatego też zrazu odrzuciliśmy pomysł na budowanie się w granicach miasta i będziemy.....wieśniakami. Bardzo długo szukaliśmy działki, chyba 2 lata a naszych warunków było sporo: jak największa, tania, nie w strefie zalewowej, bez nowobogackich sąsiadów za płotem, czyt. z dala od tzw.osiedli nowych domków, woda, prąd, cisza i spokój.Wybraliśmy wieś, gdzie może trzy domy powstały w okresie, gdy w okolicznych wsiach był wysiew domów. Ale to nam sie podoba i tego szukaliśmy. Zyczę powodzenia!

Duduś gdzia stawiasz dom?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mat1: wszystko się zgadza! A bar w szczególności! A tak naprawdę, zanim pomyśleliśmy o K, często jeździliśmy po tej okolicy rowrami zatrzymując się na piwko właśnie w tym barze, jeszcze nie było tam drewnianych ław, tylko takie odjazdowe druciane plecione nibyfotele z oparciami na jednej nóżce wokół jednego drucianego stolika. Swego czasu było ich sporo w Polsce, jednak w K zachowały się wyjątkowo długo. Bardzo upodobaliśmy sobie to miejsce, no i tak zostało...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

WItam!!!!!

Buduję w Opolu na dzielnicy natomiast moja działka jest tak nieszczęśliwie usytuowana że od strony frontowej jest droga i na moje nieszczęście od strony ogrodowej też!!!!!!!! :cry:

myslałem o postawieniu wysokiego na 2m muru ogrodzeniowego tylko obawiam się że jest to dosyć spory wydatek.

Czy ktoś może mi doradzić jakąś inną formę ogrodzenia chodziłem po różnych sklepach lecz nic ciekawego nie znalazłem podoba mi się zieleń tylko jest problem zasadniczy krzewy bardzo długo rosną chyba że są takie które w ciągu 2 lat mogą jakiś wymierny efekt tak aby stworzyć sobie strefę prywatną oraz ekran chroniący przed szumem przejeżdzających pojazdów

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...
  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...