Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa opolska


Gizd.

Recommended Posts

mamy już pozwolenie na budowę i są już fundamenty, więc trzeba robic projekt zamienny czy jak się to cholerstwo nazywa... zmiana pozwolenia na budowę... papierologia stosowana...pieczątki...stempelki...podpisiki... ratunku...

więc szukamy kto by to zrobił tanio bo ile można płacić za papier?! Ja nie chcę chałupy z paieru przecież!! Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

WITAM, uważajcie na firmę RENOVIA z Opola, która zajmuje się montażem i sprzeadaża bram garażowych, bardzo niesłowna i niesolidna firma, spóźnili mi się z bramą prawie miesiąc i w dodatku nieprawidłowo zamontowali i brama nie funkcjonuje poprawnie, ale mało tego nawet nie są zainteresowani usunięciem usterki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qrcz a może ma ktoś namiary na sprawdzoną ekipę lub firmę od bram garażowych oczywiście z montażem bo czas nagili a zima wnet się zawinie i bez bramy zostanę :wink:

Zajrzyj tutaj. Osobiście firmy nie znam bo to nie mój etap ale mają dosyć dużo pozytywnych komentarzy a sprawdzenie niewiele kosztuje

http://forum.muratordom.pl/viewtopic.php?t=53152&highlight=

 

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Witam wszystkich

Od jakiegoś czasu obserwuję forum i zbieram cenne informacje

Mam zamiar budować pod opolem - poszukuję taniego i sprawdzonego ( co najważniejsze ) architekta z okolic Opola. Wczoraj za prostą adaptację i zagospodarowanie + projekt prąd, woda, szambo usłuszałem ponad 6 tys.

:o

Pozdrawiam budujących opolan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukujemy solidnego,godnego polecenia no i za rozsądną cenę kierownika budowy i ekipę budowlaną.Będziemy budować naszego Groszka w Dąbrowie.

 

Czesc robertnicki:) Bedziemy prawie sasiadami;) My budujemy sie w Mechnicach jak tylko mrozy puszcza

:evil: Mamy juz rozstrzygniety ranking na wykonawce i kierownika. Ekipa bardzo polecana przez innych inwestorow. Jestesmy calkowicie spokojni o nasza budowe i mam nadzieje, ze tak bedzie az do konca. Jesli chcesz cos wiedziec wiecej to odezwij sie na priva. Ekipe moge Ci polecic jak u mnie zaczna budowac i zweryfikuje opinie zaslyszana wsrod ludu :wink:

 

MarianM my za prosta adaptacje i wszystkie projekty przylaczy no i cala robocizne lacznie z bieganiem po urzedach zaplacilismy naszemu architektowi 4000 pln, ale w tej cenie bylo juz WSZYSTKO co potrzebowalismy zeby wystartowac z budowa:)

 

Jaska1 witaj w klubie:)

superdanio jak ja bym juz chciala byc na tym etapie....

 

 

A ja mam do Was pytanko gdzie sa teraz fajne promocje na dachowki?

dostalismy oferte na dachowke ceramiczna wiekorL15pl antracyt po 2,75 za sztuke i wydaje mi sie, ze to drogo jakos :-?

Macie jakies namiary na ciekawe promocje, albo wiecie, ze gdzies beda?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ninka!Dziękujemy za informację na priva.Co do dachówek to zajrzyj na Allegro.Tam ceny są :D w porównaniu do cen katalogowych http://www.allegro.pl/item87572057_dachowka_ceramiczna_koramic_.html .Przeważnie zaopatrują cały kraj,wystawiają faktury i zapewniają gwarancję czyli tak jak w hurtowniach.Pozdrawiamy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam robertnicki namiary na górali dam ci jak już będą u mnie na budowie czyli gdzieś przypuszczam Kwiecień. Ale musisz im zapewnić spanie i jedzenie przez okres budowy.Sory że w ten sposób ale boje się że ktoś mi ich podprowadzi :D. Budował sie bedziesz blisko mnie więc jak już przyjadą to z nimi porozmawiam i dam ci znać. Ale szukaj innej ekipy żebyś miał coś w zanadrzu gdyby nie wypaliło z góralami. Ja tego nie zrobiłem i teraz jak dzwonie po firmach to dobre ekipy są już zajęte do końca roku. Mam mieszane uczucia co do górali bo rozmowa była na telefon i ustalenia na gębę a to przecież różnie bywa. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Deklarują się, że budowa będzie trwała dwa miesiące, więc w czerwcu będą wolni a ty masz zamiar zacząć w sierpniu, czyli termin pasuje. No i będziesz o tyle w dobrej sytuacji, że będziesz mógł sprawdzić ich fachowość na mojej budowie. Chyba nie będę rozczarowany

 

Pozdrawiam Zbyszek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam robertnicki namiary na górali dam ci jak już będą u mnie na budowie czyli gdzieś przypuszczam Kwiecień. Ale musisz im zapewnić spanie i jedzenie przez okres budowy.Sory że w ten sposób ale boje się że ktoś mi ich podprowadzi :D. Budował sie bedziesz blisko mnie więc jak już przyjadą to z nimi porozmawiam i dam ci znać. Ale szukaj innej ekipy żebyś miał coś w zanadrzu gdyby nie wypaliło z góralami. Ja tego nie zrobiłem i teraz jak dzwonie po firmach to dobre ekipy są już zajęte do końca roku. Mam mieszane uczucia co do górali bo rozmowa była na telefon i ustalenia na gębę a to przecież różnie bywa. Mam nadzieję, że wszystko będzie ok. Deklarują się, że budowa będzie trwała dwa miesiące, więc w czerwcu będą wolni a ty masz zamiar zacząć w sierpniu, czyli termin pasuje. No i będziesz o tyle w dobrej sytuacji, że będziesz mógł sprawdzić ich fachowość na mojej budowie. Chyba nie będę rozczarowanyPozdrawiam Zbyszek

Dziękuję serdecznie Zbyszku. Zobaczymy co z tego wyniknie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i pozdrawiam dziś był nowy spec od bramy garażowej, podobno dobry i całkiem konkretny no i zamówiłem bramę z napędem w takiej cenie z napędem co inni proponowali za samą bramę a gdzie napęd i montaż wię się dogadałem i za 3-4tygodnie opiszę jaki to spec i czy warto było pzdr. :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...