Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa opolska


Gizd.

Recommended Posts

szukałem kogoś z pod Opola, a tu proszę cała grupa. Przyłączam się chętnie, bo przede mną wszystkie instalacje i wykończeniówka. Chętnie widziane namiary na tzw. fachowców. a przy okazji CO w miedzi, czy wzmacniany plastik np. system Metrix ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

szukałem kogoś z pod Opola, a tu proszę cała grupa. Przyłączam się chętnie, bo przede mną wszystkie instalacje i wykończeniówka. Chętnie widziane namiary na tzw. fachowców. a przy okazji CO w miedzi, czy wzmacniany plastik np. system Metrix ?

Witamy nowego forumowicza, a starego budowlańca!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LIDMAR witaj na forum. Mam nadzieje, ze podzielisz sie informacjami n/t budowania jakby co :wink: W koncu polowa juz za Toba:)

 

superDanio jeszcze raz dziekuje za namiary na ta hurtownie z Nysy. Dostalam ich oferte na dachowki i brzmi baaardzo zachecajaco. Musimy tam do nich podjechac i obejrzec wszystko w realu:)

 

A co do zimy to my sie nastawilismy, ze zaczynamy w kwietniu i od tej pory sniegi przestaly nas juz denerwowac;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam zamiar wybudowac domek 135m2 pod Opolem. Pustak ceramiczny + styropian.

Jestem na etapie zalatwiania papierow do pozwolenia na budowe. Projekt juz zakupiony.

 

Szukam dobrej, sprawdzonej i oczywiscie niedrogiej EKIPY BUDOWLANEJ. Prosze o namiary.

 

Pozdrawiam

Lukas1976(mail)wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy gruntowny remontowiec całego piętra domu jednorodzinnego 12x12 może pytac radę starszych? :) Chciałbym poprostować wszystkie ściany tynkiem gipsowym maszynowym - chatka ma ok 30 lat i jest pewnie sporo kredy na ścianach - czy muszę je przedtem umyć albo nawet skuć? BTW szukam dobrej firmy tynkującej wewnątrz z okolic Opola.

Szukam również wykonawcy od A do Z kominka narożnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja negatywna opinia dotycząca firmy renovia z opola (bramy garażowe) była wynikiem pewnych nieporozumień dotyczących wady produkcyjnej napędu, dzięki firmie renovia otrzymałem nowy napęd i jestem zadowolony,

 

kilku moich znajomych korzystało wcześniej z usług tej firmy i wszystko było ok

ogólnie jestem zadowolony z usługi wykonanej przez firmę renovia i polecam ją jako wiarygodnego i solidnego partnera przy budowie domu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...