Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Grupa opolska


Gizd.

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 1,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Witam BUDUJĄCYCH

 

Pytanie kieruję do Was czy jest ktoś zainteresowany centralnym odkurzaczem.

GG8796476

ja się zastanawiałam nad posiadaniem takiego, ale doszłam do wniosku, że nie chcę. Należę do grupy ludzi, którzy odkurzaczem nie tylko sprzątają kurz i brud ale także i ... pająki :oops: 8) i jak sobie wyobrażę, że te wszystkie stworzenia, których szczerze niecierpię, uwijają sobie gniazdka w rurach w ścianach i w jakimś zbiorniku, gdzie gromadzą sie te wszystkie odpadki... to... brrr... mam dreszcze na samą myśl.

Wybrałam więc odkurzacz z filtrem HEPA, bezworkowy, gdzie po odkurzaniu wylewam tylko brudną wodę ze zbiornika, płuczę go i jest po zabawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałam Wasz projekt - bardzo sympatyczny dom :) I działka jak z pocztówki...

Kiedy planujecie rozpocząć?

Dziękujemy za namiary. Napewno skorzystamy. Co do rozpoczęcia - ciągle czekamy na zgodę na budowę. Nasz architekt nawala, a jesteśmy umówieni, że on załatwia wszystko: od adaptacji do pozwolenia. Pozdrawiamy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz architekt nawala, a jesteśmy umówieni, że on załatwia wszystko: od adaptacji do pozwolenia.

to brzmi całkiem jak opowieść o moim projektancie przyłącza wod-kan :evil: :evil: :evil: Dym mi już uszami wychodził ze złości na niego - przez jego opóźnienia musimy przesunąć termin przeprowadzki o dwa miesiące! Pilnujcie architekta, dzwońcie, nachodźcie go, poganiajcie. A jak nie poskutkuje, to go zmieńcie. W końcu dzięki Wam zarabia. Jesteście jego pracodawcami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Wybór odkurzacza należy do użytkownika, jedni lubia komfort sprzątania z centralnym odkurzaczem, a niektóry lubia tradycyjne odkurzacze. A co do sugesti z pająkami nie ma zadnego problemu z uwijaniem sobie gniazd przez te stworzenia nie powodują zapychania się instalacji. Za meblami też uwijają sobie gniazda a założę się że nie odstawia się przy każdym sprzątaniu.

Pozdrawiam

:p

Mówisz, że robią sobie gniazda za meblami??? a to dranie, zaraz odsuwam meble :evil: Jak tego nie zrobię to nie zasnę... Nie lubie takich lokatorów. Wiesz, nie chodziło mi o zapychanie instalacji ale o fakt mieszkania w niej tych... stawonogów! bleee :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Powiem krótko, ja również nie przepadam za takimi współlokatorami, ale nie mamy wpływu na ich obecność i miejsca, które sobie wybierają.

Ale jedno cieszy: nie są groźne.Co mają powiedzieć Australiczycy, ci dopiero mają niektóre gatunki bardzo groźne!.

:roll: :lol:

Pozdrawiam

tak, to jest ewidentnie dobry powód do bycia patriotą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witajcie,

polecałam niektórym z Was niedawno moją ekipę budowlaną.

Niestety właśnie sie na nich srodze zawiodłam :( :oops: :evil: :evil:

Przerwali u mnie prace by zacząć u kogoś innego a ja stoję z budową już drugi tydzień !!! I jeszcze chcą podnieść stawkę...

W związku z tym pytam was:

czy macie sprawdzoną ekipę do wylania podłóg???

PILNIE POTRZEBUJĘ!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak i mamy juz koniec maja.

 

Udalo mi sie ustawic ekipy budowlane, ciesielke i dekarzy.

 

Pozowlenie bedzie na poczatku czerwca. Czyli mozna powiedziec, ze zaczynam. Wlasnie bede humus sciagac.

 

No i pytanie:

Szukam tanio blaszaka (blaszany kontener) ktory bede mogl postawic na dzialce i przechowywac tam graty budowlane. Nie ma ktos na zbyciu?

 

Pozdrawiam

Lukas

 

lukas1976[at]wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Załatwiam powoli wszystkie sprawy biurokratyczne, na początku lipca powinienem dostać pozwolenie na budowę lecz mam problem z ekipą. Szukam więc pilnie ekipy na stan surowy zamknięty (ale bez okien i drzwi zewnętrzych), bo tyle chcę zrobić w tym roku. Domek prosty, dwuspadowy z wykuszem 110 m2, budowa w Mechnicach pod Opolem. Proszę o info

 

Domek to ALOES B z pracowni AGARThttp://www.wlasny-dom.pl/materialy/INTERNET_1582/index.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwiam powoli wszystkie sprawy biurokratyczne, na początku lipca powinienem dostać pozwolenie na budowę lecz mam problem z ekipą. Szukam więc pilnie ekipy na stan surowy zamknięty (ale bez okien i drzwi zewnętrzych), bo tyle chcę zrobić w tym roku. Domek prosty, dwuspadowy z wykuszem 110 m2, budowa w Mechnicach pod Opolem. Proszę o info

 

Domek to ALOES B z pracowni AGARThttp://www.wlasny-dom.pl/materialy/INTERNET_1582/index.html

 

W Mechnicach masz firmę Dussa. Bardzo dobrzy, ale nie najtańsi. Za taki dom skrobną z Ciebie jakieś 30kplz netto bez scianek działowych. Moi są dużo tańsi ale posiedzą u mnie do września. W sumie mam oferty z większości rozsądnych wykonawców w okolicy wraz z możliwymi terminami. Jeśli jesteś zainteresowany odezwij się ma priv. możemy się zdzwonić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. Poszukuję betoniarki, najlepiej używanej ale w dobrym stanie lub też nowej jeśli ktoś ma namiary na dobrą sztukę. Potrzebuje także siatkę ogrodzeniową o wysokości 1m, jesli ktoś może coś polecić to będę wdzięczny. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Halo, ja rzadko tu bardzo zaglądam, ale może dlatego, że jestem w fazie papierologii i czekania na urzędy, które tu postawia pieczątkę a tam podpisik... Ale juz niedługo bedzie może pozwolenie na budowę więc proszę bardzo o dwie rady -

 

oczywiście szukam dobrej czyli uczciwej ekipy do budowy (beton komórkowy) (Opole - Zakrzów) no i od razu jakiegoś speca do dachu.

 

Druga rzecz - jakiej firmy i gdzie kupić bloczki? Prosze o porady ziomali, bo kto inny wie lepiej... Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...